Ana Sayfa / Tahminler / 03 TEMMUZ BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

03 TEMMUZ BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

Merhabalar arkadaşlar, öncelikle yazıma geçmeden önce şunu belirtmek isterim ki ben olabildiğince yüksek ikramiyeye oynarım buda oynadığım kuponlar riskli anlamını taşır eğer ki verdiğim atlar gelmediğinde küfredeceksen ve kaybetmekten korkuyorsan benim yorumumu hiç okumadan ayrıl sayfadan ben hiçbirşeyin garantisini vermiyorum bunu hesaba katarak değerlendirin.

WOLF ON TIME; Pedigri olarak beğendiğim safkan galoplarında da düzgün işler ortaya koymuş. Bir aksilik olmaz ise fotoyu önde geçmesi normal sonuç olur. Ancak tayların ilkkez koşacak olmasından ötürü ters bir durum ortaya çıkabilir. Bu sebeple bir kac isme daha şans vermekte fayda var.

DIAGEO; Handikap puanı ve koştuğu gruplara bakarsak grubun en kaliteli ismi. Şayet binicisine güvenseydim tek yazabilirdim lâkin güven vermediğinden yanına bir kaç isim ekleyip burayı geçiyorum.

TAŞKIR; Oldukça istikrarlı performanslar sergileyen safkan son iki koşusunu zorlanmadan galop niyetine kazandı. Binicisi sebebiylede agf sıralamasındaki yeriylede cazip konumda bulunan safkan devam eden formuyla uyumlu binicisiyle birkez daha fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

NURŞİNECE; Takıları söküldüktan sonra güzel bir birincilik elde eden safkan 62kg sikletindeki galobunu bugün için yeterli gördüğümden son koşusunda geride bıraktığı isimlerin yanında birkez daha kazanmasını bekliyorum. İkinci bankomdur.

BE MY SHADOW; Verdiği uzun aranın ardından tatminkar bir beşincilik elde eden safkan bugün eğerki don düzlükte rakiplerini atlatıp üstünlük sağlayabilirse güzel bir sürprize imza atabilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 6.5.1.8.10
2.AYAK : 1.5.4.2
3.AYAK : 1
4.AYAK : 2
5.AYAK : 2.4.1.9.8
6.AYAK : HEPSİ

DÜZELTME:İkinci ayaktan 14 silinip yerine 2 eklenmiştir.

Hakkında Ramazan Yılmaz

32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.

19 yorum

 1. Emegine sağlık teşekkürler

 2. Nursinece yi yarım boyla geçer benim at :)

 3. Adrian

  Bol şans Ramazan

 4. Bol şanslar Ramazan Bey

 5. Yüreginize sağlık ramazan

 6. Bugun tuttutmam lazim iki saglam teki olan varmi

 7. Savasci

  Bol şans…Admin tesekkür ederim…Sorun çözülmüş..

 8. Herkese bol şans

  1. Ayak 1-4-5-6-10

  2. Ayak 1-4-5

  3. Ayak 4/5 ekuriler tek

  4. Ayak 5 tek

  5. Ayak 1-4-8

  6. Ayak 2-4-5-6-7-8

 9. Ramazan Yılmaz

  Bursa’da telef olduk birde Elazığ’da tombala çekelim
  1.3.9.10.11.12//
  12//
  1.2.3.6.9//
  2.5.6.7.8.11//
  1.7.10.12.14//
  14//

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir