Ana Sayfa / Tahminler / 31 MART 2015 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

31 MART 2015 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Kocaeli altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.AYAK: İlginç bir kurgu oluşacak olan bugünün programında ilk bankomuz da son yarışını binicisiyle uzak yaparak rahat kazanan 11 (MİSS TURKEY) olacak.

2.AYAK: Herkesin olduğu gibi ben de bilinen kalitesiyle 1 (HAŞMET) diyerek söze başlayacağım. Fakat tek atmayıp ikramiyenin miktarını belirleyecek sürprizin yaşanacağını düşündüğüm bu ayağa düzenli tabelaları ile 4 (HAKUNA MATATA), son yarışını kazanarak formda olan 2 (ÇUHADAROĞLU), son iki yarışını çok beğendiğim 6 (MİSTER DEXTER), takı değişikliği olumlu etki yapacağını düşündüğüm ideal mesafesinde daha iyi işler çıkartabilen 3 (AKJOLTOİ) ilave ediyorum.

3.AYAK: Starttan çıkma sorunu olmasaydı maidena çoktan veda edecek olan son yarışında bu sorununu giderdiğini gördüğümüz 12 (SLEVEN) bir de M.Kaya ile buluşunca koşunun favorisi haline gelir. İdman görüntüsüyle 2 (CRASSUS) ciddi rakibi olacaktır.

4.AYAK: Tabii ki A3 Kartepe koşusunda ''Arap taylarının şampiyonu'' diyerek çok da abartmayacağımız 3 (CANKARDEŞLER) günün ikinci bankosudur. Yıkmak isteyenlere önerebileceğim isim S.Kaya idaresinde vitesini daha da yükselten 7 (YILMABAŞAR) ve son yarışlarında ezberleten istikrarlı dereceleri ile 2 (BAŞKAYNAK) yeterli olacaktır.

5.AYAK: Öne çıkan isim sunulabilse de her türlü sonuca açık gördüğüm yarışta 7-Soku ve bir eküri haricinde 6 at yazarak burayı kalabalık tutuyorum. Sıralamam 6 (ŞAFAKHANIM), 5 (LAŞİN), 1 (GÜNEBAKIŞ), 3 (FATMASULTAN), 2 (ALLALEM), 4 (ŞENBEDÜŞ) şeklinde olacaktır.

6.AYAK: Son yarışını kazanan formda 1 (TAKASHİMA), formunu sürdüren 4 (ATİA BALBA), Kocaeli'ye geldikten sonra kendini bulan 6 (STREET PARTY), öne çıkan idman performansını yarışa yansıtması durumunda 8 (DİSTANT GALLOP), tabela istikrarını artık kazanmaya götürmek isteyecek olan 2 (GRAND SEA) ve sürpriz adayım 15 (VAKIFHAN) bu ayak için yeterli olacaktır.

Şablonum:

1.Ayak: 11
2.Ayak: 1-4-2-6-3
3.Ayak: 12-2
4.Ayak: 3 /// 7-2
5.Ayak: 6-5-1-3-2-4
6.Ayak: 1-4-6-8-2-15

Kupon Tutarı: 21,60 TL  (/// sonrası 4.ayakta 7-2 ilaveleriyle geniş kupon 64,80 TL olup sürpriz arayanlar için bütçe takdirine bırakıyorum).

Hakkında can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

16 yorum

 1. Yarış videolarını izledim. Yılmabaşar günün teki olur diye düşünüyorum .

  • can911

   Hasan bey, ifade ettiğim üzere Yılmabaşar’ın da gelme ihtimali var. Gelirse ki gelebilir, ganyanı da gösterecektir sürpriz olur. Kuponumda yer vermekten yanayım

  • can911

   Teşekkür ederim sayın admin,sizlere de bol şanslar,son isabetimiz de geçen hafta bugündü.Umarım ki yine tekerrür eder.

 2. Adana tahminyokmu.

  • can911

   Murat bey, doğu ve günydoğu illerine ben pek tahmin vermiyorum. Diğer yazarlarımız Bycreed, Adrian ve Ramazan bey genellikle vermektedir.

 3. Ilk ayakta tek mantikli

  • can911

   Yazımı ilk hazırladığımda ilk ayağa 4 at belirlemiştim. Fakat sonraki ayaklarda (2.,5.,6.) kalabalık tutma mecburiyeti ağır basınca burayı tek atmaya dönüştürdüm. Belirlediğim diğer isimler öne fırlayacak olan sprinter yapısıyla 5-Orkinos,kısada daha başarılı olabilecek 4-Mı Vida ve idmanlarına baktığımızda 7-Ottone.

 4. Yılmabaşar ve laşin teklerim. Umarım gelir ve kazanırız arkadaşlar.

 5. Can bey günaydın. Tahminlerinizi beğenerek takip ediyorum. Özellikle takip ettiğiniz atlar harika işler yapıyor. Ben de yarışı merakla bekliyorum. Yılmabaşar mı cankardeşlet mi

 6. Bence yilbasar günün banko teki videolarini izledim iki safkaninda yilbasarda zerre tikanma yok ve bu mesafeyi usta binicisiyle daha iyi kosusak diye dusunuyorum

 7. Bycreed

  Bol şans mantıklı şablon.

 8. Bolsans lardilerim
  kocelialtilim
  7,4
  1,6
  2,12
  3,7,2
  6,3
  4,1
  Adana altilim
  6,5
  4
  2
  1,4
  1
  9
  Bolsanslar dilerim

 9. can911

  Teşekkür ederim Bycreed hepimize bol şanslar olsun, Caner bey size de paylaşım için teşekkürler

 10. Rica ederim ustat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir