Ana Sayfa / Tahminler / 30 AĞUSTOS İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ

30 AĞUSTOS İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ

30 Ağustos ZAFER BAYRAMI mız tüm milletimize kutlu olsun...

İzmir altılı programına gelince.;

1.AYAK: Kendisi gibi iki hazır eküri avantajı ile start alacak olan 9 KARAHİSAR ı ilk olarak öneriyorum..Uygun rakiplerin arasında kazanması muhtemel 11 YAVUZŞAH ve son iki yarışından ikinciliklerle ayrılan formunun zirvesinde 3 GENÇTAY ilk ayak için yeterlidir..

2.AYAK: Maiden mücadelede yarış tecrübesi ile öne çıkan 7 MISS MONEY kazanabilir..ilk yarışından tatminkar bir dördüncülük ile ayrılan ve bu sefer kapalı gözlük takılacak olan 5 HAPPY VALENTINE , Hazırlıkları göz dolduran 3 CINNEBON , 10 ŞEKERHALA , 2 SKY INN ve 4 FLYING BEAUTIFUL rakipleri olacaktır..

3.AYAK: 4 TAVŞANABİ , 3 LİMİTSİZ mücadelesine yamak yarışı olmasından dolayı 9 HAYALGİBİ , 7 HIZLIBERK , 1 CORDOBA ve 2 ENDÜLÜS ü ilave ederek bu ayağı geçeceğim..

4.AYAK: Son iki birinciliğinde bu yarıştaki rakiplerini geride bırakan 1 AK BEYAZ MEHMET üçüncü birinciliğe ulaşacaktır..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar