3 TEMMUZ 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: İlk defa kosacak tayların ayakları düz bassın diyerek; ağır kilolu galoplarla, usta ellerde hazırlık devresini geçirmiş olan, AGF’de geri planda kalmasını bekledigim 3-GOMES yüreği olanlar ve tay yarışı diyerek sürpriz tek arayanlara Alternatif Tek olabilir.. Şahsen ben Bursada bu tay üzerine ekonomik kupon yapacağım.. Rakip olarak uzun zamandır bu yarışa hazırlanan ve yine geri planda kalmasını beklediğim 10-ESPOUR DU JOIR benim ilk planda önereceğim isimdir. Sağlama gitmek isteyenler için ise 5-SUPER STEEL ve 6-WOLF ON TIME bu tay yarışına yeterli olacak düşüncesindeyim..

2.AYAK: Pist ve mesafeyi seven 2000 metrelik KV8 galibiyeti olan ve son çok sert grup (M.Akif Ersoy Koşusu’ndaki) derecesi bile burayı kazanmaya yetmesi gereken 1-DİAGEO dönmüş olduğu uygun rakiplerinin yanında H15 mücadelede kesinlikle benim geçilmez BANKOM olmayı hakediyor.. Benim kuponumda BANKO olacak… Ancak yanına rakip isteyenler, kumu çime göre daha iyi olsada, uzun mesafelerde herzaman ekstra güc sergileyebilecek konumda olan 4-KING POWER ve uzun mesafeli yarışların birisinde patlama beklediğim 3-BİRBEYHAN’ı yazarak, bu ayağı kapatacağına inanıyorum..

3.AYAK: Zor koşu… Önde istediği tempoyu kurması halinde 3-LOKOMOTİF bitirebilir. Ekürilerin ikiside uzunu seviyor 4-AKSOYAK hemen arkasına ilave edilir. Formda günlerden gecen 1-TAŞKIR ve grubun kaliteli ismi olmasına rağmen, kazanmakta zorluk çeksede 2-GÖKKALE kuponlarda bulunması gereken isimlerdir..

4.AYAK: Son yarışı cok iyi olan 5-ENDERGÜL, İstanbuldan gelen kaba kumu daha iyi olmasını beklediğim 3-SEBİNAM, son kazandığı yarışla beklentileri karşılayan, ancak hala herkeste soru işareti olacak olan 2-NURŞİNECE, koştuğu 2 yarıştada sürdirek favori verilen ancak beklentilerin oldukça altında kalan 6-ERAYŞE ilk plandaki isimlerdir.. Bana bu 4 isim yeterli.. Yeri olanlar HEPSİ yaparak rahat yarış izlemeli..

5.AYAK: Koşuyu kafamda koşturduğumda, kesinlikle 4-HOSLİ ve 1-BAYBAŞKAN’ın grubu ayırıp son 200’den sonra aralarında birincilik mücadelesi vermesi gerekiyor. Ancak sartlar bizim istediğimiz ve düşündüğümüz gibi gitmezse diyerek, uyumlu pilotu idaresinde 8-STALLION FALCON’un düzlük üzerinde alacağı liderliği fotoya kadar taşıyabilir düşüncesiyle bu üç isme birlikte şans veriyorum..

6.AYAK: Denk güclerin yarışında ayrım yapmak oldukça zor. Ancak ben eleyerek gittiğimde 4 isme kadar düşürdüm. Tuttuğunuz isimlere bu ayakta öncelik vermelisiniz. Ancak bende ön plana çıkan isimler ise; lehine pist ve mesafe avantajıyla 8-ESANADOLU ilk isim olarak yazılmalı. Yine pisti ve mesafeyi seven eküri destekli 7-KARADALGA, sert gruplardan sonra burada 4-ERBABAM ve yine mesafeyi seven 11-EKİNER bu ayakta yeterli görmek zorunda kaldığım isimler..

ALTILI TAHMİNİM

3 // 10-5-6
1 DIAGEO
3-4-1-2
5-3-2-6
4-1-8
8-7-4-11

Geniş Kupon: 46.00 TL (1. ayak tekini kullanarak 11.50 TL)

Bol Şanslar…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar

gencer

bol şanslar.benim gibi düşünmüşsün.bende ilk ayak 3 tek atacağım.

admin

Bol şanslar Özgün

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x