Ana Sayfa / Tahminler / 3 TEMMUZ 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3 TEMMUZ 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

Henüz net kararımı vermediğim bir tercih var. Ya 2 tekle oyun kuracağım ya da bir tekle son ayakta risk alacağım. Kararım öğlen saatlerinde belli olur. Şimdiden herkese bol şanslar.

1. AYAK: Zor bir maiden yarış. Fazla yüklenmek istemiyorum 5 atla geçmeye çalışacağım.

2. AYAK: İstanbul'un ardından tekrar Bursa'da şansını deneyecek olan (4) KING POWER ilk şansı verdiğim isim olsa da sürpriz arayacağım.

3. AYAK: Pala Dayı kendini zorlamazsa yarışa istediği tempoyu verecek olan (3) LOKOMOTİF alternatif tekimdir. Rakip gördüğüm isimler (4,5) Eküriler ve (1) TAŞKIR.

4. AYAK: Gelişime açık tayların mücadelesinde Uçangüzel harici diğer atların şansı olduğunu düşünsem de son yarışında sonlarda etkili gelen (5) ENDERGÜL, kaba kumda etkili olmasını beklediğim (3) SEBİNAM ve (1) AYSEL HATUN ile risk alıyorum.

5. AYAK: Temponun düşük kalmayacağını düşündüğüm yarışta sonlarda etkili gelecek (4) HOSLİ kazanmasını beklediğim isim.

6. AYAK: Ara sonrası yarış gören (11) EKİNER'e ilk şansı veriyorum. Formda (8) ESANADOLU ve yine yarış gördükten sonra yaptığı çalışmayı beğendiğim (7) KARADALGA ile bu ayağı riske edebilirim.

ALTILIM
1.AYAK: 3,10,4,5,6
2.AYAK: 4,3,1,5,10,8
3.AYAK: 3/(4,5),1
4.AYAK: 5,3,1
5.AYAK: 4
6.AYAK: 11,8,7/12,2,4,5,1,3

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici

Bol şanslar

yerli43
Üye
yerli43

S.a hayırlı geceler herkese bol şanslar. Uzun süredir siteyi takip ediyorum ama üye olamadığım için şimdi yazabiliyorum artık. bütün tahmincilere ve adminlere başarılar.. tahmincilerin yorumları ve emekleri için ayrıca teşekkür ederim. usta paylama olasılığı en yüksek hangisi olur acaba yarın sizce. hosli ve endergüllü bir kupon yapmak istiyorum ama en az 1 ayağı h yapmak lazım gibi sanki ama hangisi olabilir

admin
Yönetici

Hoşgeldiniz bol şanslar

Freeman
Ziyaretçi
Freeman

İlk ayak ve son ayak süprize müsait gibi yerli43

Ramazan Yılmaz
Üye

Bol şanslar

espranz
Ziyaretçi
espranz

Slmlar bolsans

Savasci
Üye
Savasci

Bol şans…Mehmet28 yorumlarını başarılı buluyorum belirtmek istedim.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.