03 MART 2019 PAZAR ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Adana programında Bol Şanslar dilerim tüm takipçilerimize.

1.AYAK : Son yarışında ki etkili ikinciliğiyle beraber bugün koşu üzerinde ön planda şans vereceğim 2 BARTOLOMEO ilk isim olup, ara sonrası ilk kez çıkacağı kum pist tecrübesiyle beraber güzel idmanlarıyla Ahmet Çelik idaresinde ki 3 LUMINESCENCE, üzerinde apranti kilo indirimiyle beraber yarış hazırlıklarında iyi gözüken 1 KALAMENDO , henüz gerçek performansını yarışına yansıtamamış olsa dahi bugün de es geçilmemesi gereken 4 BACHELOR DEGRESS ve dişi isimlerden bugün çok ters bir yarış ortaya koyabilecek idman görüntüsünü çok beğendiğim 7 ARBITRATOR koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Adana çim pist sezonu açılmasıyla beraber oldukça sürpriz sonuçlara ev sahipliği yapabilir. Koşunun seyir ve gidişatı açısından zorluk derecesini yüksek gördüğüm koşuda ilk şansı son koşusunu kazanırken etkili gözüküp devam ettirdiği formuyla beraber 9 THE BLACK STALLION olup, son yarışını kazanırken güzel bir görüntü içerisinde olup bugünde devam eden formuyla kazanabilecek durumda ki 7 LUCİD , Çim performansının daha etkili olduğunu düşündüğüm ve idmanlarında ki kolay görüntüsüyle beraber yarışın sürprizine imza atabilecek 3 BATUMİ , ara sonrası koşacak olmasına rağmen çok özenle bu koşuya hazırlandığını düşündüğüm Ankara’dan gelen 8 RİNG OF FIRE ve çim performansı başarılı olup koşunun favori konumunda ki 2 AKGÜN koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Önde istediği tempoyu kurması halinde koşuda kendisine çok fazla rakip olabileceğini düşünmediğim 6 FAST FORWARD ilk şans verdiğim isim olup idmanlarında kendisine eşlik eden jokeyi ile beraber bugün koşuda önde tuttuğum 3 DREAM FAİRY , uzun ara arası koşacak olmasına rağmen son idmanlarıyla gelişen kondisyonunu yarışa yansıtırsa ses getirebilecek 7 LADY BOURBON ve mesafenin etkili isimlerinden 2 TALİA HANIM koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

4.AYAK : Bugün çıkacağı mesafede kendisinin rakiplerine oranla daha ağır kilo olmasına rağmen mükemmel form durumuyla beraber gücünün bugün ki rakiplerinden daha önde olduğunu düşündüğüm kendisiyle son startından birincilikle ayrılan jokeyi Mehmet Akyavuz idaresinde sürat yarışında yine rakiplerinin önünde kazanmasını beklediğim 1 BAY EMİR koşuda BANKO tercih edeceğim isimdir.

5.AYAK : Maiden mücadele de özellikle son idmanların da ki görüntüsünde oldukça rahat ve teşvik görmeden etkili işler ortaya koyan son startını görmezden geldiğim 3 DİREKTÖR ve bugün kazandığı yarış tecrübesiyle beraber rakiplerine sonlarda ciddi anlamda zor anlar yaşatabilecek 8 QUIN ABA arasında ki mücadeleden birincinin çıkacağını düşünüyorum.

6.AYAK : Yarışın kısa mesafeli ve kalabalık olması yol bulma çabaları içerisinde çok ters sonuçlara mehil verebilir düşüncesindeyim. Koşuda start tercihleri ve süratli isimlerin yanında tecrübeli jokeylerin şansının da bir o kadar üst seviyede olduğu bu zorlu koşuda ilk şansı kendisini iyi bir yere atabilirse düzlük üzerinde rakiplerine çok rahat hakim olmasını beklediğim 2 ALGANTAY’a veriyorum. Dış start avantajıyla beraber kendisini yine iyi yerlere atabilecek 1 DÜNÜR, idmanlarında ki çok rahat görüntüsüyle son yarışında banko tercih isimlerinden olan 11 TASARIMCI, ön tarafa kendisini erken atabilirse ters bir yarış yapabilecek 8 AMASYALI, seri bir ayağa sahip olup en dış start avantajının yanı sıra üzerinde ki sürat koşularını seven jokeyi saddettin boyraz idaresinde ki 12 VENÜSÜN KIZI, son startını kazanan ve bugünde devam eden formuyla etkili bir sonuç alabilecek 3 BEYAZ ADAM, ara sonrası koşacak olmasına rağmen idmanlarında ki hazırlıkları oldukça iyi olan 4 SÜPER TURBO  ve idmanlarında ki görüntüsünü oldukça beğendiğim yarışta çok ters bir yarış yapmasını beklediğim 16 ACIHAYAT koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2,3,1,4,7

2.AYAK : 9,7,3,8,2

3.AYAK : 6,3,7,2

4.AYAK : 1 BAY EMİR

5.AYAK : 3,8

6.AYAK : 2,1,11,8,12,3,4,16

TUTAR : 112 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...