Ana Sayfa / Tahminler / 31 MART 2015 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

31 MART 2015 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Kocaeli altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.AYAK: İlginç bir kurgu oluşacak olan bugünün programında ilk bankomuz da son yarışını binicisiyle uzak yaparak rahat kazanan 11 (MİSS TURKEY) olacak.

2.AYAK: Herkesin olduğu gibi ben de bilinen kalitesiyle 1 (HAŞMET) diyerek söze başlayacağım. Fakat tek atmayıp ikramiyenin miktarını belirleyecek sürprizin yaşanacağını düşündüğüm bu ayağa düzenli tabelaları ile 4 (HAKUNA MATATA), son yarışını kazanarak formda olan 2 (ÇUHADAROĞLU), son iki yarışını çok beğendiğim 6 (MİSTER DEXTER), takı değişikliği olumlu etki yapacağını düşündüğüm ideal mesafesinde daha iyi işler çıkartabilen 3 (AKJOLTOİ) ilave ediyorum.

3.AYAK: Starttan çıkma sorunu olmasaydı maidena çoktan veda edecek olan son yarışında bu sorununu giderdiğini gördüğümüz 12 (SLEVEN) bir de M.Kaya ile buluşunca koşunun favorisi haline gelir. İdman görüntüsüyle 2 (CRASSUS) ciddi rakibi olacaktır.

4.AYAK: Tabii ki A3 Kartepe koşusunda ''Arap taylarının şampiyonu'' diyerek çok da abartmayacağımız 3 (CANKARDEŞLER) günün ikinci bankosudur. Yıkmak isteyenlere önerebileceğim isim S.Kaya idaresinde vitesini daha da yükselten 7 (YILMABAŞAR) ve son yarışlarında ezberleten istikrarlı dereceleri ile 2 (BAŞKAYNAK) yeterli olacaktır.

5.AYAK: Öne çıkan isim sunulabilse de her türlü sonuca açık gördüğüm yarışta 7-Soku ve bir eküri haricinde 6 at yazarak burayı kalabalık tutuyorum. Sıralamam 6 (ŞAFAKHANIM), 5 (LAŞİN), 1 (GÜNEBAKIŞ), 3 (FATMASULTAN), 2 (ALLALEM), 4 (ŞENBEDÜŞ) şeklinde olacaktır.

6.AYAK: Son yarışını kazanan formda 1 (TAKASHİMA), formunu sürdüren 4 (ATİA BALBA), Kocaeli'ye geldikten sonra kendini bulan 6 (STREET PARTY), öne çıkan idman performansını yarışa yansıtması durumunda 8 (DİSTANT GALLOP), tabela istikrarını artık kazanmaya götürmek isteyecek olan 2 (GRAND SEA) ve sürpriz adayım 15 (VAKIFHAN) bu ayak için yeterli olacaktır.

Şablonum:

1.Ayak: 11
2.Ayak: 1-4-2-6-3
3.Ayak: 12-2
4.Ayak: 3 /// 7-2
5.Ayak: 6-5-1-3-2-4
6.Ayak: 1-4-6-8-2-15

Kupon Tutarı: 21,60 TL  (/// sonrası 4.ayakta 7-2 ilaveleriyle geniş kupon 64,80 TL olup sürpriz arayanlar için bütçe takdirine bırakıyorum).

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Hasan
Ziyaretçi
Hasan

Yarış videolarını izledim. Yılmabaşar günün teki olur diye düşünüyorum .

admin
Yönetici

Bol şanslar

murat
Ziyaretçi
murat

Adana tahminyokmu.

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Ilk ayakta tek mantikli

Bankocu
Ziyaretçi
Bankocu

Yılmabaşar ve laşin teklerim. Umarım gelir ve kazanırız arkadaşlar.

Hasan
Ziyaretçi
Hasan

Can bey günaydın. Tahminlerinizi beğenerek takip ediyorum. Özellikle takip ettiğiniz atlar harika işler yapıyor. Ben de yarışı merakla bekliyorum. Yılmabaşar mı cankardeşlet mi

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Bence yilbasar günün banko teki videolarini izledim iki safkaninda yilbasarda zerre tikanma yok ve bu mesafeyi usta binicisiyle daha iyi kosusak diye dusunuyorum

Bycreed
Üye

Bol şans mantıklı şablon.

xcanerx01
Ziyaretçi
xcanerx01

Bolsans lardilerim
kocelialtilim
7,4
1,6
2,12
3,7,2
6,3
4,1
Adana altilim
6,5
4
2
1,4
1
9
Bolsanslar dilerim

xcanerx01
Ziyaretçi
xcanerx01

Rica ederim ustat

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla