4 HAZİRAN 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

Bugün İstanbul hipodromunda oldukça zevkli koşular mevcut. Her nekadar ağır favori isimler olsa da ben cazip seçeneğini öne çıkardığım bir şablon oluşturdum. Şimdiden herkese bol şanslar, iyi pazarlar dilerim.

MAPAVRİ; Önceki koşularında adaptasyon sorunu yaşaması sebebiyle bi türlü istenilen performansı sergileyemeyen safkan özellikle son iki koşusunda bu sorunundan kurtulmuş gibi görünüyor. Son koşusunda çok sert gruptaki beşinciliği bana göre bu grup için yeterli. Ayrıca bugün daha etkili olabileceği binicisiyle güzel bir sürpriz başlangıçla ikramiye içinde katkı sağlayacağını düşünüyorum ve çok riskli görünse de banko olarak öneriyorum.

ULUDAZ; Muazzam bir form yakalayan safkan her koşulda kazanabilecek kıvamda. Üstelik bugün şartlar her açıdan lehine görünüyor. Sikletide oldukça uygun olan safkanın bir kez daha kazanmasını bekliyor ve günün ikinci bankosu olarak öneriyorum.

PERSHİNG Safkanın kalitesi kesinlikle göz ardı edilecek yahut tartışmaya açılacak türden olmadığı aşikar. Bugün birçok kişinin mesafeden etkilenip etkilenmeyeceği hususu kafasını kurcalayabilir lâkin benim gözlemlediğim uzun mesafeli koşularda dahada etkili olabileceğidir. Normal şartlarda kuşkusuz tek yazabileceğim bir isim ancak benim kafamı kurcalayan ne mesafe ne de atın kalitesi. Ben Karataş’ın son günlerdeki ters yarışlarına yenisini eklermi diye tereddüteyim. Artık eskisi gibi her türlü riske rağmen kıyasıya mücadele eden bir Karataş izleyemiyorum. Bugün benzer bir tablo ortaya koyarsa da hiç şaşırmam. Ben buna istinaden bu safkanın yanına diğer isimleride ekleyerek kafam rahat bir koşu izleyeceğim. Özellikle 4numaralı safkan KHAN OF GHOST‘dan farklı bir koşu bekliyorum.

GLEN; Çok kaliteli bir isim olmasına rağmen zaman zaman kötü koşular sergilese de ki en bunu şehirler arası otobüs gibi ordan oraya sürüklemesine bağlıyorum son koşusundaki birinciliğinin ardından bugün benim favorimdir. Her nekadar henüz birkez kazanmış olsa da bugün şeytanın bacağını kırabilecek güçteki TARSUS BEYAZI favorime en güçlü rakip olabilecek safkan.

NORTHERN WEST; Katıldığı ilk startında 2,5 boy geç çıkmasına rağmen kısa mesafede farkı kapatıp tabela içinde yer buldu. Bir süre geri alındıktan sonra bir koşu görüp zorlanmadan bir dördüncülük daha elde etmişti. Bugünse dah iyi bir şekilde hazırlanan safkan koşu eksiği olsada potansiyelinin farkını bukez koşuya yansıtmasını bekliyor ve günün üçüncü bankosu olarak öneriyorum.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 13
2.AYAK : 10
3.AYAK : HEPSİ
4.AYAK : HEPSİ
5.AYAK : HEPSİ
6.AYAK : 9
Kupon Tutarı: 63₺ (ekuriler kupondan eksiltilmiştir.)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şanslar Ramazan. cesaretli oyunları severim, kurgun çok hoşuma gitti :)

Bombaci

Ramazan kardeşim en içten ve en bol dileklerim ile bol şanslar:)

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x