ankara altili tahminleri

31 AĞUSTOS 2017 ANKARA YEDİLİ GANYAN TAHMİNLERİ (MİRAMİS)

1.AYAK: 1 DİYADİN ve 2 VICTORY PROMISE arasında 100m kısalan yarışta rövanş izleyeceğiz. Bana göre şansları eşit. Hem piste alışmış olabileceğini düşündüğümden hem de potansiyeline inandığımdan kuponuma 3 NAHHAT‘ı da ekliyorum.

2.AYAK: Sahip olduğu kilo avantajı ve yarış tecrübesiyle fotoyu önde geçmesini beklediğim 7 FLADOR‘a rakip olarak gördüğüm tek tay A.SÖZEN idaresindeki 3 SOLID BROTHERS‘dır.

3.AYAK: 10 lira üzeri ganyanla Çanakkale Zaferi koşusunda koşarken bile ilk sıralardan şans verdiğim potansiyeline çok inandığım eğer ilerideki koşularında uzun mesafeyi de koşabilirse benim için yeni favori arap atım olmaya aday 2 ALİŞHAN‘ın zorlanmadan kazanmasını bekliyorum.

4.AYAK: At form tutunca kaçacak diye korkan at sahiplerinin beş günde bir atı koşturmasını hiç anlayamadım! Eğer sık koşmaktan etkilenmez ise son yarışlarındaki performansı su götürmez 4 EL HAMSE ile son yarışında iki at arasında sıkışınca üçüncü kalan sürekli kendini ilerleten 2 DEDETAŞI ilk başta şans verdiğim isimlerdir. Daha sonra ise 3 UHTI PUHTI‘nin de kendisine şans yaratabileceğini düşünerek ekliyorum.

5.AYAK: Grupta kendisini zorlayabilecek bir at bulunmadığını düşündüğüm 5 FALEZ ikinci bankomdur.

6.AYAK: 6 TUNAHANBEY ilk atım olmakla beraber sırasıyla 2 YÜKSELİM, 3 IŞKINAT, 1 BORBORE ve 5 LOKOMOTİF şans verdiğim safkanlardır.

7.AYAK: Kazanma sırasının ona geldiğini düşündüğüm 9 FAMILY JOY ile itinayla yarış seçilen hayatının en iyi durumunda olduğunu düşündüğüm 5 GALLOP TO WEST ilk sıradan şans verdiklerim. Daha sonra buradaki tüm atlardan daha fazla harp görmüş olan gününde olursa kazanacak 8 APIKO DORA ve ihmal edildiğinde can yakan 3 YOUNG BOND plasede tuttuğum isimler. Daha geri planda tutmama rağmen kuponuma 6 GÜRSOY, 7 FANAA, 4 JUST RUN ve 2 EREN EFENDİ‘yi de ekliyorum.

 

7’li GANYAN KURGUM (150  TL):

1.AYAK: 1-2-3

2.AYAK: 7-3

3.AYAK: 2 ALİŞHAN (Banko)

4.AYAK: 4-2-3

5.AYAK: 5 FALEZ (Banko)

6.AYAK: 6-2-3-1-5

7.AYAK: 9-5-8-3/ 6-7-4-2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Miramiss104

Avatar
1989 doğumluyum...KOCAELİ'de yaşıyorum...Yaklaşık 12 senedir at yarışını takip ediyorum...Tamamen ortak tahmin havuzuna ben de kendi tecrübelerimle katkıda bulunabilmek amacıyla buradayım...Genelde ters kurgu üzerine yoğunlaşarak kendi tekim üzerine cazip altılı ganyan kuponu yapmayı hedeflemekteyim...Yaptığım kuponlarla program seçerek, 100-150 lira civarı kupon yapan takipçilerle yüksek ikramiyeleri hedefleyeceğimizi düşünüyorum....Herkese bol şanslar...
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

yavuzhan41

Bol şanslarınız olsun..

Mehmet28

bol şanslar

Bombaci

Çok güzel bir şablon bol şanslar olsun bayram harçlığı da olursa fena olmaz :)

Bulent

Herkeze bol şans

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x