Kocaeli yarışlarında devirli Yedili Ganyan bugün koşulacak

24 Ekim Cumartesi günü Kocaeli Kartepe Hipodromu’nda gerçekleştirilen yarışlarda, 7’li Ganyan’da dağıtılacak tutar olan 121.682,99 TL ikramiye, bugün düzenlenecek Kocaeli yarışlarına DEVRETMİŞTİR.

Kocaeli yarışlarında 6 koşu olmasından dolayı, Ankara yarışlarının son koşusu, Kocaeli 7’li Ganyan programına alınmıştır. Kocaeli’nde 7’li Ganyan saat 17.45’de başlayacaktır.

Ayrıca, Kocaeli yarış sezonunun son günü olduğundan, 7’li ve 6’lı Ganyan’ı bilen çıkmazsa en fazla bilen iştirakçiler kazançlı sayılacaktır.
Yedili ganyan oynayacaksanız Ankara yarışlarının son ayağını yedili ganyanın ilk ayağına geldiği için bültene dahil edilmiş durumda. Kocaeli bültenine gitmek için tıklayınız.,

Horse Race

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.