Ana Sayfa / Tahminler / 31 MAYIS 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

31 MAYIS 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: İdman pistinde etkili gözükenler BARONTAY-1-, BARTU-2-,MAHZUNKRAL-8- ve EZHARBEY-4-.Kendi safkanlarına bir kez daha binecek olan N.Şen ‘in ekstra motivasyonla bineceği aşikar, BURHAN USTA-3- bulunsun.Etkili koşuları ile LAZ OĞLUM-7- ve HASAN DAYI-5- ikilisi klas binicileri ile kuponların büyük çoğunluğunda ya seve seve, ya da mecburiyetten bulunacak, ilk kum koşusu fazlaca ölçü alınmaması gereken TAMERŞAH-9-, bir önceki koşusunda Ankara’da elde etmiş olduğu 1000 yumuşak 1.05.12 lik derecesi ile KILAVUZAĞA-6- da bir çiziği hak eder.

2.ayak: HÜRADAM-1- pist ve mesafe ayırdetmeden binicisinin kantarmasına olumlu yanıtlar vererek güzel koşulara imza atıyor, favori olmayı fazlası ile hak eder.PİRSUSLU-2- ve AKAĞAÇ-3- istikrarlı koşan etkili isimleri plase hanesinin öncelikli şanslıları.STARBİR-4- son dönem çim pistte çıkışa geçti bunun devamını getirebilecek güce fazlası ile sahip plase hanesinin sonlarını tamamlaması gereken safkan olur.BREDELAL-5-’i üzerinde Müco varken bu kilo ile ıskalamak olmaz. UÇANATEŞ-8-,ASLANCAN-7-,UÇAN REİS-6- idman pistinde etkili gözüken isimler.ARAYEKYİ-10-uzun mesafeli çim koşularında kondüsyonunu arttırdı, kısalan mesafe ve Hakan Yıldız’ın ısrarı ile çok kupon yırttırabilir benden söylemesi….

3.ayak: Görmüş oldukları koşuların ardından bu kez çok daha etkili bir koşu çıkartmalarını beklediğim ve rakiplerinin bir adım önünde değerlendirdiğim KAİNAT-5- ve BLACK CHINESE-6- ikilisi ile bir miktar risk alarak ilk ayaklardaki fazla tutulan at sayısını dengeleme yoluna gitmek mantıklı gözüküyor.

4.ayak: ORDER OF THE ROSE-4- ilk koşusunda elde etmiş olduğu bitiriş derecesi ile az atlı grupta riski karşılayabilir, safkanın 2 de 2 yapmasını bekliyorum, bankom!

5.ayak: DUNDAS-1- ve KAPIDAĞ-3- ikilisi bitiriş dereceleri itibari ile rakiplerinden ayrı olarak değerlendirilebilir, TOYDEMİRCAN-7- bende çimde iş yapabilecek izlenim bıraktı bir kez daha şans verelim derim.

6.ayak: Son koşusunda bizi mahsup eden MOSKOVAATEŞİ-6- bu kez kötü koşusunun izlerini silmeye çalışacak olup koşu içerisinde devrini bulabilirse alternatif tek olarak değerlendirilebilir. VİDCANSIZ-3-, MÜCBİR-5- ve AKARNEJAT-2- çim pistte bu tarz gruplarda hangi gün kazanırlarsa kazansınlar sürpriz olmaz.

1.ayak: 1-2-8-4-3-7-5//9-6

2.ayak: 1-2-3-4-5-8-7-6-10

3.ayak: 5-6

4.ayak: 4 ORDER OF THE ROSE

5.ayak: 1-3//7

6.ayak: 6//3-5-2

Tutar:  17,64 TL  // 70,56 TL  // 136,08 TL

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
PINARBASILI
Üye

Bol şanslar hocam.

admin
Yönetici

Bol şanslar

Yazar: binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.