31 EKİM 2015 CUMARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED ) SON ŞANS.

1- Ayak Rakiplerine oranla çok daha sert gruplarda mücadele etmiş olan (5) ŞAHİNTER favorim. Son yarışını tekrarlayabilirse çok önde gözüken (1) DERBİŞAH ön planda tuttuğum isimler. Sonrasında ise (2) YURTTAY, (8) GÜÇSALAN, (4) ÖZDAMAR ve (3) KOVADA öneririm.

2. Ayak Süratli gitmesini beklediğim koşuda dişine uygun rakip bulan (2) HAŞMET ön gruba biraz yakın yürüyüp sprint mesafesini kısaltabilirse kazanmaya çok yakın görüyorum. Son yarışıyla formuna kavuşan (8) ERTEKİN BEYİ, son 4. lüğü bile bu gruba yetecek olan (7) LİDERTINAZ ve önde bitirebilirse (1) DAYI MEVLÜT yazacağım.

3. Ayak Son yarışında çok sert rakiplerinin yanında son 200’e kadar mükemmel bir yarış çıkartan o gün için liderliği alamasa da stili dışı koşup güzel koşan (1) AS GRANDFATHER bugün startla birlikte aldığı liderliği dev görüntüsüyle fotoya kadar sürdürecektir BANKOMDUR.

4. Ayak Birbirine denk güçlerin mücadelesinde gerçekten ayrım yapmak zor HEPSİ deyip burayı kurcalamak istemiyorum.

5. Ayak Son yarışında stili dışı koşup liderlikte ısrarcılık yapıp öne düşen (3) LINDORA o gün için mükemmel bir yarış çıkarmıştı lakin geriden güçlü gelen rakibine direnememişti. Bugün daha tecrübeli jokeyiyle yarışa katılacak olan safkan son yarışında ki gibi beyaz bayrak ayna denerse uygun grupta kazanan taraf olacaktır BANKOMDUR.

6. Ayak Her ne kadar grupta öne çıkan isimler olsa da burada uzun süredir takibimde olan grubun en süratli ismi HEYCAN BİR’den de ayağına seri olan (6) YEKGÜN bugün startla birlikte öne düşüp alışık olduğu mesafe de bitirebilir. Grubun üzerinde ki performansıyla (1) AK KATMER bu safkana ilk rakiptir. Sonrasında ise (3) ALHABER, (5) GÖLKIZI, (2) DELALKIZ ve (4) HEYCAN BİR öneririm.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 5,1,2,8,4,3

2. Ayak : 2,8,7,1

3. Ayak : 1 TEK

4. Ayak : HEPSİ

5. Ayak : 3 TEK

6. Ayak : 6,1,3,5,2,4

ŞABLON TUTARI : 51,84 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ufuk

Bol sanlar…Selamlar by creed ankara tahminleri olucak mi..

ERTANBEY

Bol şanslar by creed. Bu arada kocaelide normal yarış sezonunun son günü olduğu için devreden 7li ganyan olduğundan dolayı Ankara programının son Koşusu Kocaeli 7li ganyanin ilk ayağı olacakmis. 7li ganyan oynayacak olanlara duyurulur.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x