31 MART 2018 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: 3 yaşında ki İngiliz safkanların satış-3 koşusun da oldukça enteresan isimler olduğunu düşünüyorum. Bu yarıştan sonra el değiştiren safkanların yeni ellerde çok iyi yere gelebileceğini düşündüğüm mücadele de ilk şansı tempoya rahat gireceğine inandığım ve son düzlüğe rahat döndüğü taktirde oldukça etkili olmasını beklediğim (4) numaralı MANZARA’ya veriyorum. Son koşusunda oldukça beğenimi kazanan (6) numaralı MAVİŞ ilk rakip gördüğüm isim olup bu iki isme rakip olabileceğini düşündüğüm isimler şablonumda olacaktır.

2.ayak: 4 yaşında olan ve bugüne kadar sadece ve sadece 8 yarış koşmuş olan safkanın son yarışına istinaden bu gruba hakim olması olağan sonuçtur. Pilotu ile uyum sağladığı taktirde kendisine rakip görmediğim mücadelede safkanın tek rakibinin aprantisi olduğunu düşünüyorum. Aprantisine baktığım zaman ise mart ayı boyunca Doğu-Batı demeden sekiz yarış birden kazandığını düşünecek olursam bence risk oldukça azalıyor. Burada birinci gelemese iş kazasına uğrasa dahi artık bundan sonra ki mücadelelerde sürekli üzerine koyacağına inandığım (2) numaralı EFESLİ risklide olsa BANKOM dur.

3.ayak: Artık herkesin kabul ettiği demeyeceğim bu işi ne kadar iyi bildiklerini mecburen ve seve seve kabul etmek zorunda kaldığı Aracı’ların tayı olan (7) numaralı RIGHT HUNTER ilk safkanım olup rakipleri şablonumdadır.

4.ayak: (1) ALTEPE’nin günün kalesi çıkacağı mücadelede ben bu safkanı yıkacağım. Ancak okurlar hemen hatırlayacaktır ki favori olmadığı günde bile kalite kalitedir denecek ise (1) ALTEPE BANKOM dur dediğim safkanı ne kadar tuttuğumu hatırlayacaksınızdır. İkramiye anlamında şartları zorlayacağım mücadelede rakipleri şablonumdadır.

5.ayak: Son dönemde üst üste 63 kilo İngilizlerin patır patır geldiği mücadelelerde böylesine uygun bir grupta bırakalımda (1) numaralı ŞÜKRÜ 63,5 kg la favori olsun. Ağır kilosuna rağmen bende çok önde olan safkan birincilik özlemine son verebilir. Yarın agf oranlarında geride kalır yada yakın ara sıralanır ise gözü kapalı tek riske edilebilir gördüğüm safkan alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır.

6.ayak: Son düzlük dönüldükten sonra böylesi bir grupta bırakın sprint atmayı yürüyerek bile geçmesi gerektiğini düşündüğüm safkan (3) numaralı İPSİZ KIZ ilk safkanım olup rakipleri şablonumdadır. Bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4-6-7-5

2.ayak: 2 tek

3.ayak: 7-2-4-9

4.ayak: 1 /// 3-5-2

5.ayak: 1 /// 7-10-4-6

6.ayak: 3-1-10-7-5

not: 4. Ayakta (2) numaralı HERAKLES ilave olmuştur

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
can911
Üye
can911

Bol şans kardeşim, Efesli için sana destek çıkmaya geldim :-)

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

34proof34
Üye
34proof34

Bol şanslar bombacı eğer yerin varsa 1. Ayakda 1 numarada şansı vardır bana göre kafayı alırsa bitirebilir