Ana Sayfa / Tahminler / 31 MAYIS 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

31 MAYIS 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: İdman pistinde etkili gözükenler BARONTAY-1-, BARTU-2-,MAHZUNKRAL-8- ve EZHARBEY-4-.Kendi safkanlarına bir kez daha binecek olan N.Şen ‘in ekstra motivasyonla bineceği aşikar, BURHAN USTA-3- bulunsun.Etkili koşuları ile LAZ OĞLUM-7- ve HASAN DAYI-5- ikilisi klas binicileri ile kuponların büyük çoğunluğunda ya seve seve, ya da mecburiyetten bulunacak, ilk kum koşusu fazlaca ölçü alınmaması gereken TAMERŞAH-9-, bir önceki koşusunda Ankara’da elde etmiş olduğu 1000 yumuşak 1.05.12 lik derecesi ile KILAVUZAĞA-6- da bir çiziği hak eder.

2.ayak: HÜRADAM-1- pist ve mesafe ayırdetmeden binicisinin kantarmasına olumlu yanıtlar vererek güzel koşulara imza atıyor, favori olmayı fazlası ile hak eder.PİRSUSLU-2- ve AKAĞAÇ-3- istikrarlı koşan etkili isimleri plase hanesinin öncelikli şanslıları.STARBİR-4- son dönem çim pistte çıkışa geçti bunun devamını getirebilecek güce fazlası ile sahip plase hanesinin sonlarını tamamlaması gereken safkan olur.BREDELAL-5-’i üzerinde Müco varken bu kilo ile ıskalamak olmaz. UÇANATEŞ-8-,ASLANCAN-7-,UÇAN REİS-6- idman pistinde etkili gözüken isimler.ARAYEKYİ-10-uzun mesafeli çim koşularında kondüsyonunu arttırdı, kısalan mesafe ve Hakan Yıldız’ın ısrarı ile çok kupon yırttırabilir benden söylemesi….

3.ayak: Görmüş oldukları koşuların ardından bu kez çok daha etkili bir koşu çıkartmalarını beklediğim ve rakiplerinin bir adım önünde değerlendirdiğim KAİNAT-5- ve BLACK CHINESE-6- ikilisi ile bir miktar risk alarak ilk ayaklardaki fazla tutulan at sayısını dengeleme yoluna gitmek mantıklı gözüküyor.

4.ayak: ORDER OF THE ROSE-4- ilk koşusunda elde etmiş olduğu bitiriş derecesi ile az atlı grupta riski karşılayabilir, safkanın 2 de 2 yapmasını bekliyorum, bankom!

5.ayak: DUNDAS-1- ve KAPIDAĞ-3- ikilisi bitiriş dereceleri itibari ile rakiplerinden ayrı olarak değerlendirilebilir, TOYDEMİRCAN-7- bende çimde iş yapabilecek izlenim bıraktı bir kez daha şans verelim derim.

6.ayak: Son koşusunda bizi mahsup eden MOSKOVAATEŞİ-6- bu kez kötü koşusunun izlerini silmeye çalışacak olup koşu içerisinde devrini bulabilirse alternatif tek olarak değerlendirilebilir. VİDCANSIZ-3-, MÜCBİR-5- ve AKARNEJAT-2- çim pistte bu tarz gruplarda hangi gün kazanırlarsa kazansınlar sürpriz olmaz.

1.ayak: 1-2-8-4-3-7-5//9-6

2.ayak: 1-2-3-4-5-8-7-6-10

3.ayak: 5-6

4.ayak: 4 ORDER OF THE ROSE

5.ayak: 1-3//7

6.ayak: 6//3-5-2

Tutar:  17,64 TL  // 70,56 TL  // 136,08 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
PINARBASILI
Üye

Bol şanslar hocam.

admin
Yönetici

Bol şanslar

Yazar: binbastar

Avatar