3 Temmuz Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

Merhabalar Bankotahminler takipçileri.Uzun aranın ardından bugün tahmin ve yorumlarımla aranızdayım.Bir süredir özel sebeplerimden ötürü siteden ve at yarışlarından uzak kalmıştım.Bugün itibari ile adminimizinde izni olursa tahminlerime bıraktığım yerden devam etmeyi düşünüyorum.Herkese bol şanslar dileyim yorumuma geçiyorum.

1.AYAK : Altılı ganyan bugün sürpriz ihtimali yüksek bir koşuyla start alıyor.Her nekadar ön plana çıkan isimler olsa da sürpriz olasılığını değerlendirmek ve beşli ganyana sürüklenmemek açısından HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.

2.AYAK : Son koşularında bitiriş derecesine yakın derecelerle tabelada yer bulan 9-GIFTED AKAY bugün uygun rakiplerinin yanında kazanmasını beklediğim isimdir.

3.AYAK : Günün dörnüncü koşusunda 3-DEMİRONUR öncelikli şans verdiğim safkan.Eğer favorim startta fazla oyalanırsa 5-ÖZFİDAN devreye girecek ilk isim olur.2-DOĞU KIZI, 1-ŞAHDEMİR, 6-ŞAHENŞAH ve 4-FAKI BEY geniş oynayanlar için diğer sıralamam.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
nihat

hoşgeldin ramazan kardeş.

Ramazan Yılmaz

Hoşbulduk nihat

admin

Hoş geldin Ramazan, izin ne demek dükkan senin :)

Ramazan Yılmaz

eywl admin saolasın :D

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x