Ana Sayfa / Tahminler / 4 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ
ankara altili tahminleri

4 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Ankara at yarışlarında 1. altılı ganyan tahminleri.  1. koşu 13:30'da başlar. 1 - KOŞU: Koştuğu KV yarışlarla gelecek vaat eden 4 - İNAZUMA favorim. Güçlü sprinter yapısı ile 7 - VIKING MAN rakibidir.

2 - KOŞU: Son koşularındaki 2.liklerini beğendiğim 2 - ALBUSE ve 8 - SLIENT WISPER favorilerim. Yine son yarış derecesi grup için uygun 7 - RUMEYSA favoriler rakiptir.

3 - KOŞU: 1 - PAMUK NİNE grupta sırıtıyor ama form ve yaş grafiği iyi gözükmüyor. Kalan rakiplerin denk olmasıyla bu ayağı kapatıyorum.

4 - KOŞU: 3 - GÜRSOY son yarışında beklediğimden fazla koşarak güzel bir koşu çıkarttı. Önlerde yerini alacaktır. 9 - YOLCU HAN 46KG'luk aprantisi ile dengesini bozmaya çalışacak. 8 - COCHABAMBA bu ikiliyi yakın takip ederse, yarışın yüksek temposu 1 - GALLOP TO WEST'e yarayacak gibi gözüküyor. Son koşusunu 63KG ile koşan safkanın daha uygun kiloda bu yarışı almasını bekliyorum, bankomdur.

5 - KOŞU: 3 - BERKUK ve 4 - AGAH ön planda gözükse de zorlu yarışta bütçeye göre at eklenir.

6 - KOŞU: 1 - ALESİS başarılı yarışları sonrasında favorim. DB takısı çıakrılıp Özcan Yıldırım'ın tercihlediği, iyi galoplarıyla göze batan 6 - ROYAL SUN, 5 - MATADOR KIZ ve 2 - ELOIN rakipleridir.

Kupon

4-7
2-8-7
1-2-4-5-3-6
1
3-4-2 // H
1-6-5-2

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
ETC
Üye

ŞANS SİZİNLE OLSUN DOSTLARIM

1.KOŞU: 23 Eylül ile 19 Ekim koşularında etkili dereceler elde eden ve Özcan YILDIRIM idaresinde koşuya katılacak olan İNAZUMA, Ankara ÇİM pistinde yaz sezonunda Müslüm BAYDAN ile oldukça güzel koşular çıkaran ve Müslüm BAYDAN idaresinde katıldığı son 4 ÇİM koşusunun 4’ünde tabelada yer bulan (2’si de liderliktir) DORUKHATUN, son KUM pist koşusunu ölçü almadığım, ÇİM pistteki son 3 sınavında 1 tanesi 3.lük olmak üzere tabelada kendine yer bulan MOON FATHER ve Akın SÖZEN idaresinde izleyeceğimiz ve söz konusu binicisi ile geçmişte özellikle 31 Ağustos tarihli koşuda kalite atların önünde liderlik elde eden SOLID BROTHERS koşunun sigortalarıdır. Esasında yanlarına ANADOLU BEYİ’ni de önermek isterim lakin, bu koşuda onun yerine MOON FATHER’ı özellikle tercihlememin sebebi ise, ANADOLU BEYİ’nin 12 Ekim tarihli koşuda PROPERTIES gibi önemli bir atın gerisinde 2.lik elde etmesi fakat 30 Eylüldeki koşuda da MOON FATHER PROPERTIES’i (üstelik bu at o koşuda U.POLAT idaresindeyken) deyim yerindeyse ezmesi ve liderliği elde etmesidir. Tabi ondan da önce SOLID BROTHER’i tercihlememin sebebi ise 31 Ağustos tarihli koşuda SOLID BROTHERS’ın kalite atların yanısıra MOON FATHER’a da ezici bir üstünlük sağladığı gerçeği.

2.KOŞU: Son koşusunda (ki henüz 2.koşusudur) ÇİM pistte THE MAILMAN gibi kalitesi aşikar bir safkanın az farkla gerisinde elde ettiği 2.likle geliyorum sinyalleri veren, Özcan YILDIRIM idaresinde izleyeceğim SLIENT WISPER ile son 1200 KUM startı (ki yarış hayatının ilk startıdır) uzak farkla 3.lükle yetinmesine rağmen, gerisidne bıraktığı rakibe de uzak ara fark atmasını bilen ALBUSE de bu koşunun sigortalarıdır.

3.KOŞU: İşi son 4-5 aylık sürece yayarsak, 20 Haziran tarihli ANKARA 2000 Kum koşusunda startta 2 boy kaybetmesine rağmen, MAKBERGÜLÜ, DALGACI ve LEYDİSAĞNAK isimli önemli atların az farkla gerisinde 4.lük elde eden, ayrıca bu koşuyla şu anki grubunun da en iyi bitiriş süresini elinde bulunduran KISMET KIZ ile 16 Eylül tarihli ADANA uzun mesafe 1900 KUM koşusunda elde ettiği 2.liği bu koşusuna binaen özellikle ölçü aldığım KALENDER KIZ bu koşuda tercihleyeceğim isimlerdir.

