3 Temmuz 2014 Ankara Altılı tahminleri

3 Temmuz 2014 Perşembe günü Ankara hipodormunda yapılacak olan koşularda 2 bankomuz var.

1- AYAK: Yaşı sebebiyle istikrarlı yarışlar çıkartamayan 4 – MEMPHIS bu sefer farklı koşabilir, favorim. Uygun kilosu ile 8 – MAYA KISKA sert rakibidir. Adana’dan formda gelecek olan safkan 5 – ASAFHAN favorilerim sert rakibidir. 2 – SABIROĞLUM ve 1 – BALIKESİRLİ plaseler.

2- AYAK: Kalite safkan 2 – KANDEMİRKIR çok kötü bir sene geçirdi ve nihayet Ankara pistine geri döndü. Güzel işleriyle favorim. 3 – EMPIRE CITY ekürisi ile beraber sert rakibidir. 5 – AYDEMİRBEY ve 11 – BANDİDAS plaseler.

3- AYAK: 2 – DOĞUKIZI ve 5 – ÖZFİDAN favorilerim. 4 – FAKIBEY, 6 – ŞAHENŞAH ve 3 – DEMİRONUR plaseler.

4- AYAK: 2 – BAMBALERO iyi formu ile bankom.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.