Ana Sayfa / Tahminler / 3 KASIM 2017 CUMA İSTANBUL 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

3 KASIM 2017 CUMA İSTANBUL 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.koşu: Her ne kadar son koşusunda ki rakipleri sertte olsa almış olduğu kötü sonucu ben yarış tecrübesizliğine bağlıyorum. Rakiplerinde de beklenti olmasına rağmen ben safkanı bu yarışta oldukça şanslı görüyorum. Son koşusunda iyi yer tutamayıp öne erken düşünce ne yapacağını bilemeyen safkanın bir önce ki koşusu ile alakası yoktu. 11 Ekimde ki 1400 metrelik yarışında 400 ü 24, 600 ü 36 geçip son 800 ü de 48 içinde yapıp DUX arkası ikinci olan safkan bana göre potansiyeli olan bir safkandır. Bu arada DUX de INDIAN DADY arkası ikinci oldu. INDIAN DADY de ŞARTLI-1, Şartlı-3, KV-8 de birinci olan Grup-3 te ise ikinci olan bir safkan. Bütün bunları topladığım zaman yakın zamanda photalayacağına inandığım (3) numaralı GECE KONDU ilk safkanım

2.koşu: Çok zor bir safkan. Zor ancak bir o kadar da kalite. Şu ana kadar sadece 4 yarış kazandı ve 104 handikap puanında. Maiden dan çıktıktan sonra iki defa Grup-3, bir defa da A-3 yarış kazanan safkan 104 handikapa 2015 yılında bir oturdu orada kaldı. Son iki yıldır kazanamayan safkanın uzayan mesafe ile birlikte rakiplerde dahil olmak üzere birincilik için tüm şartların oluştuğunu düşünüyorum. Start sorunu olan (4) numaralı ZEALOUS LINE’ın ben bu yarışta özlediği birinciliğe ulaşmasını istiyorum İlk safkanım.

3.koşu: Mesafenin 1400 olması dolayısı ile bu yarışta geri planda kalacak olsa da Maiden sonrası istediği birinciliğe satış koşusunda ulaşan (2) MAVİŞ ilk safkanım. Yarın yüzde 60 larda AGF beklediğim (4) LADY LUXOR ilk rakip gördüğüm isim olup Mehmet Kaya ile bu iki safkanın hatasını kollayacak olan (5) SAMOTHRAKI son şans verdiğim isimdir.

4.koşu: Eski okurlar çok iyi hatırlar. Safkan bu güne kadar sadece bir yarış kazandı onu da Maiden da kazandı onu da 14 Ağustos 2016 da 5.70 ganyana kazanırken ve bir yarış önce 20 ganyana koşmuş iken ilk at olarak şu sözlerle vermiştim “Daha önce koştuğu 3 yarışta da isminden bahsetmeme rağmen bir türlü istenileni veremeyen ancak beklentinin yüksek olduğunu bildiğim safkan il atım”  demiştim. Şimdi o safkan bir aylık geri çekilmeden sonra Müslüm Çelik ile tekrar hazır durumda. Şablon oldukça tuhaf bir hal alıyor farkındayım ancak bu safkanın yanına at yazmayacağım. Çok risklide olsa bu kalabalık koşuda (13) numaralı HELYUM BANKOM dur. Ancak risk sevmeyen oyunculara tek olarak tavsiye etmiyorum. Çok atta bulundursunlar derim.

5.koşu: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak.

6.koşu: Müthiş safkanlar müthiş yarış. Sonucu merakla bekliyorum benşm tercihim bu yarışta da hepsi olacak. Herkese bol şanslar dilerim.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-8-1

2.ayak: 4-5

3.ayak: 2-4-5

4.ayak: 13 tek

5.ayak: HEPSİ

6.ayak: HEPSİ

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Mehmet28
Üye

bol şanslar

Mehmet28
Üye

yarın erken kalkacağım ve yoğun bir gün olacak. o nedenle erkenden baktım programlara, bursa daha cazip geldi. fikir değiştirmek için zamanım olur mu bilmiyorum, olursa yazarım 🙂

admin
Yönetici

Bol şanslar

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Selamlar bolşanslar

binbastar
Üye

bol şanslra bombacı

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.