31 MART 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Katıldığı her koşusunda güzel aksiyon yapan RESURRECTION-1- bu kez şansını sentetikte deneyecek olup geçerli CV si ile favori olmayı hak eder.YILANKALE-2- ve MANZARA-4- bu grup için yeterli  sayılabilecek performansları ve klas jokeyleri ile öncelikli rakip konumunda olacaklar.Son koşuları pek iç açıcı olmasa da bunları kesinlikle ölçü almadığım ve bu kez Sado başkan ile çok etkili bir yarış çıkartarak çıkışa geçmesini  beklediğim LIAR-5- ahırda arkadaşlarına son metrelerde yalan üstüne yalan söyleyerek Pinokyo gibi burnumu uzatacak ve finishi diğerlerinden önce göreceğim diye fısıldamış ama artık yalan doğru bilemem..MAVİŞ-6- ve FLASH DANCE-3- olası birincilikleri asla büyük sürpriz sayılmayacak bir grupta start alıyorlar, neden olmasın..

2.ayak: Günün en zor ve hem sonuç hem de ikramiye anlamında düğümü çözeceğini düşündüğüm mücadelesinde riske girme taraftarı değilim,eleyebildiğim birkaç isim dışında sıralamam aşağıdadır.

3.ayak: İlk kez koşacak olmasına rağmen idman pistinde oldukça diri gözüken RIGHT HUNTER-7- rakiplerini avlamak için tüm hazırlıklarını tamamlayarak pusuya yattı. Yeterli koşuları ile MAGIC RAMPER-4- buna izin vermemeye çalışacak ilk isim olup  MAMAFİH diğer isimlerin de gelirlerinin oldukça fazla olduğunu  düşünüyorum.Erhan ile MAMAFİH-5-,son koşusu ölçü alınmaması gereken bir diğer AFTER MARKET temsilcisi SINSIRELLA-9- ve her an ciddi bir çıkış yakalayabilecek olan formda isim EXPRESSING-1- Sado başkan ile ıskalanmasın.SON OF AGESIVO-8- ve MATCHLESS-6- pistte fena gözükmeyenler.GOLD KING-2-‘in Bursa’daki sondan  bir önceki koşusunu beğendim, bir çarpıyı hak eder.

4.ayak: ALTEPE -1-rakipleri ile kilo kiloya koşsa idi oyun çoğunluk için beşli ganyana dönebilirdi, benim için şu hali ile de öyle.

5.ayak: ŞÜKRÜ-1-‘nün klasına lafımız yok ancak sorunlu arap atlarından hep çekinmişimdir.KARACABEYASLANI-9- son koşusunda kıpırdadı sınıfı da yeterlidir.GEZGİNCİ-2- de son koşusunu beğendiğim bir başka isim.SEMADA YILDIZ-6- ve YEŞİLYOL-7- da koşusunun favorisi gibi kaliteli fakat bir takım sorunlarla uğraşan etkili ancak güven vermeyen isimler.

6.ayak: Pist ve mesafe performansına ilaveten binicisi ile de iyi bir uyum yakalayan LIFE TIME-1- bana mevcut koşullarda güven veriyor.Safkan zorlu program üzerindeki ikinci bankomdur.

1.ayak: 1-2-4-5//6-3

2.ayak: 2-1-4-3-5-7-8-12//9-6

3.ayak: 7-4-5-9-1//8-6-2

4.ayak: 1 ALTEPE

5.ayak: 1-9-2-6-7

6.ayak: 1 LIFE TIME

Tutar: 48 TL // 144 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar