Ana Sayfa / Tahminler / 31 MAYIS 2018 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

31 MAYIS 2018 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: İlk yarışlarına istinaden baktığım zaman safkanların tamamına yakınını ileride güçleri çerçevesinde iş yapabilecek ve üzerine koyabilecek safkanlar olduğunu düşünüyorum. Bu anlamda bence sonucunu kestirmenin güç olduğu kanısındayım. Böylesi bir grupta ilk göze çarpan ismin (9) numaralı TAMERŞAH olduğunu düşünüyorum. YILMABAŞAR, ENDEREFE, BATMAN ASLANI gibi yakinen bildiğimiz isimlerle kardeş olan safkan aldığı sonuç neticesinde geri planda kalacak olsa da ilk ayaktan atlanmamalı düye düşünüyorum. Bu isme en yakın isimlerin ise (6) KILAVUZAĞASI, (5) HASAN DAYI, (7) LAZOĞLUM ve (4) EZHARBEY olduğuna inandığım mücadelede yarışın süprizini ise performansını merakla beklediğim ve ileride iyi olacağına inandığım (10) numaralı AYBARKIZI’ndan bekliyorum.

2.ayak: Üst üste koştuğu kum yarışlarından sonra çimde kendisini bulan (10) numaralı ARAYEKİ’nin yarışın kaderini belirleyeceğine inanıyorum. Bu safkanın yetenekli olduğunu düşündüğüm gibi kendisinden beklenen performansı sahaya yansıtmasa da (2) numaralı PİRSUSLU’ya nefesini ensesinde hissettirecektir diye düşünüyorum. Bu iki safkanın 1-2 döneceğini düşündüğüm son düzlükte son metrelere kadar birbirini sürüklemeye çalışacakları mücadelede (1) HÜR ADAM, (3) AKAĞAÇ ve (4) STARBİR in ise sprinte kalkıp avlamaya çalışacakları yarışta bu safkanlar haricinde gücü nispetinde (5) BREDELAL in de söz sahibi olma potansiyeli olduğuna inanıyorum. Ancak bu kadar safkandan bahsederken bile yarıştan yüzde yüz yine emin değilim. Son yarışlarına, siklet avantajına ve kısalan mesafeye istinaden son metrelerde (2) PİRSUS’luya hakimiyetini kabul ettireceğini düşündüğüm (10) numaralı AREYEKİ ve (1) numaralı HÜRADAM arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum. Bu mücadeleyi bu iki safkanla riske edeceğim.

3.ayak: Yedi aylık aradan sonra 1200 de yarış görüp nefes açığını kapatmaya çalışan (5) numaralı KAİNAT bence yarışın en şanslı ismidir. Burada geri planda kalacak olsada yarışlarını ilgi çekici bulduğum (7) numaralı BLUE MOONLIGHT  son düzlüğe rahat dönerse bence etkili olur ilk rakip gördüğüm isimdir. Arası olsada kalitesi ile (6) BLACK CHNISE ve sonlarda etkili gelmesini beklediğin (4) I SAW THE SUN ve (1) BELEKİ sonraki ihtimallerimdir.

4.ayak: Koşmuş olduğu ve kazandığı yarışta gösterdi ki bu gruplarda çim pistte yaşı itibari ile de kendisine rakip bulmakta biraz zorlanacağız. İlk defa sürat koşusunda makineden çıkışı, pilotuna verdiği tepkiler ve karşılaşabileceği en sert rakiplerden biri olduğuna inandığım rakibine bariyer dibinden hakim olmak her 2 yaşın harcı değil. Çok net olarak diyebilirim ki çok sağlam kumaş. Bu yarışta yanına rakip yazmak istemedim. Safkanın uzayan mesafe ile de daha şanslı olduğuna inanıyorum (4) numaralı ORDER OF THE ROSE risklide olsa BANKOMDUR.

5.ayak: (3) numaralı KAPIDAĞ ve (6) numaralı STAR OF EMİR’i geri planda bırakacak olan safkanın koştuğu yarışlara istinaden bana göre çok üzerine koyması lazım yada her iki safkanın birden çok eksik koşması gerek diye düşünüyorum. Dolayısı ile bu iki safkanın mücadelesinin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

6.ayak: Birbirine yakın safkanların mücadelesinde tercihim HEPSİ olacaktır herkese Bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.ayak: 9-6-5-7-4-10

2.ayak: 10-1

3.ayak: 5-7-6-4-1

4.ayak: 4 tek

5.ayak: 3-6

6.ayak: hepsi

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
PINARBASILI
Üye

Bol şans hocam.

admin
Yönetici

Bol şanslar Bombacı

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

ilk ayakherkez lazoglum demiş yada kalabalıkmtutmuş ben ilşk yaka 5numara HASAN DAYININ GEÇİLECEGİNE İNANMIYORUM İLK BANKOMDUR
KİM İSTERSE KILIÇ ÇEKEBİLİR SERBEST
2.AYAK HÜR ADAM İLE AK AGAÇ YAZ KEYFİNE BAK GİT TAVLAOYNA BATAK OYNA
3.AYAK YİNBE HER KAFADAN BİR SES ÇIKAN YAKATA İLK ŞANSI KAİNATA VERİP HATTA TEK YAZANLAR VARR AMABEN ÖNCELİGİMİ YÜZDE 70 BELEKİ DİYORUM SONRA KAİNAT.. GİPSDANGER
4.AYAK YİNE HERKEZ KARATAŞINBİNDİGİ İSMEYOGUNLAŞMIŞ HATTA BOMBACI ABİMİZDE BANKO VERMİŞ BEN BURDA YİNE KILIÇÇEKİYORUM VE DİYORUMKİ EYLÜLCEMRE GELMEZSE CEKU GELİR İKİ EKÜRİ ARKA ARKAYA BİTERKILIÇÇEKTİMEKÜRİLER BENİMHEPSİ SİZİN OLSUN
5.AYAK1.3. BAŞTA HEPSİ
6.AYAK 5 MUCBİR BAŞTA HEPSİ
BOLŞANSLAR

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

ceku yeni şampiyonolacakkkkkkkk CEKU GÜLEOYNAYA KAZANIR

espranz
Ziyaretçi
espranz

Merhaba bombaci bolsanlar diliyorum.izmir icin kupon yapmayi dusunuyormusun.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.