31 MART 2015 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Yarış hayatına bu yarışla başlayacak olan kalite safkan (2) LEGENDARY MEMORY favorimdir. Son yarışını çok iyi koşan (8) RIO FACE, ters bir yarış beklediğim (3) OTTOMAN SLAP, çim pistte etkili bir yarış sergileyemeyen (4) PRINCE OF KEENELAND, anne kan hattından çok iyi bir soya sahip olan (5) RISING STEEL.

2. Ayak Verdiği ara sonrası koşacak olan bu pistide iyi tanıyan kalite safkan (2) BABÜR favorimdir. Hazır durumda olduğunu gördüğüm (11) AKAN NEHİR, (4) AFFANBEY, temposunu belirleyebilmesi durumunda (3) GÖKÇEER, bu mesafeyi iyi koşan (8) AHUSENKIZ.

3. Ayak Son yarışına göre KEİTA çok sağlam bir liman olarak görünse de. Stilinde çok rakibi bulunuyor. Hemen peşine SEDATBEY, IŞILILGAZ, YALINAY gibi safkanlar takılacaktır. KEİTANIN önde istediği tempoyu kuramaması olağan. Burada gördüğüm kadarıyla bu tempodan çok iyi faydalanabilecek son yarışlarını sert rakiplerinin yanında koşan jokeyininde 7 kez binip 4ünde 1. yaptığı (2) FENERLİCAN BANKOMDUR.

4. Ayak Bu sefer çok iyi durumda olduğunu duyduğum çok etkili koşacak olan (6) OPSINATE favorimdir. Ağır kilosuna rağmen bu kiloyu kaldırabilecek güçte olan (1) SİNCAP GÜL ve son olarak son yarışını dikkate almadığım (2) ROYAL BEAUTY yazıp burayı kapatıyorum.

5. Ayak 5 ay ara sonrası kendisine göre çok hazır rakiplerinin yanında koşup ona rağmen harika yarış çıkartan rakiplerine baktığımda ise  kendisine yaklaşacak bir rakibini göremediğim (1) CANYAKAR BANKOMDUR.

6. Ayak Son yarışını çok beğendiğim süratli safkan (4) BURJ favorimdir. İstikrarlı yarışlarıyla (1) PRIZE FOR en ciddi rakibidir. Bu gruba göre 3 gömlek üstün olan (7) FORT LAUDERDALE, formlarını iyi bulduğum (9) REBELLION ve (6) MAYAN yazıp burayı kapatıyorum.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 2,8,3,4,5

2. Ayak : 2,11,4,3,8

3. Ayak : 2 TEK

4. Ayak : 6,1,2

5. Ayak : 1 TEK

6. Ayak : 4,1,7,9,6

ŞABLON TUTARI : 22,50 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan YILMAZ

Adana kuponum:
2.4.5.8.9/12/2.3/1.2.6/1.2.5.6/1.5.7.9.13

Ramazan YILMAZ

ikinci ayak 12 yerine 13 tek olacaktı

Ramazan YILMAZ

startta kalıyor diye 12yi 13 yaptık görüyonmu admin ellerimle çöpe attım kuponu

yahya

Keske yalnis yazmasaydin :)))))

Ramazan Yılmaz

yanlış yazmayı bırak zaten 12 tekti startta kalıyor diye değiştirdim ganyan bayiide kanıma girdiler

hasan

Ramazan kardes yoruma cvp verirmisin

Ramazan Yılmaz

Hangi yorum

nihat

yazık oldu ramazan kardeş.

admin

Geçmiş olsun Ramazan.

Ramazan Yılmaz

Sağol admin kısmet diyelim

Anonim

Slm tahminlerinizin tutması yüzde kaç güveniyormusunuz tahminlerinize