ankara altili tahminleri

4 MAYIS 2017 ANKARA Altılı Ganyan Tahminleri (Gianluca)

1.Ayak: Altılı zor bir yarışla başlıyor. Yarışı koşturmayı denersek belki bir işe yarar. Kırımbeyi klasik stiliyle kafayı alıp çok ta yavaş olmayan bir tempoda kaçar. Dizdarbeyi ve Katı Semih onu yakından takip edeceklerdir. Hemen yanlarında ya da arkalarında Şafak Vakti olacaktır. Bu senaryoda Asaletli , Onnumara , Beşiryıldız yarışı arkada takip edip sonda düzlük sprintiyle yarışı çalmaya çalışacaklardır. Düzlüğe çıkılırken Katı Semih içerden, Şafak Vakti dışardan saldıracaklar ,yetiştirebilirlerse de düzlük sprintleriyle Asaletli ve Yükselim devreye gireceklerdir. Ben bu senaryo üzerine yarışı kurup ön planda ,öndeki mücadeleden yararlanmalarını beklediğim (2) ASALETLİ ve (8) YÜKSELİM‘i değerlendirmek istiyorum. Yükselim’in çok zor kantarmasını acemi aprantisi inşallah son galobunu yaptırırken çözmüştür ve kısa sprint yaptırmayı başarır. Bu iki ata rakip olarak ta öndeki temposuyla grubu dağıtması ihtimali yüzünden (4) KIRIMBEYİ‘ni ve formunu inkar edilmeyecek seviyeye çeken (5) ŞAFAK VAKTİ değerlendiricem.

2.Ayak: Kaliteleriyle (2) BENYOĞUM ve (5) İDEALİST kesin kuponlarda olmalı. Cazip at arayanlara ilk koşusu olmasına rağmen üstün orijiniyle (10) OZANŞAH tavsiye ederim.

3.Ayak: Şartlı 1 koşan tayların yarışlarını bir kaç kez daha izledim. Sonuç olarak (3)AYBÜKE bankomdur.

4.Ayak: Kalite safkan (3) ARSEN LUPEN ara vermesine rağmen iyi hazırlık dönemiyle favorimdir. Son ikinciliği ışıklı (4) ZEALOUS LINE , istikrar abidesi (2) RUNNER CAT , geçen sene bu şehir ve pistte iyi yarışları olan (7) SERSERİ rakipleridir. Bomba Ankara’nın flaş jokeyi M.Akyavuz’un bineceği (8) SPEEDY GUNNER.

5.Ayak: Bu handikap 14 mücadelede iki Perfect Storm yavrusunu eşit şansta görüyorum. Çalışmalarında daha iyi dereceler yapan (3) CLIFF SURFER bir adım önde olmakla birlikte, (4) PERCEPTION da çimi sökerse çok iddialı olacaktır. Bomba arayanlar (8) AEGEAN PEARL‘e dikkat!

6.Ayak: Son ayak Handikap 16 hem de dişiler , bu pistte 1900’ü 1.55 lere indirebilen (5) KUPA ASI , (6) OCEAN SERAPH , (7) DIVINE POWER , (13) ŞEYTAN TÜYÜ ilk etapta kuponlarda olsun. Yeri olanlar (2) CRAZY ISLAND , (3) İPSİZ KIZ ve start problemi halledildikten sonra çok iyi yarışlar yapan (9) THE FLAMİNGO eklesinler.

Altılı Şablonu:

1)  2,8//4,5

2)  2,5//10

3)  3

4)  3,4,2,7,8

5) 3,4//8

6) 5,6,7,13//2,3,9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: gianluca

Avatar
44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
timothy

Bol şanslar Gianluca.

uNBReaKaBLe

Bol şans yazdığınız gelsin.

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x