Ana Sayfa / Tahminler / 31 EKİM 2015 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED ) MÜKEMMEL PROGRAM!

31 EKİM 2015 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED ) MÜKEMMEL PROGRAM!

Günün ganyanı olarak pedigri olarak ve çalışmalarını iyi bulduğum (4) NERUDA öneririm.

Şablon tutarı gereği  1. ayaktan geri planda tuttuğum VEYSİAĞA ve YÜREKKAAN çıkarılmıştır.

1- Ayak Yarış hayatına mükemmel başlayıp devamını getiremeyen DB takısıyla çok daha iyi koşan çim pistte daha etkili koşmasını beklediğim (10) ATEŞYAĞMURU favorim. Uygun grupta (3) ÖZREİS sonrasında ise (1) ATEŞ KRALLIĞI ve (9) KADİREFE'ye şans vereceğim.

2. Ayak Mesafenin verdiği avantajla startla birlikte liderliği almasını beklediğim (6) KAREEM çok fazla baskı yemezse düzlüğe sermayeli döndüğü vakit hiçbir rakibi bu safkanı yakalayamaz. Karışık bulduğum koşuda bu safkana rakip olarak sırası ile (8) MISS ELENİ, (7) AL GINETTA sürprizde ise (9) MAGFELLOW, (3) OCIUS ve (4) MATMAZEL ÇİKOLATA yazacağım.

3. Ayak Kalite olarak bu grubun üzerinde olduğunu düşündüğüm gördüğü yarışların ardından formuna ulaşan tam mesafesinde (7) ROKSANA favorim. Bu safkana rakip olarak (4) EMERALD QUEEN, (1) BİNBİR UMUT, (9) GAZELLE EYES, (6) PRIZE FOR ve (3) CHACHKOVA yazacağım.

4. Ayak Rakiplerine oranla çalışmalarını daha iyi bulduğum anne kan hattından gerçekten çok kuvvetli taylar veren iyi bir ekürinin tayı olan (4) SNAP ELECTION usta jokeyiyle kazanmaya yakındır BANKOM.

5. Ayak Uzun süredir takibimde olan BURSA'ya götürüldükten sonra performansı iyice düşen lakin sevdiği pistte ve mesafede başarılı koşmasını beklediğim (10) AĞİTA favorim. Son yarışlarını koşarsa grubun üzerinde gözüken (5) ŞANSKAYA, son yarışlarıyla formu olmasa yazmayacak olduğum (1) BUHARALI bu mesafede çok başarısı bulunmasa da formundan dolayı yazılması gereken bir isim. Sonrasında ise (9) AYNURUM ve (2) DOĞU KIZI'na şans vereceğim.

6. Ayak Uzun bir aranın ardından koştuğu yarışta mükemmel bir dinçlik koşan sonrasında ise sert grupta hali hazır tabela dahi yapamayan şuan baktığımda kendisine göre çok uygun grupta koşacak olan stili rakibinin de olmayışı jokeyinin çok iyi bildiği (6) KOPENHAG startla birlikte aldığı liderliği fotoya kadar sürdürücektir BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 10,3,1,9

2. Ayak : 6,8,7,9,3,4

3. Ayak : 7,4,1,9,6,3

4. Ayak : 4 TEK

5. Ayak : 10,5,1,9,2

6. Ayak : 6 TEK

ŞABLON TUTARI : 43,20 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

11
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Ufuk
Ziyaretçi
Ufuk

Son ayakta kopenhag riskli gibi degilmi…yoksa risk mi aldiniz…

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

öncelikle teşekkür ederim yorumlar için sadece dikkatimi çeken birkaç sey eklemek istiyorum ; miss eleni’nin son yarısını tekrar izleyin 200 de tam araya gireceği sırada 2 at önüne geçinde atı resmen tutarak durduruyor o sırada yarış bitiyor,üçüncü ayakta kalitesiyle roksana demişsiniz lakin kaliteyse chackhova’yı üstün görürüm helede kaba kumdaki başarılarını düşünecek olursak dördüncü ayakta anne kan hattı çok kuvvetli demişsiniz 4 numara için ama Türkiyede kosan 2 anne kardeside sıradan atlar son ayak 6 kaliteli ve kolay kolay güçleri yetmez arkasına takılacak olanda kendine yazık eder kafama takılan tek sey serkancan starttan normal çıkar mı yoksa kalır mı

ERTANBEY
Üye

Bence yavrularindan Rapide fille de kötü at değil grup1 Anafartalar Koşusu da 1 saniyeyle koşuyu kaybetmişti.ondan sonra bir sakatlık yaşadı bir süre daha kosturup çektiler atı.yani demem o ki without you yavrusu Snap election iyi at :) ayrıca ilk defa Lion heart ten yavru vermiş :)

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

Yarışı da izledik ben halen sıradan bir at olduğu kanaatindeyim öyle çok güçlü bir kan hattı demek abartı olduğunu belirtmek istemistim ve chackhovayı da izledik :) son ayak bekliyoruz 6 ilk ikiye girmeyecek te 1 ikiliye girecek te belki o zaman 7 li plase yeni bir kupon parası verir :) 1/6 var ama 8 misli olmak yerine 4 kalsın 6 girmesin

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

By creed kardeşim öncelikle seni kutluyorum. Bugün işlerim dolayısıyla çalışamadım vrupa senin altılının aynısını yatırdım. İlk ayak çıkardıklarını da ekledim 65 liralık altılı oldu. Yatırdıktan sonra biraz inceledim. Pek de ümidim yoktu ama sana güvenerek yine hata yapmadığımı anladım. Başarılarının devamını dilerim.

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Geçenlerde bende 5 attan 3 ata düşürdüm maliyet sebebiyle. Aynen çıkardığım 2 at ikili oldu. Benim 3 at ise 3, 4, 5 :) o aklıma geldiği için ilk ayakta ekledim seninkileri. Her işte hayır vardır derler. O gün çıkarıp kaybetmem sebebiyle bugün bulmuş oldum :) aynı şekilde belki müsait olup kendim kursam bulamayabilirdim.

Yazar: Bycreed

Bycreed