Ana Sayfa / Tahminler / 30.AĞUSTOS 2014 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (sefaköylü)

30.AĞUSTOS 2014 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (sefaköylü)

HERKESİN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN

O gün bugün mü acaba?

1.Altılı
1.Ayak:::>>> 26.Ağustos günü son ayakta Uludağ güzeli kazandığı koşuda 6.olan 6 RECEP BEY yakın ara koşsada favorim.. son yarışlarında başarılı neticeler elde etmiş olan8 AKŞEHİR ciddi rakiptir.

2.Ayak:::>>> Yarış hazırlıklarındaki performansı dikkat çeken 6 ATEŞE KOŞAN Tabeladan düşmediği son koşularında formda görünen 3 MİNİF KIZI rakiplerine üstünlük sağlayabilir.Yarış hazırlıklarındaki performansıyla göz dolduran 2 SARDES yakın rakipleri olur.Bir süre geri alındıktan sonra iyi hazırlanan 7 SEVİMLİ HANIM ise koşuları ölçü alınmadan rakiplerinin denk olması ile kollanmalı.

3.Ayak:::>>> 21.08.2014 tarihinde son ayakta BERRAKSU nun geldiği koşuda 1.85. ganyanla koşan 8 BAHAR GİBİ bugün için tekim…yine o yarışta 5. Küsür ganyanla 5.olan KİNEMKIZ ve 19.küsür ganyanla 2.olan 9 GÜMÜŞGÜZEL plase,,,yakın ara 26.08.2014 te koştuğu koşu ile kocaşerif arkası 2.olan 3 DOĞU RÜZGARI tatlı sürprize imza atabilir.

2.Altılı

1.ayak:::>>> İyi durumuyla 1 ROYAL SIGNATURE ve istikrarlı koşular sergileyerek ağır kilosuna rağmen ihmale gelmeyecek 2 MOLU BEYİ koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir. 4 – KURTARBABA ve 8 AYLARA plaseler. Kum pistte start aldıkları koşularda rahat birincilikler elde etmiş olan 5 MİYAZAKİ ve İyi durumda olup artan formuyla 6 ROBUSTO yukarıdaki safkaların hata yapmalarında devreye girebilecek safkanlardır.

2.Ayak:::>>> Beğenilen formu ile 3 DEMİRONUR sevdiği pist ve mesafede bizim Tekimizdir..Devam eden formu ile çim piste yatkın 7 ABAKAY mesafeyi yadırgamazsa -----, İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan 8 DOĞU KIZI,,,----- grubun formda isimlerinden 9 FAKİ BEY ,,,--- Aksilik yaşarsa yazılabilinicek safkanlar….

3.Ayak:::>>> Bu koşu sanki 2015 teki erken Gazi koşusunu gözümün önüne getirdi….:))İlk 2 koşusunu kazanarak güçlü bir tay olduğunu gösteren 9 I SAW THE SUN formunu devam ettirmesi ile yine ilk şansa sahiptir...

4.Ayak:::>>> İyi ellerde olan son 2.lilkleri ve sihirbaz faktörü ile özlediği 1.liği bulacak 3 TORCHY Favorim olup etkili çim pist performansı ile 1 COFFEE BEAN en yakın rakibidir.artan formuyla 2 OFSAYT ve Bir süre geri alındıktan sonra katıldığı çim koşularla 7 DANEHILL GÜL bu yarışla beraber takip edilmelidir.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000

Yazar: erdo751

Avatar