Ana Sayfa / Tahminler / 31.08.2017 ANKARA ALTI GANYAN TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

31.08.2017 ANKARA ALTI GANYAN TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

 Selamlar, Yarın için herkese bol şanslar.

1-Ayak: (7) FLADOR’un çok favori çıkacağı yarışta ben burayı biraz kalabalık tutmak istiyorum. (2) MOON FATHER, (3) SOLID BROTHERS, ilk kez çime çıkacak (5) YELLOW RED yarışın diğer şanslı tayları.  İlk yarışına pek inanmadığım, düzlüğe dönüldüğünde arttırıp kazanacakmış izlenimi verse de bir anda tempodan düşen ve 200 den sonra da enseye basılan,  (6) ZONARO için bu yarış jokey ve takı değişikliğine gidildi.  Yarışın bombasıdır. Dikkat.

2-Ayak: Tigem Koşusunda (2) ALİŞHAN ekürisi ile birlikte yarışın mutlak favorisi. Rakibi ise (6) SORGUNASLANI. Buraya kadar her şey normal. Ancak Jokey tercihleri biraz tuhaf. Alişhan’a son iki yarışında Ö.Yıldırım biniyordu. Sorgunaslanı’nda da A. Sözen vardı. Şimdi ise A.Sözen Alişhan’da, Ö.Yıldırım ise Sorgunaslanı’nda. Sorgunaslanı’nın son yarışı kötü diye Akın Sözen’i indirmiş olabilirler. Kabul. Ancak atı muhtemelen ilk önce Uğur Polat’a teklif etmişlerdir. Çünkü bir önceki koşusunda Karacabey Tarım İşletmeleri kupasını Uğur Polat ile kazanmıştı Sorgunaslanı. Şimdi ise Uğur Polat Sorgunaslanı yerine (9) YURDAKUL’a seçmiş.  Bence üç atı da yazmak lazım.

3-Ayak: Yarın Agf.si ne olur bilmiyorum. Ancak son yarışında geçtiği atlara bakıyorum da, (3) UHTİ PUHTİ bu atlara zor geçilir. Bankom.

4-Ayak: (1) ALDERAMİN ve (5) FALEZ arasında bir yarış.

5-Ayak: Bence altılının en sakat ayağı burası. Altı atın da az ya da çok şansı var. Sıralama vermek gerekirse, (2) YÜKSELİM, (5) LOKOMOTİF, (1) BORBORE, (6) TUNAHANBEY, (3) IŞKINAT ve (4) KORALAY. Hepsi.

6-Ayak: (2) EREN EFENDİ yarışın favorisi. Alternatif banko adayım. Rakibi (5) GALLOP TO WEST. Sürpriz aramaya müsait bir ayak olduğu için (6) GÜRSOY, (4) JUST RUN, (9) FAMILY JOY, (7) FANAA ve (8) APİKO DORA da denenebilir.

Tahminlerim.

1-Ayak: 7-2-3-5-6

2-Ayak: 2-6-9

3-Ayak: 3

4-Ayak: 1-5

5-Ayak: Hepsi

6-Ayak: 2-5-6-4-9-7-8

Tutar; 75,60

Hepinize bol şanslar. Nice mutlu bayramlara…

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Adnanabi
Ziyaretçi
Adnanabi

Muhteşem bir kupon emeginize saglik

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar…

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

Ismail28
Ziyaretçi
Ismail28

Slm kocaeli tahmininizi paylasabilirmisiniz bol sans

Yazar: timothy

Avatar
At yarışını, üniversite öğrenciliğimden beri yaklaşık 25 yıldır takip ediyorum. 44 Yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. İzmirliyim.