4 Temmuz Cuma Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : İlk kez start alacak tayların mücadelesinde 5-DUYGUABLA favirom.Diğer sıralamam şablonda.

2.AYAK : Son koşusunu kazanan 6-ONURLUCAN yeniden kazanmaya aday ilk isim.Koşu eksiği olsada 9-HASKAN ihmale gelmez.7-TOROS KAPLANI ve 1-KÜÇÜK SEDAT sonraki ihtimaller.

3.AYAK : Gruptaki diğer safkanlardan farklı bir yapıya sahip 5-DAISY DANCE kazanamsını beklkediğim isimdir.

4.AYAK : Günün grup mücadelesinde 3-MY NUMBER ONE favorim.Denk safkanların mücadelesinde diğer sıralamam şablonda.

5.AYAK : Muazzam bir kan hattına sahip olan 3-ZEFİR ilk startı olmasına rağmen yüksek pedigrisiyle kazanmasını beklediğim ve banko olarak önerdiğim safkandır.

6.AYAK : Son koşularında tatminkar performanslar sergilemeye başlayan 7-ÖZLEMCAN favorim.10-BİNNAZ, 5-YAŞARNUR, 8-GAYEATLI, 3-PAMUK ABLA, 18-BİRTACIM ve 16-KAR GÜZELİ şans verdiğim diğer safkanlar.

ALTILI GANYAN KUPONUM :
1.AYAK : 5 – 3 – 8 – 9 – 4
2.AYAK : 6 – 9 – 7 – 1
3.AYAK : 5
4.AYAK : 3 – 5 – 7 – 9 – 10 – 6 – 1
5.AYAK : 3
6.AYAK : 7 – 10 – 5 – 8 – 3 – 18 – 16

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.