04 MART 2019 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bursa programının az atlı olması cazip haliyle güzel koşulara sahne olacak gibi. Tüm takipçilerimize Bol Şanslar dilerim.

1.AYAK : Başlangıç ayağında koşu üzerinde eküri isimle beraber koşan at sayısının oldukça az olması ve koşan denk güçler arasında neticenin ne olacağı tam olarak kestiremediğim için koşuda tercih edeceğim bütün isimlere şans vereceğim. Ön planda değerlendirdiğim isim son startını kazanırken çok kolay bir görüntü içerisinde olan 4 YURTTAY ekürisinin de bir o kadar hazır idman görüntüsüyle beraber koşuda ön planda değerlendirilmesinin doğru olacağını düşünüyorum. İstanbul idman pistinde ki hazırlıklarında güzel işleriyle dikkat çekin ve seri yakalayan 1 EMİRSOY son kısa yarışında eksik kalmış olsa da bugün için rakiplerinin önünde ki sınıf 6 SANBERK dedikten sonra geriye kalan isimleri de bu program üzerinde es geçmenin doğru olmadığını düşünüyor ve kısacası bütün koşan isimlere şans vererek HEPSİ diyorum.

2.AYAK : Koşunun yamak statüsünde olmasıyla beraber mesafenin uzamasıyla koşu üzerinde ilk şansı son yarışını Kocaeli pistinde etkisiz bir görüntü içerisinde gözüken ve geri çekilip bugün için sevdiği Bursa pistinde ideal mesafesinde koşunun yükünü sırtlanabilecek hazırlıklara sahip 4 LION FLAG ilk tercih olup, İzmir pistinde iki koşu kazandıktan sonra son startında tabelaya asılıp tamamlayan bugün için Bursa’da sahaya çıkacak olan ağır kilosuna rağmen 1 NEON KNIGHT, İstanbul’da kayıtlı olduğu koşudan çıkarılıp bugün Bursa programında deklare olan ve uzun ara sonra koşacak olmasına rağmen etkili hazırlıklarına eksiksiz devam eden kumun etkili ismi 5 BLACK WASP , Mesafe bugün için ideal mesafesinin biraz üzerine çıkmış olsa dahi etkili idman görüntüsüyle beraber sonlarda çok etkili gelip rakiplerini avlayabilecek güce sahip 6 SUHARYY, Bursa’da ki idmanlarında verdiği kısa aranın ardından sahaya çıkacak olan ve etkili işlerle bu koşuya deklare olan 8 HİLTİ, Bu tip mesafeleri seven sonlarda etkili sprintini iyi ayarlaması durumunda sonuca varabilecek 10 BABA MUZO ve uzun ara sonrası gördüğü bir koşuyla beraber ideal mesafesinde idmanlarında ki etkili görüntüsünü yarışa yansıtabilecek ilerleyen yaşına rağmen 12 BALBALLILI koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : Bugün start alacağı rakiplerinin yanında çok fazla zorlanmayacağını düşündüğüm kendisine göre çok uygun rakipler yanında form olarak iyi bir çıkış yakalayan Jokeyi Tolga Yıldız idaresinde Bursa idman pistinde yapmış olduğu muntazam hazırlıklarıyla beraber kısalan mesafenin kendisine çok yarayacağını düşündüğüm 1 REKUVA kupon üzerinde BANKO tercih edeceğim isimdir.

4.AYAK : Günün sonucunu merak ettiğim ve seyir zevki oldukça yüksek geçmesini beklediğim arap atlarının mücadelesinde mesafenin etkili isimleri start alıyor koşu üzerinde ilk şansı rakiplerine göre daha dinç olarak girecek olan ve İstanbul idman pistinde ki mükemmel hazırlık evresiyle beraber ideal mesafesinde koşuda özlediği birincilikle merhaba diyebilecek 4 ULUBATUR ilk şans verdiğim isim olup, son İzmir uzun mesafeli koşusunda son metrelere kadar çok iyi direnerek gelen ve sonlarda rakiplerine boyun eğen bugün kısalan mesafe ile birlikte etkili bir görüntü ortaya koymasını beklediğim 1 DEMİRTURBO ve erkek rakiplerine karşı ideal mesafesinde bugün içinde es geçilmeyecek kaliteye sahip olan 5 GÖLDEM arasında ki zevkli mücadeleden birincinin çıkacağı kanaatindeyim.

