Ana Sayfa / Tahminler / 31 MAYIS 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

31 MAYIS 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

1.AYAK : Bölünen Maidenin birinci ayağında ilk startında ki ikinciliğinde oldukça iyi bir görüntü ortaya koyup ikinci startında geri planda kalmış olsa dahi bugün yapmış olduğu hazırlıklarında çok formda olduğunu gözler önüne seren 2 BARTU koşu içerisinde ön planda şans verdiğim isim olup, dişi taylardan son iki startında A.sözen tercihi üzerinde olan bugün bir kez daha şans arayacak olan ve idman görüntüsünde performans ve form olarak rakiplerini geride bırakabilecek izlenimi veren 11 GECENİN KRALİÇESİ diğer rakiplerine daha ön planda olan isimler olup,İlk kum startında istenileni verememiş olsa da anne kan hattından çime yatkın bir kumaşa sahip olan farklı bir yarış ortaya koyabilecek 9 TAMERŞAH koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Sürprize açık Handikap mücadele de imkanlar doğrultusunda fazla at yazmanızı tavsiye ederim. Son form ve performansına göre bugün koşu içerisinde etkili bir koşuya imza atmasını beklediğim iyi bir ekürinin elinde bulunan 3 AKAĞAÇ koşu içerisinde ön plana çıkan isim olup, Bu tip mesafeli yarışlarda etkili koşuları olan dirençli ve sağlam isim 2 PİRSUSLU, son startında yarıştan üçüncü olarak ayrılmış olsada bugün için kendisine denk isimler yanında şans arayacak olan 1 HÜRADAM üçlüsü rakiplerine göre bir adım önde duruyor, son yarışlarında form olarak yükselen bir isim olan ve idman görüntüsü iyi olan 4 STARBİR ve 5 BREDELAL ikilisi sağlam kuponlarda bulunması gereken isimler olup, yarışın geri planda kalacak isimlerinden olup sürpriz yapma potansiyeli barındıran hazırlık aşamaları oldukça iyi olup dikkat çeken 6 UÇAN REİS , 8 UÇANATEŞ ve Bursadan formda gelen 7 ASLANCAN şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : Ara sonrası gördüğü tek startında koşu içerisinde ikincilikle ayrılan ve nefes açan ismin bugün koşuya ağırlığını koyup rakiplerini geride bırakacağını düşünüyorum. Kendisini tanıyan kantarmasıyla sonuca ulaşmasını beklediğim 5 KAİNAT'ı kuponumda BANKO olarak yer veriyorum.

4.AYAK : İlk iki startında gösterişli bir biçimde kazanırken Kum ve Çim pisti ayırt etmeyen ismin üzerinde ki kendisini tanıyan uyumlu Jokeyiyle bugünde ekürisinin avantajıyla koşuyu kazanarak seriyi devam ettirmesini bekliyor ve 3 EYLÜLCEMRE'yi kuponumda BANKO olarak yer veriyorum.

5.AYAK : Bölünen Maidenin ikinci ayağında ilk maidene göre ters bir sonucun çıkmasını bekliyorum. Koşu da ilk şansı ilk startında çok fazla varlık göstermemiş olsa da eküri safkanlardan 10 GELİNARTUN'a veriyorum. Kum performansı daha etkili olduğu görülsede rakiplerine göre formunun daha iyi olduğunu düşündüğüm hazır isim 5 OĞUZBOYLU, Urfa,Adana'dan sonra Ankara da start alan bu kez çok daha etkili bir yarış gelebilecek 6 STAR OF EMİR, son iki startında yarıştan ikincilikle dönüp bugün birinciliğe merhaba diyebilecek 3 KAPIDAĞ, Son yakın ara üçüncülüğüyle yarış içerisinde şanslı konuma gelen 1 DÜNDAS , Çim performansının daha iyi olduğunu düşündüğüm 7 TOYDEMİRCAN, Boş kilosuyla ters bir yarış gelebilecek hazırlıklarında kıpırdamalar olan 9 YAMANÇOŞKUNUM sıralaması kalabalık tuttuğum Maiden mücadele de şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Uzayan mesafelerde çok farklı koşan 2 AKARNEJAT rakiplerine göre kazanmaya yakın isim olup, Üzerinde bu kez A.Çelik gibi sert bir jokeyi alan etkili mesafesinde sahaya çıkacak olan 5 MÜCBİR, Zaman zaman ters yarışlar ortaya koyabilen 6 MOSKAVAATEŞİ, Önlerde rahat kalması durumunda koşu içerisinde şansının artacağını düşündüğüm 7 AGAH, ve bugün çok etkili bir koşu yapmasını beklediğim kendisinin agf tablosunda alt sıralarda olmasını beklediğim 8 MÖSYÖSPARTAKÜS koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2,11,9

2.AYAK : 3,2,1,4,5,6,8,7

3.AYAK : 5 KAİNAT

4.AYAK : 3 EYLÜLCEMRE

5.AYAK : 10,5,6,3,1,7,9

6.AYAK : 2,5,6,7,8

TUTAR : 58,80 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar

Mine
Ziyaretçi
Mine

1 ayaga 6 yı ekleyin yeriniz varsa

Bombaci
Üye

Bol şanslar

PINARBASILI
Üye

şansın bol olsun Yavuz hocam.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...