31 MART 2018 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Keyifli ve gönlünüze göre bir hafta sonu olmasını temenni ederek İstanbul tahminlerime aşağıda yer veriyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Son yedi yarışında ilk üç içerisinden düşmeyen 1 (RESURRECTİON) günün ilk önerisi olsun. Son koşularında performansı biraz düşüş gösterse de kısalan mesafede 6 (MAVİŞ) devreye girebilir. Seri ikincilikleri sonrası tecrübeli binicisiyle yeni takısının da etkisiyle 2 (YILAN KALE) etkili olacaktır. İdman performansını çok beğendiğim 7 (MY HOPE) ve iki aylık ara dönemini etkili çalışmalarla değerlendiren 3 (FLASHDANCE) ilk ayağa yeterli olacaktır.

2.Ayak: Koşuya sıkıntılı olarak başlama dezavantajı olsa da enerjisini sonlara iyi taşıyabilmesi sayesinde bunu avantaja çeviren 2 (EFESLİ) üst üste ikinci birinciliğine imza atacaktır. BANKOM

3.Ayak: Yükselttiği performansı maidena veda etmesi için yeterli görünen 4 (MAGİC RAMPER) ilk önerim. Aracı ekürisi temsilcisi Fairly Border, Kişkene Apakay gibi başarılı sayılabilecek anneden kardeşlere sahip 7 (RİGHT HUNTER) ve son iki yarışında mesafeye tecrübe edinen 9 (SİNSİRELLA) koşunun dişi temsilcisi olarak erkeklere el sallayabilir.

4.Ayak:  Son üç koşusunda ilk iki içerisindeki istikrarını koruyan 2 (HERAKLES) ve binicisiyle adeta bütünleşen 1 (ALTEPE) bu koşu için yeterli olacaktır.

5.Ayak: İstikrar konusunda pek düzenli olmayan forma sahip isimlerin bir araya geldiği Şartlı-4 mücadelede programa bakar bakmaz 1 (ŞÜKRÜ) hemen göze batıyor. Dediğim gibi istikrar sorunu nedeniyle yanına 4 isim daha ilave edicem. 9 (KARACABEYASLANI), 6 (SEMADA YILDIZ), 10 (YUNUS GİBİ) ve 4 (ASLANSÜTÜ) tercihlerim.

6.Ayak: Son yarışlarında benzer mesafede başarılı da olan 1 (LİFETİME) yine etkili olabilir. Son koşusunda piste alıştırma yapıp çok sırıtmayan 7 (ADİEU), yaklaşık iki yıl sonrasında İstanbul’a adım atacak olan Erhan’ın kendine hedef belirleyebileceği yarışta 10 (İMPASSABLE GİRL), mesafeye tecrübesiyle 9 (HATCHE), daha başarılı koştuğu sentetiğe ve takısına dönüş yapan 5 (BÖRTE) ve verdiği ara sonrası Bursa’da start çıkışı talihsizlik yaşayan, fakat bu hafta idman performansıyla günün sürprizine imza atabilecek kapasiteye sahip olduğunu gösteren 2 (CRAZY İSLAND) günün son önerisi olsun.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM:

1.Ayak: 1-6-2-7-3

2.Ayak: 2

3.Ayak: 4-7-9

4.Ayak: 2-1

5.Ayak: 1-9-6-10-4

6.Ayak: 1-7-10-9-5-2

Kupon Tutarı: 54,00 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Aykut

Süper

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x