Ana Sayfa / Tahminler / 31AĞUSTOS 2014 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (Sefaköylü erdoğan)

31AĞUSTOS 2014 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (Sefaköylü erdoğan)

Yedili için 6 ZAL ve 1 MERKÜRÜNOĞLU

İSTANBUL'DA MİS'Lİ GİBİ HAVA

1.Ayak::: Son yarışında Ankarada kalite safkanlarla koştuğu yarışı kesinlikle baz almıyorum.istanbul a tekrar geri dönen safkan bıraktığı yerden devam edecek 6 SIRKALE İlk ayaktan risk edilerek Tek yazılabilir. ÇETİN ASLAN gibi kalite safkana takılan 10 FÜZE bu safkan bugün yarın içeride grup çok müsait.formda binicisi Ö.yıldırım idaresindeki 9 BAŞEFENDİ bu yarışla beraber takip edilmesi gereken safkanlardan.istikrarsız safkanların çokluğu diğer safkanlarında gelmeyecek diye bir kaidesi yoktur.

2.Ayak::: 10 BALASAGUN bir aksilik yaşamazsa U.Polat ile maidene elveda diyecektir...BANKO

3.Ayak::: 1 ATEN hep tabelada fakat çok kısmetsizliler yaşadığı için bir türlü kazanamadı.koşu içerisinde iyi yer tutamaması sonucu son yarışını geç attığı spirintini bu yarışta atarsa özlediği birinciliğe kavuşabilir.Adana 2 yarış aradığını bulamayan 3 I AM THAT CHICK tanıdığı ve bildiği pistlere geri döndü..kendini tanıyan jokeyine kavuşan 4 STELİNA,bu koşu için yeterli...

4.Ayak::: İlk yarışını çok beğendiğim 3 BRANZINI N.şen idaresinde nasıl koşacak olup safkan iyi fakat N.şen bu sağı sollu belli olmayan yarışları ile ilk planda tutsamda banko yazamıyorum.sık koşturulan 5 NATONAL ve formda safkan 1 BERKARAR rakipleridir.

5.Ayak::: GAZİ ŞAMPİYONU 1 BLAZE TO WIN müsait grupta yine banko adayıdır.fakat çok sık koşturulmaya başlandı.böyle kalite safkanlara yaramayabilir..Ben burada tek yazmak istiyorum diyenede ses çıkarmam. 3 GALİPHAN bu safkanda hayatının baharını yaşıyor...2 ENYALİOS yarışları eşkali fuleleri benim en beğendiğim safkanlardan biri.sadece rakip konumunda olup.gazi şampiyonun çok büyük hata yapması halinde kısa devre yapabilir.

6.Ayak:::: 16 VELOCITY ve 3 COPERNICUS yarışın güzelliğne bak Selim - Karataş bakıyorumda burada pastadan dilim alabilecek ve pay sahibi olacak diye çok zor bence .biri hata yapsa diğeri yapmaz öyle bir koşu ancak birbirlerine çarpması devrilmesi allah korusun...
Not... Oyun küçük gelmiş olabilir misli deneyin..geniş oyunlar için Sıralam şablondadır.

ALTILIM
1) 6 SIRKALE TEK/10.9./HEPSİ
2) 10 BALASAGUN BANKO
3) 1.3.4./HEPSİ
4) 3 TEK/1.4./HEPSİ
5)1 BLAZE TO WIN TEK/3.2.
6) 16.VELOCIY SELİM-3 COPERNICUS KARATAŞ/
Herkese bol şanslar

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000

Yazar: erdo751

Avatar