Ana Sayfa / Tahminler / 4 NİSAN 2015 CUMARTESİ İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

4 NİSAN 2015 CUMARTESİ İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

İzmir de gerçekten çok zor bir program var. Ciddi bir ikramiye vermesini bekliyorum. Takip ettiğim safkanlara sığınarak şablonumu oluşturuyorum.

1. Ayak Son yarışlarına itibar etmediğmi (6) POWERCROSS favorimdir. Bu safkanda gerçekten çok ciddi bir güç var ama bir türlü sahaya yansıtamıyor. Belki o gün bu gündür. Yarış hayatının ilk startında çok iyi koşan (1) BIG CHIEF maşallah babası LUXOR kötü tay vermez oldu. İlk startında bekleneni veremeyen (3) EXCELSIOR, güçlü orjiniyle sürpriz beklediğim (13) TRAPEZUS, verdiği ara sonrası iki yarış gören (7) ARNAVUT GÜZELİ ve son olarak çim pistte ilk defa start alacak olan (10) İNCİR ÇEKİRDEĞİM.

2. Ayak Son startında mesafeden etkilendiğini düşündüğüm şuanda tam mesafesinde koşacak olan (9) DURMAKIZ, son startını gerçekten çok beğendiğim (4) ZİLLİPINAR yazıp burayı bu iki safkanı ayırmadan geçiyorum.

3. Ayak Daha düne kadar bu HEAVY LİFT nerelerde ne oldu derken karşıma çıktı safkan. Aslında bu rakiplerini rahat geçerdi ama tam 1 senelik ara var. Bir kaç yarış görsün safkan daha sonra değerlendiririz. Koşuya baktığımda önlerde tempoyu belirleyen YİĞİT OĞLUM, BAY ÇİFTÇİOĞLU, MIZRAK, SAYDA, HEAVY LİFT gibi safkanlar çok seri tempoda kaçacaklardır. Hem verdikleri aradan hemde formsuzluklarından birbirlerini tüketmeleri olağan. Bu grubu toplayabilecek tek bir safkan görüyorum. O da son yarışında dişli rakiplerine diş geçiremeyen en dış kulvarda kendisini gösterip sprinte kalktığında 5. olmasına rağmen hala çok diriydi. Rakiplerinin kendisine oranla gücünü kıyasladığımızda arada ciddi fark vardı. Lakin şuan baktığımızda kendisinin rakiplerine göre çok büyük bir avantajı var. ARSENIC'in kardeşi olduğunu UNUTMA NASRULLAH BEY !!! diyorum. (6) NASRULLAH BEY BANKOMDUR.

4. Ayak Süratli gidecek koşuda son yarışında ki gibi aprantisi aynı şekilde taktik uygularsa kazanmaya çok yakındır. Son yarışında süratli giden yarışta önde ki tempoya yakın giden safkan birebir aynı yarışın DELİCİHAN yerine KOÇARLI gelmiş hali. Ben son düzlükte aynı şekilde aprantisinin bütün teşviklerine cevap verecek olan (1) MURATEFE'nin tekrar kazanacağına inanıyorum. BANKOMDUR.

5. Ayak Birbirinden vasat safkanların koşusunda yorum yapamayacak kadar zorlanıyorum. Sıralamam şu şekildedir : (12) SARAJEVO, (13) ZEYBEK KIZI, (7) ANAVARZA, (2) KING BYZAS, (1) CONTROL, (5) SALAR BEYİ.

6. Ayak İstikrarlı koşularıyla favorim (1) SABO BEY'dir. Ara sonrası bir yarış gören kalite safkan (3) GÖZÜYILMAZ, M.KAYA ile uyum içerisinde ki (10) GREEN ALLEY, kalite safkan (15) BRENO ve son olarak aralara saklanmış hiçte kendini belli etmeyen sürpriz şansı yüksek olan (13) SPRING BREEZE.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 6,1,3,13,7,10

2. Ayak : 9,4

3. Ayak : 6 TEK

4. Ayak : 1 TEK

5. Ayak : 12,13,7,2,1,5

6. Ayak : 1,3,10,15,13

ŞABLON TUTARI : 21,60 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

izmir-agf-tablosu

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

12
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
EL_DIABLO
Ziyaretçi
EL_DIABLO

Yarış görmesi amaçlı olarak ilk çim koşusuna çıkarılan ve çimde başarılı bir 2.lik sonrası şorşin çıkardığı için geri alınan… Çim pist yarışları başlayana dek kondüsyon amaçlı kum yarışları gösterilen MOMENTUM yavrusu ANAVARZA günün en sağlam bankosu olacaktır…Hele pist birazda yağış olup yumuşarsa ve yarış içi talihsizlikler yaşanmadığı sürece bu tay benim için günün kalesidir…Geçen hafta içindeki çim yarışındansa özellikle bu yarış tercih edildi…

cem
Ziyaretçi
cem

Ertekinbeyi banko

Ramazan Yılmaz
Üye

Cidden izmirde devasa bir program var

xcanerx01
Ziyaretçi
xcanerx01

Herkese bolsans dilerim
13
9
9
10
12
13

cenk
Ziyaretçi
cenk

izmir yarışı zor gibi gözüküyor adriandan tahmin bekliyoruz

vural
Ziyaretçi
vural

Bugün tam bir hüsran oldu maalesef. By creed yarın telafisini yapalım

İsko
Ziyaretçi
İsko

Tebrikler iLk ayak altı için

01 adanalı
Ziyaretçi
01 adanalı

Son ayak 5 6 8 izmir

hakan çınar
Ziyaretçi
hakan çınar

05*04*2015 istanbul tahminlerim 7li plase 3koşu/3.7.6/4koşu1.8.3.4/5 koşu/7.5.6/6koşu/6tek/7koşu/4.1.10/8koşu/3tek geç çıkarsa 4.1/9koşu 3tek herkeze bol şans

Yazar: Bycreed

Bycreed