5.AYAK : Maiden mücadele de koşuda dış start tercih edilen ve son startında yarıştan üçüncülükle ayrılıp koruduğu formunu Bursa idman pistinde ki yaptığı idmanlarına yansıtan 6 LİZARDON koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm isim olup, uzun bir aranın ardından start alacak olmasına rağmen Ankara pistinde koşmuş olduğu rakiplerinin oldukça iyi isimler olduğunu ve bugün çıkacağı Bursa pistinde kendi gücünü yarışa koyması halinde kolay bir birincilik elde edecek 1 BURHAN USTA, son iki startında yükselen bir grafik çizen ve Bursanın etkili Jokeylerinden Murat Gündüzeli idaresinde ki 8 PRENSENES, Ekürisiyle bugün şans arayacak olan 5 KUTLUŞAHIM, Bugün çıkacağı yarış hayatının ilk startında idmanlarında ki pişkinliği ile beraber ters bir sonuca imza atabilecek 11 UÇANAĞA, ve son Kocaeli pistinde ki yarışında etkisiz bir görüntü çizmiş olsa da sevdiği Bursa pistinde etkili idman hazırlıklarıyla beraber şans arayacak olan 3 İSKANDİNAV koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Açıkçası kapanış ayağında bu kadar az atlı olması muhtemelen birçok yarış sever için güzel olmalı. Kapatılarak çok rahat bir yarış izlenebilir . Ben kendi adıma koşuda bugün bir aksilik yaşamadığı takdirde koşuyu kolay bir şekilde kazanmasını beklediğim uzayan mesafe ile beraber rakiplerinin önünde kazanması normal sonuç olacak ve son işlerinde ki idman görüntüsüyle oldukça hazır hale gelen 4 SILENT SCREAM kapanış ayağında koşuyu kazanmasını beklediğim isim olup, bugün ikramiye açısından kendisine tek rakip olarak göreceğim vermiş olduğu kısa aranın ardından idman olarak kendisini geliştirip uzayan mesafeyle birlikte koşuda ters bir sonuca imza atmasını beklediğim 5 BATALLA kapanış ayağında şans verdiğim ikilidir.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,2,3,4,6

2.AYAK : 4,1,5,6,8,10,12

3.AYAK : 1 REKUVA 

4.AYAK : 4,1,5

5.AYAK : 6,1,8,5,11,3

6.AYAK : 4,5

TUTAR : 88,20 TL 

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Yavuz

Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar YAVUZHAN

Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadaşlar

Bursa
1. Ayak HEPSI
2. Ayak 5 BLACK WASP BANKO
3. Ayak 1 REKUVA BANKO
4. Ayak 1,5
5. Ayak Son Iki Ayakta Sürpriz Bekliyecem HEPSI
6. Ayak HEPSI
Kupon Bedeli 46.40

salim

Herkese gunaydin
Bol sans dilerim

admin

Günaydın, bol şanslar

erol Namlı

birinci ayak 1.4 ikinci ayak hepsi üçüncü ayak 1.3. dördüncü ayak 1.4.beşinci.ayak11.son ayak hepsi bol şanslar

Derince

Keyifli bulten.

İlk ayak agf de bu kadar geri planda olmasi beni cok sasirtti.ama benim isime gelecek ve bankom olacak. 2 erduran tek.

2. Ayak emice basta ve mutlaka olmali.daha sonra 23457

3.ayak hepsi

4.ayak yeterli nefese ulasan ulubatur alternatif tek…rakip 12

5 ayak. 35689

Son ayak . Grubun tek disi ati..ustelik 60 kilo ile kosacaklarini bildikleri halde apranti indirimine gidilmemis..bu da inanci gosteriuor.bende inanıyorum.Liya banko

31.5 tl

4.ayak

Kavas

Bursa
4-6

Kavas

Bursa
4-6
4-1-5-6
2-1-3-4
1-5
5-6-11-7
3

Bol şanslar

admin

Son ayağa at yazmak yerine misli çarptım.

1.Ayak : 6
2.Ayak : 6,9
3.Ayak : 1,2,3,4
4.Ayak : 1,2,5
5.Ayak : 2,3,5,6,9
6.Ayak : 1

salim

Bura altılı
2.4.6
1.2.5.7.9.11
1.3.6
1.5
5.kutluşahım banko
3.4
Bol sanslar

servet0591

6.4
5.6.10.1.2.9.4.7
3 banko
1.5.2
6.5.9.3.7.8
3.4.1

Kavas

Şanlıurfa
1-6-5
2-8-1
12-5-4-11
3
5-2
2-14

servet0591

Urfa
11 banko
3.5.4.1.8
11.4.5.2.7.1.6.12
3.8.11.9.10
5.9.1.6.7.10.4.8
9 bomba tek

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x