ankara altili tahminleri

4 MAYIS 2017 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ CAZİP BANKO (ÖZGÜN)

Şans bu sefer sürprizlerle birlikte yanımızda, yazdığımız ganyan olsun diyerek; 1.Ayak: Güne Şartlı5 yamak aprantilere ait zor bir yarışla başlıyoruz. Önde gitmeyi seven inatçı karakteriyle 7-KATI SEMİH ilk tercihim. Hızlı gitmesi aşikar koşuda sonlarda yapacağı ataklarla rakiplerini avlamaya çalışacak olan 8-YÜKSELİM ilk rakibidir. Daha sonra üst üste kazanma basarısı gösteren, Ankara pistine bayılan 5-ŞAFAK VAKTİ öncelikle şans verilmesi gereken üç safkandır. Ben kuponumda bu üç safkanı değerlendireceğim. Ankarada koştuğu 5 yarışın üçünü kazanan devamlı KV ve Açık yarış koşan (tempo atı) yani uzunu daha iyi koştuğunu düsünsemde 3-DİZDAR  BEYİ ve son olarak 4-KIRIM BEYİ yazarak bu ayağı geçebiliriz. Bütçesi uygun olanlar HEPSİ yaparak rahat bir yarış izleyebilir..

2.Ayak: 80 handikap puanıyla grupta direk sırıtan, mesafede iyi dereceye sahip, A.Çelik idaresinde 2-BENYOĞUM muhtemelen yarın TJK Bankosu olacaktır. Benimde alternatif bankomdur. Öncelikli rakibi Adanadan gayet güzel bir birincilikle ve dereceyle buraya gelen 1-MARAZ ALİ‘dir. Ben kuponumu bu iki safkanla risk edeceğim… Daha sonra yeri olanlar 5-İDEALİST ve son kum yarışıyla maidena veda etmiş olsada 8-KEKEÇ BEY, çimde farklılaşmasını bekledigim 12-KAFKASGÜLÜ’nü çok sürpriz arayanlar ıskalamasın derim..

3.Ayak: İlk yarışında aynı pist ve mesafede elde etmiş olduğu 53.33 derecesiyle grubun önünde gözüken, koştuğu koşu sonrası galoplarında formunu dahada yukarılara taşıdığını gözlemlediğim, U.Temur yerine daha tecrübeli Ö.YILDIRIM’a emanet edilen, 6-HAFO benim BANKOMDUR. Rakip arayanlar Hepsi desin….

4.Ayak: 145 günlük arası olmasına rağmen çalışmalarında formda gözüken, mesafenin iyi atlarından olduğunu bildiğim, ideal binicisi A.Sözen idaresindeki kır safkan 3-ARSEN LUPEN ilk atım. Yine kalitesi belli 4-ZEALOUS LİNE ilk rakibidir. Yine 195 günlük arasına rağmen çalışmalarını Urfada sürdürmüş olan ve sonrasında buraya getirilen 7-SERSERİ, ve formda safkan 2-RUNNER CATyazılarak burayıda geçebiliriz.

5.Ayak: Çimi kumuna oranla daha iyi olduğunu düsündüğüm 1-ORENGE BLOSSOM ilk safkanımdır. Yine çim pistte merak ettiğim safkanlardan olan 4-PERCEPTİON, ayağına çabuk iyi tempo atlarından olacağını düsündüğüm, son yarışını kumda 1900’de burdaki rakibi Perception önünde rahat kazanan, çimi yadırgamazsa yine çıktığı gibi bitireceğine inandığım 2-PANİGALE, son olarak 3-CLIFF SURFER, ve uzun mesafe deneyimi olan çimde ne yapacağını kestiremediğim 6-AĞABAKIRTAŞ yazıp bu ayağıda kapatalım..

6.Ayak: Adanada en sevdiğim kısrakların başında gelen, çim pisti harika koştuğuna inandığım ve bildiğim, aradan sonra 2 kum yarışıyla paralı galop yapan, son Şartlı5 çim yarışında sert rakipleri arasında sonlarda çok sert gelen ancak yine yetiştiremeyip baş burun tabela dışı kalan, yarın AGF tablosunda geri planda kalmasını beklediğim, uyumlu pilotuyla 9 –THE FLAMİNGO benim bir diğer BANKOMDUR.. Rakipleri 4-MARİAGE ve bu pisti seven 5-KUPA ASI’dır..

 

7-8-5 // 3-4 // H

2-1 // 5-8-12

6 HAFO

3-4-7-2

1-4-2-3-6

9 THE FLAMİNGO 

Küçük Sablon: 7.20 

Büyük Şablon: 48.00 

BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aali

Dostum numaraları yanlış yazmızsın😉

Timothy

Özgün kardeşim bol Şanslar. Son ayakta Allı Turna’ya ikimiz de güveniyoruz ya, bakalım ne olacak. 😊

USTATCI

Başarılar

Baki

1.ayak.uzun ara sonra yarış gören Yükselim banko…….
2.Ayak..
M.celik tercihledigi idealist ilk tercih.yanliz Kum
pistten etkilenen matodor Jokeyimiz A.çelik
Ile BENYOĞ UM tek ciddi rakibi.
3.ayak.
HAFO banko..
4.ayak
ZEALOUS Line banko.
5.ayak
Uzun Mesafeyyatkınlığı ile Panigale banko.
6.ayak.
Şeytan tüyü ve samet kardeşimiz le Bu pistte kazanan THE FLAMİNGO yeterli.
Herkeze bol şans……

9
0
Tahmin paylaş.x
()
x