Ana Sayfa / Tahminler / 31 ARALIK 2017 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

31 ARALIK 2017 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

31 Aralık 2017 Pazar İZMİR tahmin ve yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir haftasonu dilerim..

1.AYAK: 9 Kasım tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda elde ettiği liderliğin yanısıra, Kadir TOKAÇOĞLU idaresinde katıldığı son 3 KUM koşusunda mesafe ayırt etmeksizin tabelada dereceler elde eden ŞAHİNGÖZ, Alaattin KÜRÜNDÜK idaresinde katıldığı 22 Ekim tarihli İZMİR 1600 KUM koşusunda AŞIKBEY ile atbaşı LİDERLİĞİ PAYLAŞAN ve ondan sonraki koşularında da benzeri performanslar sergileyen CATCH MONEY, 1 Aralık tarihli İZMİR 1600 KUM koşusunda ADEM ŞEN idaresinde tabelanın 4.sırasında yer almasına rağmen oldukça kalite rakiplerle çekişen ve 1.53.16 bitiriş süresini ayrıca önemsediğim ÜNALAMCA bu koşuda tercihleyeceğim isimlerdir.

2.AYAK: Daha önceki koşularında mekan-mesafe ve idareci ayırt etmeksizin kalite performanslar sergileyen ve bu defa Gökhan KOCAKAYA idaresinde izleyeceğimiz BULLET PROOF baş tercihim olup, Mustafa ÇİÇEK idaresinde performansını özlediğimiz, yeniden Mustafa ÇİÇEK’e kavuşan SUN BURN ile , Furkan YÜKSEL idaresinde fırtına gibi esen, yine Furkan YÜKSEL idaresinde koçaşacak olan SİDELİ, BULLET PROOF’un en belirgin rakipleri olacaklardır. RED EYE ihmal edilmemelidir.

3.AYAK: 22 Aralık tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda Deniz YILDIZ idaresinde fırtına gibi esen YAZLALI yine Deniz YILDIZ idaresinde grubun en etkili ismi görünümde olup, bankomdur

4.AYAK: Yarış yaşamının henüz ilk 3 koşusunda fırtına gibi performansları bulunan ve eli kulağında olan PARAMPARÇA yine bankomdur.

5.AYAK: 30 Kasım tarihli İZMİR 1400 KUM yarışıyla ilgili muhasebe yapmak gerekirse, grubu lider bitiren Mehmet KAYA idaresindeki ZAFERİMOL’un, İbrahim Halil KETME idaresinde katıldığı BURSA’daki son koşuda elde ettiği 3.lüğü ne kadar talihsizliğe yorsam da bir o kadar da dikkat çekici buluyorum. Bankomdur diyorum.

6.AYAK: Son koşularındaki 2.lik dereceleriyle artık iyiden iyiye geliyorum diyen DOLCE ile gerek Gökhan GÖKÇE gerekse Dorukhan PALAUR idaresinde katıldığı 4 -14 Aralık tarihli İMZİR koşularındaki performansını beğendiğim RED KIT ile Alperen OLUK’a alışık stiliyle yarışa katılacak olan, eküria avantajı ihmal edilmemesi gereken KARAOĞLUM da bu koşuda DOLCE’nin en belirgin rakipleridir.

İZMİR

1.AYAK: 2 – 4 – 5
(Ünalamca – Şahingöz – Catch Money)

2.AYAK: 1 – 2 – 3 – 8
(Red Eye – Bullet Proof – Sideli – Sun Burn)

3.AYAK: 2
(Yazlalı)

4.AYAK: 5
(Paramparça)

5.AYAK: 4
(Zaferimol)

6.AYAK: 2 – 6 – 8
(Karaoğlum – Dolce – Red Kit)

TUTAR: 2.16 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Cyrone
Üye

bol şanslar

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar ETC

ETC
Üye

teşekkür ederim dostlarım..
Yeni yılınızı kutluyor, sağlık, mutluluk ve her daim bereket ve selamet dolu nice güzel yıllara sevdiklerinizle erişmenizi canı gönülden temenni ediyorum

Cyrone
Üye

3 yarış zafer meydanını tek at yazmadığın anda seni yatırsın efsanesin at yarışı :)

herkese sağlıklı huzurlu bol kazançlı yıllar dilerim

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.