Ana Sayfa / Tahminler / 4 MART 2019 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ARNAVUT)

4 MART 2019 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ARNAVUT)

1.Ayak:Günün ilk koşusunda 1-EMİRSOY Kocaelide kazandığı iki yarış ile Bursaya geliyor yine çok şanslı kilo ve mesafe arttı rakipleri var.3-GARANTİ bu gruba yetecek güçte gördüğüm bir diğer at önleri takipte kalıp gidişata göre liderliği son düzlükte alıp kazanabilir.6-SANBERK bu koşuda formunu geliştireceğini düşünüyor ve ekürileri yazmazsam çok risk alacağımdan onlarıda ekliyor ve bu koşuyu geçiyorum.

2.Ayak:Mesafede 1-NEON KNIGHT son koşularında istikrarlı bir görüntü çiziyor kilosuna rağmen ilk atım.5-BLACK WASP uzun süredir koşmuyor ama kalitesine inanıyorum.Bursada bu mesafede iki güzel yarışı olan 4-LION FLAG yakın rakipleridir.2-BIG MAN sprint mesafesini iyi ayarlarsa sonlarda etkili gelip kazanabilir.3-FERHATHAN aradan sonra bir yarış gördü sevdiği mesafede yazmadan geçmiyorum.9-OĞLUM OZAN ve 10-BABA MUZO sürprizde.

3.Ayak:Koştuğu koşularla bu grubun bir tık üstünde gördüğüm bugün Tolga Yıldız ile birlikte koşucak olan 1-REKUVA günün bankosu olarak önerdiğim isimdir.

4.Ayak:1-DEMİRTURBO son zamanlarda gördüğü koşularla favorim.4-ULUBATUR en sert rakibi olucaktır.Bu ikilinin eksik koşması halinde devreye 5-GÖLDEM ve 2-BORALTAN giricektir.

5.Ayak:Bugün rakiplerinden çok daha iyi koşacağını tahmin ettiğim 5-KUTLUŞAHIM ve 6-LİZARDON arasındaki mücadeleye 3-İSKANDİNAV dahil olacak en yakın isimdir.Yarışın yavaş tempoda koşulması 8-PRENSENES ve 9-RONESANS a yarayacaktır.2-DORU DENİZ ve 11-UÇANAĞA piste yatkın orijinleri ile ilk defa koşucaklar onları da ekliyorum.

6.Ayak:Son koşusunda 4-SILENT SCREAM in arkasından çok etkili gelerek az farkla 3. olan bu koşuda mesafenin uzamasıyla birlikte birde üzerine tecrübeli jokey Nurettin Şen'in binmesi beni çekişmeli  olacağını düşündüğüm koşuda rakiplerine kıyasla çok daha güzel koşacağına inandırdı 3-İTİBARLI yı günün ikinci teki olarak yazıyorum.

1.Ayak:1-3-6-4
2.Ayak:1-5-4-2-3-9-10
3.Ayak:REKUVA
4.Ayak:1-4-5-2
5.Ayak:5-6-3-8-9-2-11
6.Ayak:İTİBARLI

Kupon Tutarı: 54,88 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Ali
Ziyaretçi
Ali

Selam admın neden herkez 50 tl 100 tl oyun verıor kendılerı oynuormu merak ettım su pıyasa en azından 5 10 tl oyunda veren olsa ıyı olurdu ertan bey vardı onun gıbı mısal ole 100 200 luk herkez yazar

admin
Yönetici
admin

Selamlar, 150 TL oyun verme limiti bulunuyor. Yeri geldiğinde daha düşükte veriliyor fakat tahmin sitesinden sürekli 10 liralık tahmin vermesini beklemeyin bence. Büyük kupon oynayanlarda var. Herkes verir konusunda yorum yapmıyorum, isteyen tahmin verebiliyor sitemizde.

admin
Yönetici
admin

Kendileri yatırıyor mu sorunu atlamışım. Tahminci verdiği kuponları oynamak zorunda değil, kimseye paylaştığı kuponu oynuyor musun demiyoruz. Siz verilen tahminden kendinize kupon çıkarabiliyor musunuz ona bakın. Verilen kuponları oynamanızı tavsiye etmiyoruz.

Ali
Ziyaretçi
Ali

Pekı admın anlatmak ıstedıgım hanı yılalrdır bakıorum ben genelde yuksek duusk oynuyan ımsanlarda var hanı faydalanmamız acısından yoksa herkez ozgur tabı ben can beyın zamanındna bellı takıp edıorum

admin
Yönetici
admin

Küçük kuponları şablonda kesmeli olarak sunuyorum. Diğer türlü yazar vermek isterse veriyor. Anlatmak istediğinizi de anlıyorum fakat küçük kupon verildiğinde büyük kupon isteyende oluyor. Çok yazarlı tahmin sitesinde 150 TL’ye limitleyebildik. Diğer türlü yazar yorum yaptığı atı kuponunda veremeyebilir. Bu sebeple yorumlara odaklanıp kendi bütçenizde kupon çıkarmanızı bekliyoruz.

Ali
Ziyaretçi
Ali

Pekı tşkkr ederım bılgılerımız ıcın

Ali
Ziyaretçi
Ali

1.3.4.6/5.6.12/1/2/1.3.5.6.8.9/1.4

admin
Yönetici
admin

Rica ederim, bol şanslar.

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Sl bul şans

admin
Yönetici
admin

Küçük kuponlar arıyorsanız, sosyal medyada bireysel paylaşım yapanlar var. Onları takip etmenizi öneririm.

Cyrone
Ziyaretçi
Cyrone

Bursa Altılı şablonum

1.ayak 6 sanberk banko
2.ayak hepsi
3.ayak 3.1.2
4.ayak 1.5
5.ayak 6.3.8.9.5
6.ayak 4.1.3

Herkese bol şanslar

Yazar: Arnavut

Arnavut
22 Yaşındayım İzmirliyim. Çok genç yaştan beri at yarışlarını severek takip ediyorum genellikle tahminlerimi derecelere yönelik analizler üzerinden yapıyorum. Herkese bol şanslar dilerim.