30 EKİM 2015 CUMA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMNİLERİ (can911)

Dün oğlumun tören ve gösterisine eşlik etmem nedeniyle paylaşımda bulunamadım. Bu vesileyle Cumhuriyetimizin 92.Kuruluş Yıldönümünü tekrar kutlayarak söze başlamak istedim. Öylesine ilginç isimlerin bir araya geldiği Atıf Esenbel koşusunu da görünce kaleme sarılmak biraz mecburi oldu gibi. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olmasını dileyerek İstanbul altılı ganyan tahminlerime aşağıda yer veriyorum… can911

1.Koşu: İlk yarışında Uncle Mevlüt’ün arkasında 1 boyla 2.likte kalan 2 (KİNG WİLLİAM) bu grubu geçebilecek bir performans çizdi. Küçük oynayanlara ve ilk ayakta banko arayıp sonraki ayaklarda rahatıma bakarım diyenlere önerilir. Yanına isim önerisi isteyenlere çalışmalarıyla 4 (RACER MAN), bir tık fazla yarış tecrübesiyle 3 (MİGHTY RİVER) diyebilirim.

2.Koşu: Bir tıkla üç at yazacağımız ekürilerden 4 (GÜNÜZ), binicisiyle İzmir’de aynı mesafedeki dereceli yarışlarıyla takibimde olan 9 (TATARGÜZELİ), aldığı kilo indirimiyle de özlediği 1.liğe kavuşabileceğini düşündüğüm 2 (TUTKUKAYA), binicisiyle daha üst grupta aldığı 5.likte dikkatimi çeken 6 (MÜJDELİ KIZ) bu koşudaki sürpriz adayımdır.

3.Koşu: Gelecekte daha parlak işler sergileyebilecek dişi İngilizlerin Şartlı mücadelesinde önerilerim 4 (KEİSHA), 2 (İPEKKIZ) ve 1 (FOULİTA) olur.

4.Koşu: Tecrübeli arapların uzun mesafe handikapında bir kaç yarıştır kendisinden bekleneni veremese de 5 (TURANHAN) önceliğim. Son orta mesafeli koşularındaki dereceli işlerini bu mesafeye de yansıtması durumunda 3 (ÇAKICI EFE), kazanarak moral bulan 10 (GEZEGEN) ve sürprizde önerilerim ise 2 (YESARİ) ile idman performansıyla 11 (HALİKARNAS) olur.

5.Koşu: Çok fazla inişli çıkışlı performans sergileyen isimlerin bir araya geldiği bir koşu olmuş. Koşuda bir çok isim zaman zaman performanslarıyla kendisini kupona yazdırabilecek koşular sergilemiş. Bugün kim olur peki adaylarımız zaman zaman starttan çıkma sorunu yaşayan sırf bu nedenle tek atmaya çekindiğim son koşusunda ağır pist koşullarından etkilendiğini düşündüğüm kumda da kazanan 5 (MY SWEET LADY), uzun mesafeli son koşusunu kazanan formu oldukça yerinde 9 (REDENTOR) ve aynı mesafede 2.lik aldığı yarışıyla kenara not aldığım ve binici faktörünün de etkili olabileceği 12 (DOKTOR VOLKAN) ile yeterli görüyorum.

6.Koşu: Günün en kritik virajı sayılabilecek koşusu olacak satış koşusu. İki isimle sınırlı tutsam da müsait olanlar kapatmaya kadar gidebilirler. Uzun çimde aldığı 2.liğiyle 3 (NURKO) ve starttan düzgün çıkarsa 6 (ALCHİBA) benim için yeterli olacaktır.

1.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 2 /// 4-3

2.Ayak: 4-9-2-6

3.Ayak: 4-2-1

4.Ayak: 5-3-10-2-11

5.Ayak: 5-9-12

6.Ayak: 3-6

Kupon Tutarı: 21,60 TL (1.Ayakta 4-3 ilavesiyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum).

7.Koşu: Mesafe 1000-1200 arası olsa son zamanlarda çok tuttuğum isim olan 2 (HEİWA İWA)yı tek önereceğim. At sahibi olsam ki bu önerimdir, kesinlikle stili gereği 1200’ün üzerinde koşturtmam. O nedenle bugün yazmayı bile düşünmüyorum. Fakat gel gör ki bu mesafede bir o kadar derece istikrarlısı ekürisi var. Aralarında yapacağı ittifakla ilk tercihim ekürilerden 4 (MARVELOUS İRON) olacak. Hazır çekişmeli rakipleri Perfect Warrior ve Mybaşkan gibi isimler de yokken peşine sonlardaki öldürücü sprintiyle 6 (YILDIRIMBEY)’i takalım. Verdiği ara etkilemişmidir bilmiyorum ama mesafe pist ayrımı olmadan çok güvendiğiniz isimler vardır ya işte 5 (YARAMAZ ÇOCUK) da öyle bir isim. Bugün yaramazlık günü olabilir, ekleyelim.

