Ana Sayfa / Tahminler / 4 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

4 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara 1. altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.koşu: KV-6, KV-7, G-2, A-3 yarış tecrübesi ve kalitesi ile (1) SHARPA nın kötü koşması durumunda ortalık toz duman olur kanaatindeyim ben yanına ileride daha iyi yerlerde göreceğimize inandığım (4) İNAZUMA yazıp bırakıyorum.

2.koşu: (8) SILENT WHISPER ve (2) ALBUSE arasında görünen yarışta bu iki safkanında eksik koşması durumunda yarış hepsiyle doğru yol alır kanaatindeyim. (7) RUMEYSA ve (3) BAL BADEM yazıp bırakıyorum.

3.koşu: Hatırlarsanız 3 Ekim de koşarken safkandan uzun zaman sonra bahsettim ve umarım o deli dolu yarışlarından birini yapar dedim. Safkan da duymuş olacak ki 10 lira ganyan ile TUMBUL ZELE arkası ikinci geldi. Sonra ki yarışında yine bu defa FANİZAN arkası ikinci safkan verdim safkan da 6 lira ganyan ile yine ikinci geldi. Şimdi safkanda çok ciddi olarak kıpırdama var ikinci geldiği bu safkanların Handikap puanları 110 ve 79 bizim safkanın ise  42 :). Safkanda ilk defa deli diye bahsetmemin sebebi bu idi. Çünkü safkan cidden kaçık. Güvenilir bir isim değil, sağı solu belli değil rakipleri yine çok güçlü ama bu durumlarda yakalarsam oyun paraya gidiyor. Bu safkan için kredimi harcamadım dayandım ve iki defa ikinci sırada verdiğim (4) DİLLERE DESTAN bu defa üçüncü yarışında çok risklide olsa BANKOMDUR.

4.koşu: Tam olarak bir türlü üzerine koyamasa da oldukça yetenekli safkanlar var. Bu yarışta takip ettiğiniz safkanlar var ise öncelik vermenizi tavsiye ederin sıralamam şablonda olacaktır.

5.koşu: Programda şu ana kadar nasıl koşacağını en iyi bildiğim safkan (4) AGAH. Deliler gibi takip ettim, nerelerde yazdım, ismini duydum ne zaman artık bıraktım dedim 6.60 ganyanla geldi. :) Çok güzel form tutan safkan alternatif BANKOM olup ilk safkanım.

6.koşu: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak herkese bol şanslar dilerim.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-4

2.ayak: 8-2-7-3

3.ayak: 4 tek

4.ayak: 8-5-3-6-1

5.ayak: 4 /// 8-3-5

6.ayak: HEPSİ

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
yavuzhan41
Üye

Bol şanslar bombacı

ETC
Üye

Şansın bol olsun Bombacı dost…

ETC
Üye

İstanbul için de tahmin-yorumlarınızı bekliyor olacağım. Kendimce haddim olmadan birşeyler hazırladım onaya sundum ama ekibinizin yorumlarından da yararlandığımı ve yol gösterici olduğunuzu belirtmekten ayrıca mutluluk duyuyorum.

binbastar
Üye

bol şanslar

Mehmet28
Üye

bol şanslar bombacı

yuemfa
Ziyaretçi
yuemfa

3, 6-2, 7, 8
2, 4, 7
SOUR TİMES
1, 2, 4
1, 2, 4
ONEANDONLY

herkese bol şans…

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.