2 Temmuz 2014 İstanbul At Yarışı Tahminleri

2 Temmuz 201 Çarşamba günü yapılacak olan İstanbul at yarışlarında tahminlerimizde 2 bankomuz vardır. 3.ayakta 3. SANTINO ve 5.ayakta 1 – MENGÜBERT.

At yarışı tahminlerimize gelecek olursak;

1-AYAK. Galoplara göre 1 – AKFIRAT ve 4 – LIONPAX favorilerim. 5 – MISS QUEEN, 7 – PRENSES DEHERE rakipleridir. 6 – PICCIKATO plase.

2-AYAK. Bu sene 3. ve 5. ayda birer koşu gören 8 – STEEL CAT ilerleyen yaşına rağmen uygun grupta favorim. Küçük kuponlara tek atılabilir. 10 – GOLTEN TOWER 3 yaşına rağmen bu grupla başedebilecek güçte. 9 – TAPIT GIRL’ü 1 yıldır bekliyoruz gelmesini bu koşu da şans veriyoruz. Grubun en hazır safkanı 2 – COFFE BEAN’da mutlaka yazılmalı.

3-AYAK.  3 – SANTINO son yarışında 5 – SUCCESS’a az farkla kaptırdğı 1.liği bu sefer almasını bekliyorum, bankom.

4-AYAK. 2 – DEMİRREİS güzel formuyla favorim. 1 – ABUŞ rakibidir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ihsan

tebrikler altılı tahminleriniz süper olmuş bu altılı kesin içerde, başarılarınızın devamını dilerim.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x