Ana Sayfa / Tahminler / 4 NİSAN 2015 CUMARTESİ İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

4 NİSAN 2015 CUMARTESİ İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

İzmir de gerçekten çok zor bir program var. Ciddi bir ikramiye vermesini bekliyorum. Takip ettiğim safkanlara sığınarak şablonumu oluşturuyorum.

1. Ayak Son yarışlarına itibar etmediğmi (6) POWERCROSS favorimdir. Bu safkanda gerçekten çok ciddi bir güç var ama bir türlü sahaya yansıtamıyor. Belki o gün bu gündür. Yarış hayatının ilk startında çok iyi koşan (1) BIG CHIEF maşallah babası LUXOR kötü tay vermez oldu. İlk startında bekleneni veremeyen (3) EXCELSIOR, güçlü orjiniyle sürpriz beklediğim (13) TRAPEZUS, verdiği ara sonrası iki yarış gören (7) ARNAVUT GÜZELİ ve son olarak çim pistte ilk defa start alacak olan (10) İNCİR ÇEKİRDEĞİM.

2. Ayak Son startında mesafeden etkilendiğini düşündüğüm şuanda tam mesafesinde koşacak olan (9) DURMAKIZ, son startını gerçekten çok beğendiğim (4) ZİLLİPINAR yazıp burayı bu iki safkanı ayırmadan geçiyorum.

3. Ayak Daha düne kadar bu HEAVY LİFT nerelerde ne oldu derken karşıma çıktı safkan. Aslında bu rakiplerini rahat geçerdi ama tam 1 senelik ara var. Bir kaç yarış görsün safkan daha sonra değerlendiririz. Koşuya baktığımda önlerde tempoyu belirleyen YİĞİT OĞLUM, BAY ÇİFTÇİOĞLU, MIZRAK, SAYDA, HEAVY LİFT gibi safkanlar çok seri tempoda kaçacaklardır. Hem verdikleri aradan hemde formsuzluklarından birbirlerini tüketmeleri olağan. Bu grubu toplayabilecek tek bir safkan görüyorum. O da son yarışında dişli rakiplerine diş geçiremeyen en dış kulvarda kendisini gösterip sprinte kalktığında 5. olmasına rağmen hala çok diriydi. Rakiplerinin kendisine oranla gücünü kıyasladığımızda arada ciddi fark vardı. Lakin şuan baktığımızda kendisinin rakiplerine göre çok büyük bir avantajı var. ARSENIC'in kardeşi olduğunu UNUTMA NASRULLAH BEY !!! diyorum. (6) NASRULLAH BEY BANKOMDUR.

4. Ayak Süratli gidecek koşuda son yarışında ki gibi aprantisi aynı şekilde taktik uygularsa kazanmaya çok yakındır. Son yarışında süratli giden yarışta önde ki tempoya yakın giden safkan birebir aynı yarışın DELİCİHAN yerine KOÇARLI gelmiş hali. Ben son düzlükte aynı şekilde aprantisinin bütün teşviklerine cevap verecek olan (1) MURATEFE'nin tekrar kazanacağına inanıyorum. BANKOMDUR.

5. Ayak Birbirinden vasat safkanların koşusunda yorum yapamayacak kadar zorlanıyorum. Sıralamam şu şekildedir : (12) SARAJEVO, (13) ZEYBEK KIZI, (7) ANAVARZA, (2) KING BYZAS, (1) CONTROL, (5) SALAR BEYİ.

6. Ayak İstikrarlı koşularıyla favorim (1) SABO BEY'dir. Ara sonrası bir yarış gören kalite safkan (3) GÖZÜYILMAZ, M.KAYA ile uyum içerisinde ki (10) GREEN ALLEY, kalite safkan (15) BRENO ve son olarak aralara saklanmış hiçte kendini belli etmeyen sürpriz şansı yüksek olan (13) SPRING BREEZE.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 6,1,3,13,7,10

2. Ayak : 9,4

3. Ayak : 6 TEK

4. Ayak : 1 TEK

5. Ayak : 12,13,7,2,1,5

6. Ayak : 1,3,10,15,13

ŞABLON TUTARI : 21,60 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

izmir-agf-tablosu

Hakkında Bycreed

Bycreed

12 yorum

 1. Yarış görmesi amaçlı olarak ilk çim koşusuna çıkarılan ve çimde başarılı bir 2.lik sonrası şorşin çıkardığı için geri alınan… Çim pist yarışları başlayana dek kondüsyon amaçlı kum yarışları gösterilen MOMENTUM yavrusu ANAVARZA günün en sağlam bankosu olacaktır…Hele pist birazda yağış olup yumuşarsa ve yarış içi talihsizlikler yaşanmadığı sürece bu tay benim için günün kalesidir…Geçen hafta içindeki çim yarışındansa özellikle bu yarış tercih edildi…

 2. Ertekinbeyi banko

 3. Cidden izmirde devasa bir program var

 4. Herkese bolsans dilerim
  13
  9
  9
  10
  12
  13

 5. izmir yarışı zor gibi gözüküyor adriandan tahmin bekliyoruz

 6. Bugün tam bir hüsran oldu maalesef. By creed yarın telafisini yapalım

  • Bycreed

   Oyunu kuramadigima kızıyorum hayırlısı yarına diyelim. 1. Ayak 6 tek tabela 2 tek oyun kursam gene son ayak yazmam.

 7. Tebrikler iLk ayak altı için

 8. Son ayak 5 6 8 izmir

 9. 05*04*2015 istanbul tahminlerim 7li plase 3koşu/3.7.6/4koşu1.8.3.4/5 koşu/7.5.6/6koşu/6tek/7koşu/4.1.10/8koşu/3tek geç çıkarsa 4.1/9koşu 3tek herkeze bol şans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir