Ana Sayfa / Tahminler / 30 ARALIK 2017 CUMARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

30 ARALIK 2017 CUMARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bursa da yarış sezonun son günü miting günüdür. Güzel bir program gününde bütün yarış sever arkadaş ve dostlarımıza bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Günün bana göre en zor koşusu kısa mesafeli sürat yarışında her sonuca açık bir yarış olarak görüyorum ilk ayaktan risk almayı göze almadığım için bu koşuda bütün isimlerin birbirine yakın olduğunu düşünüyorum. Önde istediği tempoyu verebilecek bir çok ismin de yer aldığı bu koşuda pist durumunu da göze aldığımda en garanti olarak HEPSİ diyerek geçiyorum.

2.AYAK : Maiden mücadele iki ismi rakiplerine göre daha ön planda tutuyorum. Son yarışında oldukça startta oyalanmasına rağmen sonlarda ki güçlü sprintiyle koşudan dördüncü olmasını bilen bugün uzayan mesafede biraz daha etkili koşmasını beklediğim 8 NO MORE BETS ilk şans verdiğim isim olup, maidene veda edebilecek kıvama gelen hazır durumdaki 7 MANZARA rakiplerine göre önde duruyor.

3.AYAK : Son koşusunda da çıkış olarak yükselişte olduğunu düşündüğüm artan formuyla aynı çıkışının devam ettiğini düşündüğüm sevdiği mesafede koşacak olan 7 BİLGİNKADİR ilk şans verdiğim isim olup ; Kocaeli pistinde kazandığı yarışının ardından formunu koruyan 5 ÖZİLHAN, Bursa pistinde ilk defa start alacak olan aranın ardından koşmasına rağmen etkili hazırlıklarıyla koşuda şanslı olabilecek güce sahip 3 İZDAHİ ve bu tip mesafelerde bu grupta her zaman ters bir yarış ortaya koyabilecek 1 AYKARA şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Kaldığı yerden devam edebilir düşüncesine sahip olduğum önde istediği tempoyu kurabilecek güce sahip koşu koşarak form tutan 3 KOVADA ilk şans verdiğim isim olup ; Bursa pistine çıkacak olan son koşularında toparlandığını gösteren 5 BAHİR, bu tip mesafelerde etkili yarış koşabilen 6 CUKKA, 4 VELİAHTIM ve bir türlü beklenen birinciliği gelmeyen her yarışı başarılı koşan 7 KARAZEYTİN sıralaması şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Rövanş yarışı olarak gördüğüm bu yarışta son koşusunda güzel bir sürprize imza atan startta takılmadığında etkili koşabildiğini gösteren 4 AMPHITRITE ve hazırlıkları oldukça etkili olan 2 ANTONOV arasındaki mücadele birinciliği belirleyecektir.

6.AYAK : Ara sonrası koşacak olmasına rağmen oldukça etkili hazırlıklarıyla maidene veda etmesini beklediğim koşacak isimlerin bir adım önünde olduğunu düşündüğüm 7 GRECKA'yı kuponumda günün BANKOSU olarak tek geçiyorum.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : HEPSİ

2.AYAK: 8,7

3.AYAK: 7,5,3,1

4.AYAK: 3,5,6,4,7

5.AYAK: 4,2

6.AYAK: 7

TUTAR : 48 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

10
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

ETC
Üye

şansın bol olsun yavuzhanım…
işin rast gitsin

hasan Hüseyin boz
Ziyaretçi
hasan Hüseyin boz

Teşekkür ederim iyi bir tahmin bence

binbastar
Üye

bol şanslar yavuzhan birbirine yakın düşünmüşüz bugün, ilk ayak ve son ayak görüşlerimiz tamamen aynı, aradaki ayaklar da oldukça paralel

Kamil celik
Ziyaretçi
Kamil celik

1, ayakta sürpriz varmış

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...