ankara altili tahminleri

4 MAYIS 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. AYAK: Riskli de olsa altılıya tekle başlamak istiyorum. Favori çıkacak Kırımbeyi’nin tempoyu belirleme şansı olmayacağını düşünüyorum. O nedenle formda oluşu ve yetenekli binicisiyle (5) ŞAFAK VAKTİ tekim.

2. AYAK: (2) BENYOĞUM günün ağır favorisi çıkacaktır. Güvenen tek atabilir, ben yanına yine kardeşi geldi dememek için öncelikle (5) İDEALİST yazacağım. (1) MARAZ ALİ ve bu koşuyla yarış yaşamına başlayacak olan kalite bir ekürinin atı olmasının yanı sıra orjini de ilgi çekici olan (10) OZANŞAH ekleyip sürpriz arayacağım.

3. AYAK: Özcan ile (6) HAFO favorim. İlk startında çıkıştan sonra biraz geri kalmasına rağmen iyi toparlayan (2) ALÇİN, aynı yarışta 3 boy geçen çıkan (3) AYBÜKE ve (8) WHITE FIRE yazacağım diğer isimler.

4. AYAK: Önemli rakipleri ara vermiş olsa da (4) ZEALOUS LINE tek atacak kadar güven vermedi. (3) ARSEN LUPEN, (7) SERSERİ ve (2) RUNNER CAT’i de kuponda bulunduracağım.

5. AYAK: (5) AZRACIM ilk atım olsa da her sonucu açık bir yarış olarak gördüğüm ayağa fazla at yazacağım.

6. AYAK: Etkili olmasını beklediğim kaba kumda özellikle son yarışında hayal kırıklığı yaratmış olsa da (13) ŞEYTAN TÜYÜ’den umudumu kesmedim, ilk atım. 4 aylık aranın ardından gördüğü yarışlarla kondisyonunu yükselten (11) FAST KHAN uygun kilosunun avantajını değerlendirebilir.  (6) OCEAN SERAPH, (9) THE FLAMINGO, (4) MARIAGE ve (5) KUPA ASI diğer şans tanıdığım isimler.

ŞABLONUM
1.AYAK: 5
2.AYAK: 2,5,1,10
3.AYAK: 6,2,3,8
4.AYAK: 4,3,7,2
5.AYAK: 5,3,4,1,2
6.AYAK: 13,11,6,9,4,5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Timothy

Bol Şanslar mehmet .

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x