Ana Sayfa / Tahminler / 30 ARALIK 2017 ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

30 ARALIK 2017 ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

30 Aralık 2017 Cumartesi ADANA tahmin ve yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir haftasonu dilerim..

1.AYAK: Ortalama mesafede eli kulağında bir intiba bırakan Harun ÇANAKÇI idaresinde izleyeceğimiz ÖZKARA performansı nezdinde bu koşuda elbette bankomdur.

2.AYAK: Elbette MALERBA başta olmak üzere, eli kulağında olan COCHABAMBA, etkili idarecileriyle PROFESSOR ve MISTER RAIN bu koşuda birlikte tercihleyeceğim isimlerdir. MAHİR BEY de son koşusundaki liderliği ve performansı ile ilgili olarak ihmal edilmeyecekler arasında bulundurulmalıdır.

3.AYAK: Ağır sıklete alışık duruşu hasebiyle HARPUTHANI, KARATAŞ idaresinde bankomdur.

4.AYAK: KARATAŞ idaresinde BITCOIN ve eküri avantajıyla LAST POINT de tercihlenerek ikili tamamlanabilir.

5.AYAK: Elbette 5 Aralık tarihli ADANA 1500 KUM koşusunda grubunun en kalite atı MALONES’in uzak farkla da olsa gerisinde elde ettiği 2.liği dikkate değer bulduğum DONG FENG bu koşunun sigortası olup, KIZIM SEMİHA da Erkan TUNÇ idaresinde eli kulağında izlenim vermesi hasebiyle ihmal edilmemelidir.

6.AYAK: ATLIGÜL başta olmak üzere, KARATAŞ idaresinde koşuya katılacak olan eküri avantajı bulunan TAÇSER bu koşuaki tercihlerimdir.

ADANA

1.AYAK: 11
(Özkara)

2.AYAK: 1 – 3 – 4 – 5 – 6
(Malerba – Mahir Bey – Cochabamba – Mister Rain – Professor)

3.AYAK: 3
(Harputhanı)

4.AYAK: 2 – 3
(Bitcoin – Last Point)

5.AYAK: 2 – 4
(Dong Feng – Kızım Semiha)

6.AYAK: 1 – 9
(Taçser – Atlıgül)

TUTAR: 2.40 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Hakan bulut
Ziyaretçi
Hakan bulut

Adana tahminlerim
Birinci ayak : her nekadar bakıldığında 11 numaralı özkara tek gibi dursa da ilk ayak ve handikap koşu olması biraz süpriz kokutuyor ben düzeldiğini duyduğum 7 numaralı oğlum ejderi ilk rakip görüyorum.sonrasinda ise 1. 6 .8.10 diyip bu ayağı kalabalık tutuyorum.

Ikıncı ayak: bu ayakta kuponu büyütmemek için son birinciliğini beyendiğim 3 numara mahir bey ve profesör diyorum 6 numara

Üçüncü ayak : 4 numaralı lokomotiften iyi koşu bekliyorum rakip öncelikle 2 numaralı göktürk çünkü sprinter bi at modunun içinde sedat bey ve lokomatif var yarış hızlı gidecektir buda gökkurt ta yarar .sonrasında 1 ve 3 diyorum.

Dördüncü ayak : ben bu koşuda 5 numarali6 has yağızı tek aticaktim fakat bi dostum 3 numaralı last point bu gruba el sallar deyince mecburen iki atla geçiyorum

Beşinci ayak : meniden dişi olunca sıkıntı 2.4.5.8.9 de geç

Altıncı ayak: herkezi yazdık karatasi yazmadık son ayakta formda ekurusuyle 1 taçsel tek

1 .ayak : 11.7.1.6.8.10
2. ayak : 3.6
3. ayak : 4.2.1.3
4. ayak : 5/ 3
5. ayak : 2.4.5.7.8.9
6. ayak 1 tek

Hakan bulut
Ziyaretçi
Hakan bulut

Sıralı 3/6 ikili. 17 tl verdi bugünkü altılılar bedavaya geldi:))

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.