ankara altili tahminleri bombaci

31 AĞUSTOS 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Yine hatırlanacağı gibi 24 Ağustos’ta koştuğu ilk koşusunda safkandan bahsetmiş İngiliz’ler de  ender görülen kır safkanların kötüsü ile karşılaşmadığımı belirtmiştim. Yine bu koşuda da göreceğimiz grubun içindeki tek bembeyaz safkan olan (9) SPACE GRAY ilk safkanım. Ancak hemen belirtmem gerekirse normal şartlarda hiçte riske edilmemesi gereken hatta hepsi demeye kadar gitmesi gereken bir koşu. Çünkü oldukça pişkin safkanlar olduğu gibi günün süprizine imza atmak için piste çıkan (8) GÜLDÜR YÜZÜMÜ gibi safkanlarda var. Koştuğu ilk koşusunda çok zorlanmasa da dün bahsettiğim gibi yeni taylar üzerinde inanılmaz bir etkisi olduğunu düşündüğüm ve kendisininden bizzat bu safkanlara binmesinden keyif alan Akın ile (3) SOLID BROTHERS üçüncü şans verdiğim isimdir. İlk iki koşusunu kum koşmuş olsada bence çim piste daha yakın görüntüsü ile burada şanslı olabilecek olan (5) numaralı YELLOW RED dördüncü şans verdiğim isimdir. Son yarışında satış koşusunda koşturulup bende hayal kırıklığı yaratan (7) FLADOR son şans verdiğim isimdir.

2.ayak: Her ne kadar son yarışında sıfır çekmiş olsada asla o sonucu hakeden bir safkan olduğunu düşünmüyorum. Oradaki rakipleri bu yarışa göre oldukça zorlu olsada yinede tabelada yer bulmalıydı ve ben hiç anlam veremedim. Bu yarışta son yarışına inat (6) SORGUN ASLANI ilk safkanımdır. Koşmuş olduğu altı yarışta 105 handikap puanına ulaşan safkan formunun zirvesinde ve (2) ALİŞHAN ikinci safkanım. Her ne kadar bu rakipler ile aşağı grup arasında uçurum görünsede ve sadece bu iki isim yeter görünüyor olsada ben halen yüzde 70 kapasitelerde koştuğuna inandığım ve iyi ellerde acele edilmez ise yüzde 100 kapasiteye ulaştığı zaman süper duruma gelebilecek olan (3) BOYLAM üçüncü şans verdiğim isim olup. İlk uygun grupta tek atmayı beklediğim bir safkanın ismindende bahsetmeden geçmek istemiyorum (9) YURDAKUL Süpriz beklediğim isimdir.

3.ayak: İşte burası benim için karar anı. 17 Ağustos’ta koştuğu koşuda şu ifadeyi kullanmıştım: “G3 yarışına istinaden 7 buçuk kilo son yarışına istinaden tam 9 buçuk kilo avantajla sahnede olacak. Oldukça cazip ve süpriz konumda ve benim ağzımın suları akıyor. İnan’ın gözüm başkasını görmüyor favoriler zaten belli dileyen yazabilir ancak bu defa ciddi olarak çok kupon yırttırabilir. Tek olarak inanmayanlarında bulundurmasını tavsiye ederim. Her geçen yarış bu safkanın ganyanı düşecek ve benim 1 lira ganyan yüzde 40 AGF ile tek yakalamaya niyetim yok olacaksa şimdi olsun. Sabırlı bir bekleme ile son 200 de gruba hakim olmasını beklediğim DEDETAŞI çok risklide olsa BANKOM dur. ” Evet o gün yine çok süpriz konumda iken bahsettiğim safkan Müslüm Çelik’in korkup kapanması ile -ki dileyen yarışı tekrar seyredebilir- yüzde yüz gelecek iken gelememişti. Hatta kendi whatsup grubumuzda bu safkanı tek vererek alay konusu olmuş yarış sonunda ise haklıymışsın senin dedenin yüzde yüz geliri varmış denerek itibarım iade edilmişti :):) Dün size tekmeye kafa atan pilot Mehmet Keskin’den bahsetmiş gördüğüm en gözü kara pilotlardan biridir demiştim. Bu safkanın sahibi olsaydım bu yarışa Mehmet Keskin ile çıkardım. Ama ilgililer böyle taktir etmiş. Çok konuştum bir daha anlatmaya niyetim Yok. Bir kez daha (2) DEDE TAŞI BANKOM dur.

