Ana Sayfa / Tahminler / 4 Temmuz İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

4 Temmuz İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Gruba ağırlığını koyabileceğini düşündüğüm 4-GOLDEN FOOT favorim.Küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir.Pedigri olarak potansiyeli yüksek görünen 2-EXOTIC RIDE favorinin en yakın takipçisi olur.6-RAINY MAN sonraki ihtimal.

2.AYAK : Denk safkanların Handikap-16 mücadelesinde ayrım yapmadan HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.

3.AYAK : Son üçüncülüğünün ardından 1000/0,59,7 gibi muazzam galop derecesiyle bu koşuya hazırlanan 9-MARA DESPINA sikletininde avantajıyla kazanmasını beklediğim ve banko olarak önerdiğim isimdir.

4.AYAK : Oldukça tatminkar performanslar sergileyen ve iyi derecelere imza atan 1-NİLDA bir adım önde.Küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir ancak yüksek ikramiye hedefiyle oyun hazırlayanlar 7-MAVİ BONCUK, 2-ŞULELİ ve 5-GÜLFEM kuponlarına ekleyebilirler.

5.AYAK : Bu pist ve mesafede etkili olabilecek 8-ÖZÜNOĞLU oldukça avantajlı sikletiyle kazanabilir.Küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir.2-FERARİM ve 3-BALDAR en yakın rakipleri.

6.AYAK : Potansiyeli yüksek olan 10-GALİPHAN favorim.7-ERBAB, 3-LORD WHO ve 4-AVILES ve 5-BALLIBUR Bütçesi kısıtlı olanlarönerebileceğim isimler.Geniş oynayanlar için sıralamam şablonda.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 4 - 2 - 6
2.AYAK : HEPSİ
3.AYAK : 9
4.AYAK : 1 - 7 - 2 - 5
5.AYAK : 8 - 2 - 3
6.AYAK : 10 - 7 - 3 - 4 - 5 - 1 - 6 - 2 - 8

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.