4 NİSAN 2015 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Öncelikle herkese iyi hafta sonları dilerim. Bugün Ankara da güzel ve karışık bir program var. Benim düşüncem yüzümüzü azda olsa güldürebilecek bir ikramiye verecektir. Bol şanslar dilerim.

1. Ayak YAŞARNURUN süratlendireceği koşunun pekte yavaş tempoda gitmeyeceğini düşünüyorum. Önde kendini yıpratacak çok safkan görüyorum bu grupta. Gerilerden gelebilecek bir tek safkan bile göremiyorum. Ama içlerinde ön gruba yakın koşan ve bu tip süratli koşulara oldukça alışık olan son koştuğu gruplara baktığımızda burayla kıyaslayamayacağımız (1) ŞAFAK VAKTİ düzlük dönülür dönülmez büyük ihtimalle çok rahat tempoda yürüye yürüye rakiplerini geçecektir. BANKOMDUR.

2. Ayak Gruba baktığım zaman son yarışını da hatta son yarışında ki gibi aynı stilde gidecek olan yarışta (2) SEZAR BANKOMDUR. Safkan son yarışında ŞİMŞEĞİM gibi diri bir safkanı önde yalnız kalmasına rağmen rahat geçmişti. Bu sefer önde KOLBASTI yalnız kalacaktır. Bankom SEZAR bu safkanı çokta boş bırakmayacaktır. Düzlük dönülür dönülmez ataklarına başlayacak olan SEZAR son 300 veya 200 de liderliğini netleştirecektir. Yarış hayatına da ANKARA pistinde başlayan SEZAR‘a ADANA pistine göre ANKARA pisti daha narin davranacaktır.

3. Ayak Yarışta AUTUMN PEARL olmasaydı istisnasız bankom (6) BEST OF ELİF olurdu. Lakin ben bu safkanın BEST OF ELİF‘i çok bozacağını düşünüyorum favorimden öteye gidemeyecek. İzmirde ki mükemmel yarışlarından sonra şansını ANKARA pistinde devam ettirecek olan (2) İKİBAKİ, son yarışında daha sert rakiplerini geçen (5) VIRGIN PEARL, bu pistte G.KOCAKAYA ile kazandığı yarışlarda ki sprinti aklımdan gitmeyen safkanlardan biri olan (3) AYLARA dinçlikle etkili koşmasını bekliyorum ve son olarak kariyerini yaptığı piste dönen (4) DANSING RIVER.

4. Ayak Geçen sene ANKARA çim pistte harikalar yaratan (5) THE DAUGHTER SUN favorimdir. Bu piste yabancı olmayan (3) STEPPE EAGLE, sınıf atlayan (2) SEBAARBIN, (1) CLERICUZIO yazıp burayı kapatıyorum.

5. Ayak Son yarışında aprantisinin beceriksizliği demek istiyorum çünkü beceriksizliğinden kaybetti. Safkan önde gidecek süratli tempoyu çok iyi değerlendirebileceğini düşünüyorum. Anne kan hattından SENSIBLE‘la kardeş olan bu yarışa çok iyi hazırlandığını düşündüğüm bugün beni BURSA pistinde yanıltmayan son zamanlarda bu tip safkanlara iyi binen V.YÜCELLİ (6) DISTANT GALLOP favorimdir. Önde ki tempo kuran safkanlardan EZGİLİ, BABYGUSKA,GOLDEN BIRD arasından da bir safkan yazacağım bu da (3) BABYGUSKA olacak. Bu safkanların kendilerini çok yıpratacağını düşünüyorum ama bitirirse de o güce BABYGUSKA sahiptir. Bu sefer Ö.YILDIRIM ile start alacak olan (5) ZAPPA o harika sprintini ayarlayabilirse kazanmaya yakın safkanlardan biridir. Bu tip mesafelerde çok iyi koşan (4) MESERRET‘i ihmal etmeyeceğim.

6. Ayak Bu gruptan üstün olduğunu düşündüğüm (3) GRAN SPIRING favorimdir. Safkan starttan sağlıklı çıktığı taktirde kazanma şansı yüksektir. İstikrarsız yarışlarıyla günü gününü tutmayan (6) RENESME ve (4) MADAM ODİL, kendisini bu koşuyla gösterebilecek güçte olan (1) BELLA STEPS.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 1 TEK

2. Ayak : 2 TEK

3. Ayak : 6,2,5,3,4

4. Ayak : 5,3,2,1

5. Ayak : 6,3,5,4

6. Ayak : 3,6,4,1

ŞABLON TUTARI : 19,20 TLdir. Bol şanslar dilerim.

ankara-agf-tablosu

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Gercekten cok başarili tahminler weriyorsunuz tebrik ederim

admin

Bol şanslar Creed

Anonim

simdi eve geldim istanbul sonuclari yok gec

Okan

Usta ilk ayağı ne yaptın öyle ya hiç koşmasalardı daha iyiydi sen yarıstırdın zaten:)

selami aygener

Tahmin dedigin boyle olur bumudur budur

VOLKAN

Cok guzel program bende yaptım aynısını tuttu

10
0
Tahmin paylaş.x
()
x