4.KOŞU: 2017 yılında katıldığı son 6 kum sınavının 5’ini tabelada tamamlayan, özellikle 19 Ekimdeki son KUM sınavında boyun farkıyla ldierliği kaçıran GÜRSOY ile farklı hipodromlarda katıldığı son 2 koşusunu ölçü almadığım, ondan önceki 16 Eylül tarihli ANKARA 2000 KUM sınavında GÜRSOY başta olmak üzere epey kalite atları deyim yerindeyse ezip liderliğe erişen SENOŞ ve Mücahit BAYIR – Eküri ikilisi avantajını elinde bulunduran, 5 Ekimde Mücahit BAYIR idaresinde katıldığı son 2000 KUM pist sınavında ezici bir liderlik elde eden UNDAUNTED koşunun sigortalarıdır birlikte düşünülmesi gerekir.

5.KOŞU: Son koşusunda az farkla kaybettiği liderlikle, tercihleyenlerini hayal kırıklığına uğratsa da yine başta AGAH, sonrasında ise ANKARA’daki son 2400 ÇİM sınavında kalite atların az farkla gerisinde 3.lük elde eden fakat buna rağmen tabelanın son safkanına 5 boy fark bindiren SIR PERDESİ’ni birlikte tercihleyeceğim.

6.KOŞU: MATADOR KIZ, nitelik bakımından grubunun en üstünde bir safkan durumunda olması, son koşuları nezdinde tercihleri yine MATADOR KIZ’a yönlendiriyor.

7.KOŞU: 21 Ekim tarihli koşusunda üzerine banko olarak oynadığım ERSÖZLÜ 2200 ÇİM pistte beni yanıltmamış ve Uğur POLAT idaresinde zafer kazanmıştır. 26 Ekim tarihli Ortalama 1600 Çİm pist mesafesinde de kalite atların az farkla gerisinde 3.lük elde etmesine rağmen parmak ısırtmıştır. Uzun mesafe atı olduğunu öngördüğüm ERSÖZLÜ ile yine uzun mesafede her zaman kalitesini konuşturasn CASH IN birikte düşünülmelidir.

8.KOŞU: Son 1400 ÇİM koşusunda Uğur POLAT ile liderliği elde eden ASTRAKHAN, aynı koşuda ASTARKHAN’ın az farkla gerisinde 2.lik elde eden ve bu defa Özcan YILDIRIM idaresinde izleyeceğimiz BİNBİR ve özellikle ama özellikle son koşusunu ölçü almadığım, 1200 ÇİM mesafesinde adından söz ettirmeye hazır olan TAŞRALI koşunun sigortalarıdır.

9.KOŞU: Son 3 uzun mesafe ÇİM koşusundan 2’sini ldierlik 1’ini de ikincilikle tamamlayan, grubunun liderliğe en hazır atı görünümünde olan ve ideal sıklette Müslüm ÇELİK idaresinde izleyeceğimiz ONEANDONLY bankomdur.

1. ALTILI GANYAN

1.AYAK: 3 – 4 – 5 – 6
2.AYAK: 2 – 8
3.AYAK: 2 – 5
4.AYAK: 3 – 5 – 6
5.AYAK: 4 – 7
6.AYAK: 5

TUTAR: 5.76 TL

2. ALTILI GANYAN

1.AYAK: 3 – 5 – 6
2.AYAK: 4 – 7
3.AYAK: 5
4.AYAK: 1 – 2
5.AYAK: 1 – 2 – 6
6.AYAK: 5

TUTAR: 2.16 TL

Şans sizinle olsun

ugur ksk
Ziyaretçi
ugur ksk

sayın admin 4 ayak 1-3-8-9 olucak dikkatinize ..saygılar

ETC
Üye

Anlatımın kötü değil, gayet yerinde ve güzel Admin dostum.

Ayrıntılı tahminlerle Yol gösterici olman benim ve herkesin yararına ayrıca

Tercihlerinin uğuruyla ve isabetli tahminlerin nezdinde şansın yanında olması dileğiyle.

bay uzman
Ziyaretçi
bay uzman

herkezebol şansslafı uzatmadan sadece şunu söyleyeyim
1.altılıda
1.ayak 1.4.6.7
2.ayak8numara SİLİENTWİSPER GEÇİLMEZZZZZZZZZ
3.AYAK PAMUKNİNE VE SAZ ARKADAŞLARI PAMUKNİNE BUNLARA GEÇİLİRSE YAZIKLAR OLSUNNN
4.AYAK8 COC HABAMBA BAŞTA HEPSİ
5.AYAK 3 BAŞTA BERKUK YADA HEPSİ
6.AYAK 5MATADOR KIZ 2 ELO,N
2 BANKOLU BİR YERE 2 AT GÜZEL KUPON BOL ŞANSLAR
7.KOŞU4…3…2…6
8.KOŞU4.3.2.1.5.6,
9.KOŞU 1 LİLYANTUSSS

Bombaci
Üye

Bol şanslar

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar adminim

Ufuk
Ziyaretçi
Ufuk

Yıllardır Özcan Yıldırım hep aynı 2 koşu üst üste alsmiyor

Ufuk
Ziyaretçi
Ufuk

Birinci altili nin 2 ayağında yaris bitmiş daha en arkada neyi bekliyor Özcan

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.