Ana Sayfa / Tahminler / 3 Temmuz Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

3 Temmuz Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

4.AYAK : Ağır sikletine rağmen 1-ABRAJ etkili olduğu mesafede favorim.3-CRITICAL SCORE ve 2-BAMBALERO favorinin en yakın takipçileri.6-SILVER SHOES sürpriz.

5.AYAK : Süper form durumu yakalayan 2-SER ATAKAN serisine devam edebilir.1-MERKÜRÜN KIZI ve 6-MEKSİKALI rakip arayanlara önerebileceğim isimler.

6.AYAK : Son koşusunda startta bir hayli oyalanmasına rağmen tabelada yer bulan 4-MAVİ MELEK kulvarının avantajıyla kazanabilir.Uzun aranın ardından gördüğü koşu tatminkar görünen 8-GÖLCÜK ASLANI favoriye rakip.

ALTILI GANYAN KUPONUM :
1.AYAK : HEPSİ
2.AYAK : 9
3.AYAK : 3 - 5 - 2 - 1 - 6 - 4
4.AYAK : 1 - 3 - 2 - 6
5.AYAK : 2 - 1 - 6
6.AYAK : 4 - 8

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
nihat
Ziyaretçi
nihat

hoşgeldin ramazan kardeş.

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Hoşbulduk nihat

admin
Yönetici
admin

Hoş geldin Ramazan, izin ne demek dükkan senin :)

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

eywl admin saolasın :D

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.