4 Nisan 2015 Cumartesi Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda bir süredir takibimde olan 4-KUBATOĞLU favorim. Sikletine rağmen 5-NATUHAY favorinin en sert rakibi olur. 1-ŞAFAK VAKTİ, 3-YAŞARNUR şans verdiğim diğer safkanlar. Özcan YILDIRIM idaresindeki 6-RÜZGARIN RUHU sürpriz.

2.AYAK : Bu tip pist ve mesafelerin etkili isimlerinden olan 1-EFEKAN hazırlıklarındaki iyi görüntüsüyle favorim. Küçük çaplı kuponlara riske girilip tek yazılabilir. Zaman zaman daha üst gruptaki mücadelelerde dahi başarılı performanslar sergilemeye başlayan 3-KOLBASTI bugün yine adından söz ettirebilir. Son koşusunu kazanan 2-SEZAR ve geri kalan diğer safkanlar bu koşu için eşit şanslara sahip. Geniş kuponlarda HEPSİ yapmak mantıklı sonuç olacaktır.

3.AYAK : Son iki koşusu pek tatminkar olmasa da gruptan üstün duruşuyla ve galoplarındaki hazır görüntüsüyle 4-DANSING RIVER kazanmasını bekliyor banko olarak öneriyorum.

4.AYAK : Çelik ekürileri bu koşu için oldukça hazır görünüyor lakin pedigri olarak potansiyeli oldukça yüksek olan 1-CLERICUZIO ve 2-SEBAARBİN pek kolay lokma olmayacak. 3-STEPPE EAGLE sonraki ihtimal.

5.AYAK : Kalitesine karşılık son koşularında beklenilen başarıyı göstermemiş olsada galoplarında bu koşu için hazır görünen 3-BABYGUSKA kazanabilir. 5-ZAPPA favorinin en yakın takipçisi olur. Acı sprintiyle 4-MESERRET kesinlikle ihmale gelmez. 1-EZGİLİ, 2-GOLDEN BIRD ve 6-DISTANT GALLOP sonraki ihtimaller.

6.AYAK : Bir önceki koşusunda ik tayın arasında sıkışıp dengesini kaybetmesine rağmen koşudan ikincilikle ayrılan 4-MADAM ODİL son koşusunda ise bir türlü istediği yolu bulamadı. Bugün ise tecrubeli binicisi ile kendisine göre daha uygun görünen grupta maidene veda isim olur.

ALTILI GANYAN KUPONUM:

1.AYAK : 4 – 5 – 1 – 3 – 6
2.AYAK : HEPSİ
3.AYAK : 4
4.AYAK : 4 – 1 – 2 – 3
5.AYAK : 3 – 5 – 4 – 1 – 2 – 6
6.AYAK : 4

ankara-agf-tablosu

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bu ZAPPA’da mükemmel bir sprint var. Denk getirirse fotoyu alır gibi.

Bol şanslar.

Selim

1.Ayak: Adana’dan çok formda gelen, ağırlaşan kilosuna rağmen NATUHAY (5) ve İzmir pistinde son yarışında kıpırdayan YÜKSELİN OĞLU (2) yeterli diyorum…
2.Ayak: İstediği mesafeyi bulan SEZAR (2) bankom…
3.Ayak: Üstün kan haddi ile DANSING RIVER (4) ikinci bankom…
4.Ayak: Ömer Kaya nezaretindeki mesafeyi tutabileceğini düşündüğüm STEPPE EAGLE (3) ilk atım, CLERICUZIO (1) ve ekürilerden THE DAUGHTER SUN (5) diğer atlarım. SEBAARBIN (2) bombam…
5.Ayak: Ağır kilosuna rağmen EZGİLİ (1) istikrarlı MESERRET (4) boş kiloları ile DISTANT GALLOP (6) ve ZAPPA (5) yeterli görüyorum.
6.Ayak. Dişilere ait maiden koşuda RENESME (6) MADAM ODIL (4) GRAND SPRING (3) ve BELLA STEPS (1) yazılmalıdır.
Bol şanslar…
1.AYAK: 2-5
2.AYAK: 2
3.AYAK: 4
4.AYAK: 3-1-5-2
5.AYAK: 1-4-6-5
6.AYAK: 6-4-3-1

Toplam 7,68 TL

admin

Liderform SEZAR hakkında haber geçmiş.

FLAŞ HABER
Ankara’da 3.koşuda 2 numaralı SEZAR isimli safkanda doping maddesinden dolayı atın ilgilileri para bularak yarışı koşmak istediklerini yasal sürenin saat 15:30’a kadar para arayışlarını sürdürecek olup cezalı parayı saat 15:30’a kadar yatırmaları halinde safkan yarışını koşacak olup aksi taktirde parayı yatırmamaları halinde saat 15:30’da koşudan çıkacaktır.

http://www.liderform.com.tr/LiderFormWeb/f.do?to=dkSyf&docName=Haber&prmHaber=136014

Bycreed

Haber pek inandırıcı gelmedi admin öyle birşey olsa hiç kosturmazlar. Kan testi vs dopingin vücuttan çıkması derken 3 ay koşamıyor safkan. Bence yalan haber.

Mustafa Kemal

7///9////8////5,2,3,8,11////7,2////10,11,3,4,13,15. 3.60tl. Çatı kuponun bol sans herkese. İzmir altılı Ganyan

13
0
Tahmin paylaş.x
()
x