8.Koşu: İlk koşusundan 3.lük çıkaran 3 (JUDGE), aynı koşuda yarım boyla geride bıraktığı isim Karataş faktörüyle 8 (MY PARADİSE) küçük kuponlarda yeterli olur. Yeri olanlara günün bomba adayı olarak çime daha yatkın orjiniyle çalışmalarında da ışık gördüğüm 6 (SİNCLAR) diyorum.

9.Koşu: Dişine göre uygun bir grup yakaladığını düşündüğüm 2 (ATEN) önceliğim. Koşunun muhtemel favorisi olacak olan 7 (EL CONQUERADOR) tabii ki kuponların olmazsa olmazı. İdeal mesafesinde uyumlu binicisiyle start alacak olan 10 (ŞEKER AĞA), sentetikte son ikinciliğinde beğendiğim 11 (TORNADO STRİKE) ve idmanda oldukça iyi gördüğüm değişen binicisiyle söz sahibi olabilecek 4 (DEKOR) ile tahminlerimi noktalıyorum.

2.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 5-3-10-2-11

2.Ayak: 5 /// 9-12

3.Ayak: 3-6

4.Ayak: 4-6-5

5.Ayak: 3-8 /// 6

6.Ayak: 2-7-10-11-4

Kupon Tutarı: 18,00 TL ( 2.Altılıda ekonomik kupon oluşturmak amacıyla 2.Ayakta 5 My Sweet Lady riske edilerek tek yazılabilir. 5.Ayakta 6 ilavesi müsait bütçeli kuponlarda takdirinize bırakıyorum.)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
29 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ERTANBEY

Bol şanslar üstad. Yazdığın gibi gelmesi dileklerimle..

karakule

Bolll sanss 911 yazdigin gibi gelsin oynama saatine baya var af buyurursan ilk ayakta birtane disi var apranti indirimini almis ve 600 34 yapmis bence 1200 ganyanli gelir bi goz atarmisin bolll sansss

ERTANBEY

Daha bakamadım ama akşama doğru yapmayı düşünüyorum.olursa seve seve paylaşırım üstad.

fuat

Emeğinize sağlık size yine bir at soracağım son yarışında aklımda yer etmişti ilk yarışında kendi grubunda tek yazacağım diye ama nedense bugün çok geri planda kalmış dizinde görüşünüzü almak istedim.SEVİMLİ

Adrian

başarılar kardeşim yazdığın gibi gelsin

Ramazan Yılmaz

bol şanslar abi buda benim birinci altılı
2.3.4.5 // 1.2.3.6.9 // 1 // 4.5.10.11 // 4.5. // 3.4.6

Fuat

Teşekkür ederim yorumunuz için

ERTANBEY

Ben de ilk altiliyi şöyle oynadım

5 tek
2.4.6.9
1.2.3.4.5.6.7
5.6.10.3
7.9.5.12
5.6.3

Bol şanslar hepimize

fikret

Kalemine sağlık yazdığınız gibi gelsin

Adrian

İstanbul 2. Altılı

1.) 2-3-5-10-8-4-6
2.) MY SWEET LADY(5)
3.) NURKO(3)
4.) YILDIRIMBEY(6)
5.) 3-8-7-5
6.) 6-7-1-9-4-2

ERTANBEY

Evet can abi geçen de koştu bu at yine yarış öncesi çıkmıştı.bugunde öyle olmuş sanırım.at çok kaliteli ama çok huysuz demekki.neyseki devam ediyoruz :)

admin

Bol şanslar

Bir altılı da benden gelsin.

9 //
1-2-4-5-6-7-8-9-11-12 //
H //
3-4-5-6 //
3 //
1-5-7

ismail

ben yeni çıkıyorum işten can bey hiç programa bakmayacağım altılıya yetişemedim 5 lide şansım olsun.

ismail

Sağlık olsun bugün sansimiz yokmuş.

ERTANBEY

Can abi sayende Çifte yi 25 tane götürdüm ben normalde Aten i bu grupta tutmuyordum ama senin yazını okuyunca gayet ikna oldum. Teşekkür ederim :)

ERTANBEY

Sinclair çalışması süperdi demek iyi ganyan almışlar.bugun güzel atlar verdin abi Teşekkürler tekrar.,yarın ankara programı var güzel para verecek gibi çalışmalara başladık hayırlısı bakalım

hacı

mrb can sana tşk etmek için bu mesajımı yazıyorum
dün akşam istanbul yarışlarında 100 tl ye yakın bi para ikili çifte derken üzütdüm
internete gelip senin son ayak için yorumlarını görün ce 2 aten in arkası 6 kalem ikili oynadım 2şer adet
2/5 bitti sayende 124tl verdi sayende 300 tl kazanmış oldum tşk yazılarını takip edicem inş.
adanadan hacı

29
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x