istanbul altili tahminleri

04 HAZİRAN 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

Bugün çok ters ve küçük bir kurguyla paraya yönelik kupon yapacağım. Her zaman dediğim gibi önceliğiniz tuttuğunuz atlar olsun, önerilen atlar aklınıza yatarsa kuponunuzda bulunsun.

1. AYAK: Vasat atların mücadelesi her türlü sonuca açık görünüyor. Son yarışı dikkat çekici (13) MAPAVRİ’yi sürpriz yapabilecek isimlerin başında görsem de kalabalık tutuyorum.

2. AYAK: Form durumları çok iyi olan (9) POWER LOVE ve (10) ULUDAZ ikilisini ayırmadan bu ayağı geçmeye çalışacağım. Yeterli bulmayanlar 11,8,2 numaralı atları değerlendirebilir.

3. AYAK: Son yarışlarındaki performansıyla Gazi için favori konumuna gelen (9) PERSHING, günün de teklerinden biri olacaktır. Ben hem uzun performansını görmek hem de gücü tam belli olmayan isimlerden sürpriz gelebilir mi düşüncesiyle yıkacağım.

4. AYAK: İyi bir form yakalayan (3) METECİK, uygun grubu değerlendirmesi gerekir.

5. AYAK: Asıl paraya gideceğim, veya 15 lirayı çöpe atacağım ayak burası olacak. Potansiyel görsem de maidendan yeni çıktı, geçtiği önemli bir isim de yok. (14) PETIT KURT gelirse cebim dolabilir, gelmezse sonraki programlara bakarım.

6. AYAK: Başarılı 1200 metre çim yarışının ardından sentetikte etkili olamayan (8) NICANOR ve gördüğü iki yarışın ardından bir süre geri çekilen çimde daha etkili olmasını beklediğim (9) NORTHERN WEST ile risk alıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 13,1,8,7,10,4,3,6,5
2.AYAK: 9,10
3.AYAK: 9,11,3,2,7,4,5
4.AYAK: 3
5.AYAK: 14
6.AYAK: 8,9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
MahaLLe çocuğu

Samimiyetinize hayran kaLdım. Son ayakta koşacak oLan NiCanor,u 23 Nisan günü son ayakta canlı izlemiştim ve yaptığı sprintten sonra takip Listeme girmeyi hak etti :) Bugün yine o sprinti atarsa Sado, iLe süpriz yapmaması içten biLe değiL.. 8,3,10 bu ayak için yeterLi bence.

Metin

Merhaba Mehmet bey sıkı bir takipcinizim çok iyi bir yorum cusun bol şans…

Nalbant

Şanslı Pazarlar..
2. altılı son ayakta 13 numaralı I WILL DO MY BEST Anne Baba orjini olarak LADY KRAKOW ile aynı kumaş, iş yapar gibi geldi. Mehmet Hocam 13 numara için yorumunuz var mı?

2. Altılım
1.Ayak 1,8,6,13
2.Ayak 9,10
3.Ayak 9,11,3
4.Ayak 3
5.Ayak 12,13,18,11,14,4
6.Ayak 10,9,8,5,13

43.20

turan

Bol şans tutmasda canın sağolsun sayede kazandım

Smug

Waneta eğer kaçarsa kazanabilir. Yok ille sprintle gelicem diye zorlarlarsa diger kosularda oldugu gibi kaybedebilir. Önde son virajdan sonra yapması gereken diger atların önüne önüne koşması ne bileyim çarpması gerekebilir. Protesto olsada nasılsa protestolar hep red istanbulda. Enternasyonelde Top scoru nasıl gectiyse benzeri yani…Yanlızca waneta değil herhangibiri bunu yaparsa oda kazanabilir. Komiserler kurulu anında reddi yapıştırıyor istanbulda. Şansınız bol olsun. Yazdığınız ganyan olsun. Ben kabul olan protestoya kadar oynamıyorum. Herşey oluyo kosuda protesto red.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x