31 MART SALI 2015 KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Son yarışlarını önemsemediğim kalitesine çok inandığım (2) LEATHER BAG favorimdir. Son yarışı çok eksik koşan bu yarışa iyi hazırlanan (4) MI VIDA, bu pistteki ilk yarışını kazanan ORATORIO yavrusu (7) OTTONE, son yarışını mükemmel bulduğum (9) SOLO TÜRK, bu pistte iyi bir dereceyle kazanan (11) MISS TURKEY ve son olarak son yarışında tempodan etkilendiğini düşündüğüm (1) CLARIS yazıp burayı kapatıyorum.

2. Ayak Stilini çok beğendiğim önde ki sert tempodan faydalanacak olan (4) HAKUNA MATATA favorimdir. Her koştuğu yarışına göre daha da iyi duruma gelen (2) ÇUHADAROĞLU, hemen hemen her yarışında kendisini 1.lik mücadelesinde gördüğüm (1) HAŞMET.

3. Ayak Bu gruba göre daha hazır safkan olan (5) JANKATIM favorimdir. Son yarışını mükemmel bulduğum (1) BIG TIGER, bu sefer DB ile koşacak olan (11) PRENSES YAĞMUR, toparlanma aşamasını artık atlayan (10) HEIDI, son yarışında mükemmel sprintine rağmen önde ki rakibine yetişemeyen (12) SLEVEN ve son olarak (2) CRASSUS son yarışında dökülen bu safkanı banko önermiştim beklenenin çok altında koştu. Ben bu safkanın daha hazır olduğunu düşünmüyorum ama ne olur ne olmaz kuponumuzda bulunsun.

4. Ayak YALAZIN vermiş olduğu en iyi tay olan (3) CAN KARDEŞLER BANKOMDUR. Ben bu safkanın kaba kumda kolay kolay geçileceğini hiç düşünmüyorum. Her ne kadar karşısında YILMABAŞAR kadar ciddi form tutmuş bir rakibi olsa da CAN KARDEŞLERİN bu koşuya yüreğini koyacağını inanıyorum. CAN KARDEŞLERİ yakın izleyenler olduysa safkan geçilirken bile yanında ki safkana resmen beni geçme dercesine bakıyor ve daha da hırslanıyor. Her at koşar ama her at karakterli at olmaz. CAN KARDEŞLERİN karakterine inanıyorum.

5. Ayak Son rakiplerine oranla daha uygun grupta start alacak olan (3) FATMASULTAN favorimdir. Son iki yarışına itibar etmediğim (2) ALLALEM, son yarışında çok gereksiz bekleme yapan bu yüzden yarışı kaybeden (6) ŞAFAKHANIM, önde çok rahatsız edilmezse beyaz bayrak ayna yapmaya yakın olan (1) GÜNEBAKIŞ, son 3.lüğünü çok beğendiğim (4) SENDEBÜŞ ve son olarak istikrarlı koşan (5) LAŞİN.

6. Ayak Son yarışında kendisinden uzun mesafeye çıktığında çok daha başarılı olacağını söylediğim ve bunda da doğru tespite ulaştığım anne kan hattından SAVURLU ile kardeş olan baba kan hattını ise öve öve bitiremem burada son yarışında yarışı kazanırken bile daha mesafe koşabilecek kadar diri olan o muhteşem görüntüsüyle (4) ATIA BALBA BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 2,4,7,9,11,1

2. Ayak : 4,2,1

3. Ayak : 5,1,11,10,12,2

4. Ayak : 3 TEK

5. Ayak : 3,2,6,1,4,5

6. Ayak : 4 TEK

ŞABLON TUTARI : 38,88 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ahmet

gunaydinlarrrr..kocamaaaan sanslar

xcanerx01

Selam ustat eline salik guzel kupon yapsinis
koceli
7,4
1,6
2,12.
3? 7,2
6,3
4, 1
Adana altilim
5,6
4
2
1,4
1,
9
Bolsans

okan

ikinci ayakta (5) megas neden bu atı kimse vermiyor

Seyis

Çok iyisin

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x