4.ayak: (5) FALEZ ve (1) ALDERAMİN arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

5.ayak: 22 Ağustos’ta koştuğu koşuda yine deliler gibi satırlar dolusu yazmış şu ifadeyi kullanmıştım: ” Ben çok iyi biliyorum dönen dolapları aslında dolap demek çok yanlış olur atın form durumunu demek daha doğru ama o yarışta görmek istedim ve safkan için sessiz kaldım. Ankara da ki son kum yarışında hipodromda ki tüm gözler 60 kg ile ciddi rakipler önünde Özcan ile (4) LOKOMOTİF üzerinde idi. Şimdi yarış 1600 çim ve yine Özcan ve yine ciddi rakipler. Bu yarış tercihleri böyle hadi buna da koşalım demekle hadi şimdide bu pilot binsin demekle olmuyor. Ciddi kafa patlatıldığı gibi ciddi olarak pilotun düşünceleri ile birlikte karar alınıyor. Ben burada üçüncü ciddi riskimi alıyorum. Bugün bu işin sonunda rezil olmakta var ancak ben bunu kahraman olmak için yapmıyorum ve bu safkan Banko Tahmin okurlarının kafasına kazınacaktır ve mutlaka kazandıracaktır diye düşünüyorum. Yine çok konuştum uzun lafın kısası Çok risklide olsa LOKOMOTİF BANKOM dur.”  Evet safkan için bu ifadeleri kullanmış Allah ondan ve ilgililerinden razı olsun safkan da sıfır çekerek beni yine rezil etmişti :) şimdi bir kez daha ancak bu defa daha zorlu mücadelede safkan ilk tercihim olup rakipleri şablonumda olacaktır.

6.ayak: Safkan için 24 Ağustos’ta şu ifadeyi kullanmıştım. ” . Şimdi senaryoyu yazdık oynamak bu üç safkana kaldı. Bir riskte burada alacağım. Son yarışında son düzlüğe kadar oldukça rahat gelen safkanın nefes problemi olduğunu düşünmüyorum. Bu yarış olmasa da bir iki yarışa kadar gelecektir. Benim içimden bu yarışta gruba hakim olacağı geçiyor. İnanmayanlara için üç safkanı ayırımsız yazmasını tavsiye ederim. Yine çok konuştum risklide olsa GÜRSOY BANKOM dur. ”  Evet programda tek atmak için takip ettiğim o kadar safkan bir araya gelmiş ki bende şaşırdım kaldım doğrusu. Bu zorlu programda ikinci defa bir önceki yarışta vermiş olduğum kararımın arkasında duruyor ve (6) GÜRSOY için daha zorlu mücadelede çok risklide olsa BANKOM diyorum.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 9-8-3-5-7

2.ayak: 6-2-3-9

3.ayak: 2 TEK

4.ayak: 5-1

5.ayak: 5-3-2-1-6-4

6.ayak: 6 tek

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-1-3

2.ayak: 9-8-3-5-7

3.ayak: 6-2-3-9

4.ayak: 2 tek

5.ayak: 5-1

6.ayak: 5-3-2

7.ayak: 6 tek

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı. Takip atı beklemek gibisi yok. Gelmese de heyecanı yarışı güzel yapıyor. Yarın senden jackpot bekliyorum :)

yavuzhan41

Bol şanslar…

Mehmet28

bol şanslar bombacı

Timothy

Bol şanslar dostum. İyi bayramlar.

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar bombacı

Ramazan Yılmaz

Buda benim çıtır kupon herkese bol şanslar
2.3.4.7.9//
4//
2.3.6//
2.3.5.6//
H//
6/

Ramazan Yılmaz

demekki içerde :))

elektrik

victory promise- diyadin … müthiş mücadele

elektrik

Herkese selam,
1.Ayak, 3 solid brothers ilk ayakta risk alıp tek geçiyorum.
2. Ayak, 2 yi tek geçip kurtulunacak bir ayak değil o yüzden H diyorum
3. Ayak, 2 Dede Taşı çok önde.ufak kuponlara tek yanına yazmak istenirse önce 5 Albany sonra 3 Uhti Puhti
4. Ayak, 5 Falez tamam da 1 Alderamin, 2 Berkuk, 4 Vakurkız
5. Ayak, 3 Işıknat artık gelsin.Tek yazıyorum
6.Ayak, 6 Gürsoy çok kaliteli öncelikle o. Sonra 5 Gallop To West , 8 Apiko Dora , 9 Family Joy, 10 Nezirkhan, 1 Absolute Power…
Herkese bol şans…

Miramiss104

FALEZ faul yaptı bence protesto çekerlerse değişir sonuç

Miramiss104

Şimdi güzel oldu senin kuponlar BOMBACI devamı gelsin inş

admin

Ne dedik jackpot dedik :)

cemal parlak

Verdiğin tek dede taşı geldi zizi tebrik ederim bombacı kardeşim

20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x