ankara altili tahminleri

04 MAYIS 2017 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİM (UNBREAKABLE)

1.KOŞU:7 Li ganyanın ilk ayağını oluşturan bu koşuda kalite bir safkan olan ve her koşusunu bir öncekinden daha iyi koşan,sürekli üstüne koyarak ilerleyen,maidena 2. koşusunda veda eden,her mesafede etkili olabilecek bir isim olan (1)BİTCOIN ‘in etkili binicisi ile zorlu mücadeleyi kazanacağını düşünüyorum.İlk Bankom olarak sizlere öneriyorum.

2.KOŞU:4 ve yukarı yaş arap aygırların 1400 metre kum pistte verecekleri zorlu mücadelede mesafenin etkili isimlerinden olan ve orjinine adeta taptığım 5(ŞAFAK VAKTİ)‘ni 7’li ganyan oynıyacak olanlar için risklide olsa banko olarak öneriyorum.6’lı ganyan oyununu tercih edecekler için hemen hemen denk sayılabilecek süprize açık bu ayağı kapatıp ankaraya güzel bi başlangıc yapmalarını öneririm.Ben kendi altılımda 4(KIRIM ŞAHI)‘nı da yazıp riskle birlikte bu ayağı geçmeyi düünüyorum.

3.KOŞU:Çim pistte koşduğu koşularda tabeladan hiç düşmeyen,bu sefer kendine daha uygun bir grupta yer bulan 2(BEN YOĞUM)bir aksilik yaşamazsa kazanma olasılığı çok yüksek.Fakat son koşusunda bir çok kuponu yırtıran benim 3 atta bulduğum 1(MARAZ ALİ) aprantisine rağmen ters bir yarış çıkarabilir diyip ekliyorum.Çim pistte daha başarılı olan 5(İDEALİST),Ters bir koşu çıkarma potansiyeline sahip olan 7(KEKEÇ BEY),ilk defa koşacak olan lakin dikkat çekici bir kan hattına sahip olan usta pilot idaresindeki 10(OZANŞAH)‘ı da yazıp bu ayağı da kendime göre kapatıyorum.

4.KOŞU:İlk koşusunda agf tablosunda ilk 5 de kendine yer bulamayan fakat benim tek attığım,başarılı bir 2.likle koşuyu tamamlayan, buram buram kalite kokan safkan ilk koşusunda geçildiği tayın binicisi ile piste çıkıyor…7’li ganyanın 2. 6’lı ganyanın ilk bankosu olarak 6(HAFO)‘yu öneriyorum.

5.KOŞU:Bu ayağın favorisi çıkacağını tahmin ettiğim G1-G3 zaferleri bulunan 7(SERSERİ) 7’li ganyan oynayacak arkadaşlarca tek olarak değerlendirilebilir.Fakat ben bu ayağın güllük gülüstanlık biteceğini düşünmüyorum.Tehlikeli safkanlara dikkat çekmek istiyorum.6 ay kadar ara veren bu mesafeleri seven,çalışmalarında bu aradan etkilenmiyeceğini belli eden 8(SPEEDY GUNNER)‘ı yazmalarını öneririm.Bence en az serseri kadar şansa sahip olan 3(ARSEN LÜPEN)‘i,Ö.Yıldırım idaresinde iyi koşabileceğini düşündüğüm 4(ZEALOUS LINE)‘nı,ve 2(RUNNER CAT)‘i de yazıp rahat bir koşu izlemek istiyorum.

6.KOŞU:Bu koşuda yorum yapabilecek bir ey bulamıyorum.Bu yüzden tuttuğum atları sırası ile yazıyorum…3(CLIFF SURFER),4(PERCEPTION),2(PANIGALE),1(ORANGE BLOSSOM),5(AZRACIM),ve son olarak bir ümit diyerek süpriz arama maksatlı 6(AĞA BAKIRTAŞ)diyip bu ayağıda geçmek istiyorum.

7.KOŞU:Uzun mesafeli koşularını beğendiğim bugun de güzel koşacağını düşündüğüm 4(MARIAGE) ilk şanslı atım.5(KUPA ASI) ihmale gelmez.2(CRAZY ISLAND) kuponlarda yerini muhakak almalı.7(DIVINE POWER) ,uygun kilosu ile 12(SEA PURL) ‘ü yazıp şablonumu tamamlamak istiyorum.Herkeze bol şans.

7’Lİ ŞABLONUM
1.AYAK:1(BANKO)
2.AYAK:4-5
3.AYAK:2-1-7-5-10
4.AYAK:6(BANKO)
5.AYAK:7(BANKO)
6.AYAK:3-4-2-1-5
7.AYAK:4-5-2-7-12
TUTAR:62.50

6’LI ŞABLONUM
1.AYAK:4-5
2.AYAK:2-1-7-5-10
3.AYAK:6(BANKOM)
4.AYAK:7-8-3-4-2
5.AYAK:3-4-2-1-5-6
6.AYAK:4-5-2-7-12
TUTAR:90.00

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: uNBReaKaBLe

uNBReaKaBLe
Merhaba 35 yaşındayım evliyim 1 çocuk babasıyım,12 yıldır altılı ganyan ile ilgileniyorum.İzmir'de ikamet ediyorum.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
USTATCI

Başarılar bol şans

Timothy

Unbreakable kardeşim bol Şanslar dilerim

USTATCI

İlk ayakta şafak vakti gelmedi bende 5 li yaptım bol şans

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x