Ana Sayfa / Tahminler / 31 MAYIS 2018 PERŞEMBE ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (PINARBASILI)

31 MAYIS 2018 PERŞEMBE ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (PINARBASILI)

Ankara’da haftabaşından beri süregelen sağanak yağıştan dolayı yarışların yine kuma alınma ihtimali var. Yorumlarım çim koşulara göre olacak, fakat değişiklik durumunda güncelleme yapılacaktır.

1.AYAK: Performansları birbirine oldukça yakın tayların koşacağı yarışta ilk şansı Gökyüzü gibi kumaş bir tayın arkasında 3.olup daha sonra 1000 çimde 2.likle yetinen 5-HASAN DAYI’ya veriyorum. Başarısız ilk yarışından sonra 1000mtde formunda aşama kaydettiğini gözlemlediğim 4-EZHARBEY ve Ankara kumda bu mesafede 2 tane başarılı yarış çıkartıp tekrar çime dönen 11-GECENİN KRALİÇESİ favorinin takipçileridir. Daha sonra ise yarış hayatına Adana’da başlayıp son yarışında tatminkar bir 4.lük elde eden 3-BURHAN USTA ve ilk yarışında Burhan Usta ile birlikte koştuğu yarışta 5.likle yetinen ama bu yarış için dereceli galoplarla hazırlanan 8-MAHZUNKRAL yazılmalıdır. İlk ayakta risk almak istemeyenler sprinte erken kalkarsa şansı artacak olan 1-Barontay, seri stile sahip olmakla birlikte kondisyon açığı bulunan 7-Laz Oğlum, ilk yarışında beklentileri karşılayamayan 9-Tamerşah ve başarısız son koşusundan sonra özenle hazırlanan 2-Bartu’yu yazabilirler. Aprantisinden dolayı 6-Kılavuzağası’na şans vermediğimi belirteyim.

SIRALAMAM: 5-4-11//3-8

2.AYAK: Kum-çim ayırt etmeden bu mesafeleri başarı ile koşan 2-PİRSUSLU ilk safkanım olup, Ankara ve Adana’daki son 2 çim yarışında geçilmeyen 4-STARBİR ve formunu son 2 yarışıyla ispat eden idmandan sinyalli 5-BREDELAL’in kesinlikle kuponlara yazılması taraftarıyım. Son yarışlarında sürekli tabela diplerinde gezinen 8-UÇANATEŞ de ihmale gelmez. Yeri olanlar formunda ciddi aşama kaydeden 6-Uçan Reis, son kum yarışlarında formunda zirve yapan 3-Akağaç ve şeytanın bacağını bu yarışta kırma potansiyeli olan 7-Aslancan’ı değerlendirebilir. Muhtemelen AGF’de 1 numara çıkacak olan 1-Hüradam’ı ters mesafesinde kuponuma almayacağımı belirteyim.

SIRALAMAM: 2-4-5//8

3.AYAK: Form ve kalite olarak diğer rakiplerinden farklı olan 4 safkanı birbirinden ayıramadım. Sıralamam sırasıyla 5-KAİNAT, 4-I SAW THE SUN, 6-BLACK CHINESE ve 3-GIPSY DANGER şeklindedir. At ilave etmek isteyenler formu itibariyle 7-Blue Moonlight’ı yazmalılar.

SIRALAMAM: 5-4-6-3

4.AYAK: Bu ayak için de fazla söze gerek yok, 2’de 2 yapan eküri destekli 3-EYLÜLCEMRE ve ilk yarışında kumaşını belli eden 4-ORDER OF THE ROSE ikilisi yeterli olacaktır.

SIRALAMAM: 3-4

5.AYAK: Ankara 1000 metre çimde sonlarda yaptığı çok etkili atakları ile 3.lük elde eden 1-DUNDAS 200 metre uzayan mesafe ile bence daha da şanslı hale geldi. Vasat grupta kendisini günün teki olarak değerlendireceğim. İkili bahisler için 3-Kapıdağ ve 6-Star of Emir değerlendirilebilir. Tek hakkını başka ayakta kullananlara önereceğim son tay ise 8-Tozlu’dur.

SIRALAMAM: 1

6.AYAK: Uzun çim yarışlarının başarılı safkanlarından 2-AKARNEJAT, çim pistte mesafe ve şehir tanımadan her zaman iddialı olan 5-MÜCBİR, geçen hafta tek olarak önerdiğim ama beni ateşlere atan 6-MOSKOVAATEŞİ, çimin bir başka istikrar abidesi safkanı 3-VİCDANSIZ, Ankara’nın başarılı jokeyi ile 7-AGAH, çime çıkınca geliyorum dikkat diyen 1-YİĞİTEFEKAAN ve uygun kiloları ile dikkat edilmesi gereken 10-DÜŞEŞ 9-ÜNSALMIŞ ikilisiyle kapanışı yapıyorum.

SIRALAMAM: 2-5-6-3//7-1-10-9

ANKARA ALTILIM:

5-4-11//3-8

2-4-5//8

5-4-6-3

3-4

1

2-5-6-3//7-1-10-9

EKONOMİK KUPON: 20,16 TL

GENİŞ KUPON: 89,60 TL

Bütün yarışseverlere bol şans, yazdığınız atlar gelsin...

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar

Zagor
Ziyaretçi
Zagor

Şans yanında olsun arkadaşım.Yarışlar kuma alınırsa iyi mi olur kötü mü olur bilmiyorum ama benim için maidenler çok zorlaşır.Çünkü teklerim bu ayaklarda….İlk ayakta lazoğlum ve diğer maidende senin belirttiğin dündaş olacak.Her ikisinin de sonları bayağı kuvvetliymiş.Hazır mesafeleri 1200 bulmuşken denemek gerekir diye düşünüyorum.Yarışlar kuma alınırsa benden pas.Tekrar bol şanslar dilerim.

Deniz
Ziyaretçi
Deniz

Bol Şanslar Arkadaşlar

1,koşu 3,1,2,5,4
2,košu 1,9,5,3,6
6li Ganyan
3,koşu 6,11,3,5,4,7,2
4,koşu 8,6,4,2,3,9,1
5,koşu surprizin bu ayakta olacağini düşünüyorum Hepsi
6,koşu sihirbaz bu yarişi kazanir
4 banko
7,koşu 1 tek
8,košu 3 Tek Şanslar

Bombaci
Üye

Bol şanslar

admin
Yönetici

Tebrikler 14 lira ganyan.

cesur
Ziyaretçi
cesur

selam bu kuponu yapmadığıma çookkkk pişmanım çookkk inşallah tutar da siz için dilerim

Cesur
Ziyaretçi
Cesur

Gerçekten çok üzüldüm ve bende kafada yattım son ayak tek olmasına rağmen ama sizin kupon muhteşemdi sizin bir suçunuz yok tek suçlu akın sözün bence adını bile okumadı bir önceki yarısı nerde bu yarış nerde ilk ayak ve 5 ayağa kadar olan yorumlarınız bir harika idi son ayak 7 gelse ki akın gelmiş ola çok daha fazlasını halletmiş olurdunuz benim için de şans dileginize teşekkürler bilmukabele

admin
Yönetici

Yazık oldu oyuna. Geçmiş olsun.

Yazar: PINARBASILI

PINARBASILI
Merhaba, 1986 İzmir doğumluyum. Özel bir şirkette muhasebecilik yapmaktayım. 2014'ten beri at yarışları ile ilgilenmekteyim. Kendime has analiz ve yorumlarım ile sizlere faydalı olmak amacındayım.