ankara altili tahminleri bombaci

4 MAYIS 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) PORTAKAL ÇİÇEĞİ

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: 5 yaşında hayatının ikinci baharını yaşayan safkanın bu yarışta gelip gelmemesi çok önemli değil. Çok önemli değil derken aslında doğru ifade edemedim tabi ki önemli son yarışlarında o kadar güzel bir form tuttu ki Adana’da H-16 1400 de 61 kilo ile son 800 ü 57 içinde koşarak birinci gelen safkan son yarışında da Ankara’da photalayınca ben bu yarışta kötü koşacağına ihtimal vermiyorum. Bence yürekleri ağıza getirecek tek safkandır. (1) numaralı ON NUMARA ilk atımdır. Yine Adana dan sonra Ankara da photalayan bir başka safkan da (5) ŞAFAK VAKTİ dir. Yine çok formda Ankara’ya gelen safkanın bu grupta son düzlük bindirmesi en güçlü safkan olduğuna inanıyorum son 200 metrede iyi seyredin derim ikinci safkanımdır. Tam bir çakal :) nerede ne yapacağı o kadar belirsiz ki bu tarz gruplar da geçmişte de Ankara da iyi koştuğunu bildiğim (7) KATI SEMİH üçüncü ve son şans verdiğim isimdir.

2.AYAK: Son yarışında sür direk koştu 1.05 e koştu birinci ayakta ilk at verdiğim ON NUMARA ya geçildi. Bu yarışta çime çıkarıyorlar elbette farklı koşacaktır. Ancak bu kalite de bir safkanda neden kum diye ısrar edilir bilmiyorum. Eğer bu yarışta bu safkan ayırıp gelirse ben at sahibi olsam ahırı ayaklarından tavana asarım:) (2) BEN YOĞUM ilk safkanım. Rakip gördüğüm ilk isim tabi ki (5) İDEALİST olup yarışın sürprizini ise (9) KOŞAN AĞA dan bekliyorum.

3.AYAK: İlk yarışında güzel bir ikincilik alan (6) HAFO ve beklentinin yüksek olduğu eşgal ve kan hattına sahip olan (8) WHITE FIRE bağlasanız çok fazla maiden da kalmaz iki safkanın mücadelesi birinciyi belirler.

4.AYAK: Daha öncede ifade ettim özellikle Ankara’da sabırla çim sezonunu bekleyen ufak hesap yapmayan ahırlar her zaman önceliğimdir. Ben hiçbir problemleri olmadığını düşünüyorum safkanları ayrı ayrı anlatmaya gerek olduğunu düşünmüyorum hepsi de kalite sıralamam şablonda olacaktır.

5.AYAK: Son yarışında bir garip koşan safkana inanmıyorum. Bu yarışta çim performansı ile birlikte daha da üzerine koyacağını düşünüyorum. Üstelik iki rakibide seri ve kafayı alacak olan isimler. Bu safkana son iki yarışında ki gibi haldır huldur girişmeyeceksin grubu en geride takip edeceksin. Ben iddia ediyorum Mustafa Manav dediğim gibi yapsın grubu en geride sabırla beklesin ince ince çalışıp son 200 de vitesi artirsın safkan kendi kenide kırbaç yemeden photalar. Ancak son iki yarışında da ki gibi Özcan abisinin taktigini uygularsa bence bu yarışta tabela yapması bile imkansız. Bence sürpriz tek için inanılmaz uygun yarış. Dünyanın en iyi kadın parfüm kokulari arasinda tercih edilen portakal çiçeği kokusu ile dişi rakiplerinden kolay sıyrılmasinı bekliyorum :) ve çok risklide olsa (1) numaralı ORANGE BLOSSOM BANKOM dur.

6.AYAK: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-5-7

2.AYAK: 2-5-9

3.AYAK: 6-8

4.AYAK: 7-3-8

5.AYAK: 1 TEK

6.AYAK: HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ozgun1

Bol şans Bombacı

Timothy

Legend come back. 😊 Neredesin üstat yaaaa.. Özlettin kendini. Hoşgeldin. Şansın açık olsun kardeşim

erdal balcı

Bol şanslar Bombacı.
Benimde bilgisayariminda selamı var:)))

Erdal Balci

Bombacı, farklı bir 5 lin olacak mı?

Erdal Balci

Küçük ama umutlu:))