istanbul altili tahminleri bombaci

4 HAZİRAN 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese istanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Bana göre gerek yapı itibari ile gerekse orjin itibari ile gruptan ayrilan dört safkan var. Defalarca bahsettiğimiz ve defalarca yüzümü kara çıkaran (4) TİREBOLU buna bir defa daha aday olacak gibi duruyor. Son üç koşusunu çimde koşmuş olsa da kum-çim ayırmayan RENGÜL ve ÖNDEREFE nin de anneden kardeşi ayrica defalarca G1-G2-G3 birincilikleri olan şampiyon diyebileceğim aygır LİDERTAY ın babadan kardeşi (8) ÖNDEREFE, yine defalarca G1-G2-G3  birincilikleri olan ve hepimizin yakinen tanıdığı SAADIN GÜCÜ ile babadan kardeş (7) KONÇERTO ilk üç safkanım olup yarışın süprizi ise (1) ALİ NAZİK ten bekliyorum.

2.AYAK: (10) ULUDAZ, (2) YAĞIZINOĞLU ve (9) POWER LOVE arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğini düşünüyorum.

3.AYAK: Erkek tay denemeyi kazanan safkan bu yıl Ankaea ve Gazi de dahil olmak üzere üç yarışı da kazanmaya en yakın safkandır. Bu 3 yarışın büyük favorisi olduğu gibi tjk nın son dönemde ki markalaşma ve imaj çalışmaları dahilde umut beslediği ve bu yıl bunu beklendiği bir safkandır. Muhatemelen yani çok büyük bir karar değişikliğine gitmediğim taktirde Gazi’de de tekim olacak olan (9) PERSHING bu zorlu mücadelede de BANKOM dur.

4.AYAK: Son iki yarışında da son dönemlerin flash ismi AZMİ REİS e ve VELICAN KIZI na geçilen safkan bu yarışın bana göre önde gelen ismidir. Vermiş olduğu 2 yarışlık aradan sonra tekrar birincilikle buluşmasını bekledigim (3) numaralı METECİK risklide olsa BANKOM dur.

5.AYAK: Kendime supriz arayacağım yarış olarak bu koşuyu seçtim. Ön planda olan safkanlar zaten belli ancak benim tercihim HEPSİ

6.AYAK: Sıralamam şablonda olacaktır. Herkese iyi pazarlar güzel bir hafta sonu diliyorum bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 4-8-7-1

2.AYAK: 10-2-9

3.AYAK: 9 TEK

4.AYAK: 3 TEK

5.AYAK: HEPSİ

6.AYAK: 8-2-10-5

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 2 TEK

2.AYAK: 4-8-7-1

3.AYAK: 10 TEK

4.AYAK: 9 TEK

5.AYAK: 3 TEK

6.AYAK: HEPSI

7.AYAK: 8-2-10-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.