4 MAYIS 2017 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

YÜKSELİM; Bir müddet aranın ardından yarış görüp formunu yükselten safkan sevdiği pistte favorimdir. Koşunun temposuda stiline uygun olduğu için öncelikli olarak değerlendirilmesi gereken isimdir. Geuptaki en güçlü rakibi ise sevdiği pist ve mesafede start alacak olan KATI SEMİH olur.

İDEALİST; Son koşusunda beklediğim performansı sergileyip fotoyu önde geçen safkan bugün o koşusuna nazaran çok daha avantajlı konumda. Hem rakipleri uygun hemde mesafe kendisi için daha avantajlı. Eğerki binicisi biraz erken öne düşüp safkanı gerilerde boğmaz ise uzak ara kazanır.

WHITE FIRE; Çok klas bir eküriye sahip. Arıcı ekürisi gerçekten çok güzel safkanlar yetiştiriyor. Şampiyon safkanlardan olan WANETA’ı ilk ve tek geçebilen GAZIBORA KHAN’da bu eküriye mensup. WHITE FIRE pedigri olarakta yüksek potansiyele sahip. Belliki bu safkandan güzel yarışlar izleyeceğiz. Grup içerisinde hernekadar rakipleri varmış gibi görünsede kulvarınında avantajıyla ilk startında fotoya uzanacağına inanıyorum.

PANIGELA; Katıldığı koşuların bir tanesi hariç tamamında tabelada yer bulan safkan bugün ugun rakiplerinin yanında fotoya uzanabilir. Dişi safkanları uzun mesafelerde tek yazmayı riskli bulduğumdan yanına bir kac isimdir ekliyorum. CLIFF SURFER bu rakiplerinin arasında en şanslı olanıdır.

ŞEYTAN TÜYÜ; Bir süredir takibimde olan safkan bugün yatkın olabileceğini düşündüğüm piste çıkıyor. Hazırlıklarında da aşama kaydettiğini için güzel bir sürprize imza atabilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM:
1.AYAK : HEPSİ
2.AYAK : 5
3.AYAK : 8
4.AYAK : 3.7.8.4
5.AYAK : 2.3.4.5.1
6.AYAK : HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Timothy

Bol Şanslar dilerim.

toprak_tan

Bol Şanslar
1-ayak 8
2-ayak 2-5-8
3-ayak 4-6-8
4-ayak 4-8
5-ayak 1-2-4
6-ayak 2-4-5-6-7-9-13-14
TUTAR=25,92 ₺

USTATCI

Çok güzel olmuş usta bol şans

Hamit

Tahminler süper olmuş.tebrikler saygı duyarım

kalamalka

Bizimkiside kılpayı kaçtı maalesef herkese bol şans

admin

Ramazan tebrikler 5 tane ata yorum yapıp 4 ünü getirmişsin. İkramiye olsaydı keşke.

7
0
Tahmin paylaş.x
()
x